FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Timisoara 0 - 0 Steaua Bucuresti

«1345678»
Motanu D28.07.2006 20:50
in principiu echipa noastra ar trebui sa fie cea standard  

 

Echipa noastra ar trebui sa fie peste Standard !!!

sergiu_titan28.07.2006 20:55

Nu va asteptati decat la un meci urat decis de o gresala personala. Cat de ofensiv va juca cartu tot devensiv in mentalitate este si in pregatirea meciului cu Steaua e mai usor sa distrugi, sa te aperi si sa contaataci decat un joc combinativ de posesie si dominare. Iar Oli orice ati spune despre el tot pe principiul te aperi bine esti echipa mare 1 -0 e de valoare.

end-er28.07.2006 21:05
Echipa noastra ar trebui sa fie peste Standard !!!

lol

 

but so right :)

c.ronaldo1729.07.2006 06:44

nu va fi un meci greu pt ca Poli are foarte multzi jucatori de mijlocul clasamentului.... :D ...iar noi suntem de UCL 8)

***alex***29.07.2006 09:53

Ultima victorie a unei echipe din Timisoara chiar pe malurile Begai, în fata Stelei, s-a consemnat tocmai pe 10 noiembrie 1996, când vechea Poli a învins cu 1-0 printr-un gol al lui Mugur Gusatu, dupa o centrare a lui Rotariu. La capatul acelui sezon, Steaua a devenit campioana, în timp ce Poli a luat drumul esalonului secund.

 

prosport.ro

Prodigy_andrey29.07.2006 09:59

Cu totzii stim k Olaroiu e un antrenor care prefera un joc mult tacticizat !! si de aceea cred k meciul nu va fii unul spectaculos si Steaua va juca la o victorie la un gol maxim cred . NU va Forza deoarece trebuie sa se menajeze pt UCL !! oricum invingem diseara

bogdanutz729.07.2006 13:19

Eu cred ca va fi 0-1 la pauza si 0-2 la final! :lol:

FORZA

greco29.07.2006 13:34

De ce atatea discutii despre Poli ? Eu nu stiu nici o echipa Poli in prima Liga... Cred ca e una Rocar.

forever_STEAUA29.07.2006 13:54
despre televiziunea care transmite meciul - sonorul mic mic cat sa nu aud nimic din ce zice comentatorul si sper sa fie primul si ultimul meci al Stelei transmis de ei sezonul asta (mai ales ca din cupele europene ei au luat UEFA nu cl :))

 

Vor fi muuuuuulte meciuri ale Stelei din Liga I transmise de televiziunea visinie.

 

Oricum desearea vom invinge!

 

Steaua

skorpio1529.07.2006 14:05

@ end-er

 

Pai inafara de derbyurile luate de TVR am impresia ca r-rapid-channel a luat aproape toate meciurile Stelei din Liga I. Vor fi foarte multe pe care le vei urmari fara sonor. :D

 

Pt diseara 0-2 sau 1-2

 

spre cl!

_yang29.07.2006 16:00

Daca ne vom califica in Champions League vom fi nevoiti sa jucam sambata seara si astfel vom urmari meciurile pe antena 1...

FanSteaua4Life29.07.2006 16:15

Pai ne uitam la meci pe antena si il ascultam pe Safta pe steauafc... :lol:

weeezer_2029.07.2006 17:03

nu ca e cu intarziere pe steauafc...

forever_STEAUA29.07.2006 17:13

Eu nu inteleg de ce aveti nevoie de comentarii la meci? Eu imi fac singura comentariul. :twisted:

weeezer_2029.07.2006 17:17

forever_STEAUA, si te uiti "pe mute"? :D

 

 

P.S. ai lipsit ceva vreme, sau mi se pare mie? :?:

forever_STEAUA29.07.2006 17:23

Normal, ca aia de pe a1 au prostul obicei sa ma contrazica si nu prea imi place... :twisted:

 

OFF TOPIC Am lipsit, ti-a fost dor de mine? :P

Rossoblu29.07.2006 17:28

ii rupem pa micutzi :twisted:

 

p.s. am si eu o intrebare la voi, la avatar la mine, se vede fundalu emblemei sau e transparent?

DTP-Ludacris29.07.2006 17:36

Sa speram .....Forza Steaua ! batem cu 2-0

***alex***29.07.2006 17:45

FORZA Steaua!!!

waste29.07.2006 17:46

Sa se-auda-n toata tara: **** Poli Timisoara!

bodanelu29.07.2006 18:27

ce nesimtiti astia de la a1.. l`au adus pe negru sa comenteze... ca doar e polist...

plus alalatul care e un rapidist ...

martanu29.07.2006 18:38

civilizatii din "vest" si-au dat in petec si s-a ajuns la bataie. Huuuooooooo papagalilor!!!!!

 

M*ie Timisoara!

waste29.07.2006 18:41

Nu e offside, ar fi fost gol, si zdreanta de negru (prezentatoru de emisiuni cu si despre retardati), e lasat sa zica : "a fost offside de un metru". Bataie de joc.

Cooper29.07.2006 18:41

Inca nu ti-ai dat seama in ce parte bate vantul acolo (antena 1)???. Vad ca , desi Negru e timisorean, e mai obiectiv decat Banel ala.

DTP-Ludacris29.07.2006 18:56

Nesu asta gafeaza de 10 ori pe meci ,nu e posibil asa ceva ! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

«1345678»