Poli - Steaua 0-0 la pauza:
- Nicolita NU ARE ce cauta in prima echipa a Stelei in acest moment
- Bostina - slab, ca de obicei. Nu inteleg de ce se insista cu el si nu i se da o sansa lui Cristocea. Sau chiar lui Ochirosii
- Nesu, de cateva ori a fost facut avioane de Olah - Caramarin
- Iacob se chinuie, dar nu e suficient sustinut
NU AM VAZUT nici o idee, nici o faza, nici o schema, absolut nimic.. singurele ocazii au fost la 2 suturi ale lui Dica, ambele venite dupa devieri/faze intamplatoare.
SLAB, EXTREM DE SLAB!!!
