comisia de apel a mentinut decizia comsiei de disciplina... fara spectatori cu Jiul si amendati cu 20.000 de euro (parca erau 30, dar ce mai conteaza?)... eu inca mai sper sa se amplaseze ecrane,desi stiu ca pentru asta ar fi nevoie de aprobari de pe la primarii...
