FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Jiul Petrosani 1-0

«1456789»
tanti01.06.2006 12:24

comisia de apel a mentinut decizia comsiei de disciplina... fara spectatori cu Jiul si amendati cu 20.000 de euro (parca erau 30, dar ce mai conteaza?)... eu inca mai sper sa se amplaseze ecrane,desi stiu ca pentru asta ar fi nevoie de aprobari de pe la primarii...

ombladon_hools01.06.2006 12:42

pana la urma ne adunam in fatza stadionului??

AU01.06.2006 22:49

PAI hai sa ne organizam sa mergem cu totii la stadion sambata. chiar daca nu o sa se pun ecrane, sunt terasele acelea langa intrarea de la peluza 2 unde putem viziona ca sunt televizoare. iar la sfarsit sa-i asteptam pe jucatori ca sigur vor sta cu noi, stiind ca suntem acolo.

korynna02.06.2006 11:09

ar fi frumos :D sa ne luam la revedere cum trebuie de la Ogararu!cre dk o sa batem cu 2-0 sau 3-0!Forza Steaua!

Dj02.06.2006 11:14
Am vazut o informatie cum ca Dinamo ar juca cu spectatori in afara Bucurestiului... Deci practic pedeapsa luata initial a fost redusa... la noi nu se poate face la fel?

 

pt k daouda vezi Doamne nu s-a simtit jignit de scandarile galeriei si k el e dinamovist 100%.cica aia care ar fi strigat nici nu au fost caini..ci altii..

patetic..

cat despre meciul cu Jiul..eu unu mor de ciuda k nu o sa fim pe stadion....nush ce sa mai zic..

sorin_77702.06.2006 11:40

Nu stiu cum se va incheia etapa asta dar eu cred ca Miercuri la Vaslui va fi NEBUNIE... capacitatea stadionului din Vaslui este de 10000 de locuri... :(

Motanu D02.06.2006 11:43

10000 de locuri sunt in teorie, Sorine. Daca regulamentul ar fi respectat strict nu ar trebui sa incapa pe acel pseudostadion mai mult de 7000 de oameni.

Probabil vor fi 15000 de oameni pe stadion si inca cateva mii pe blocuri, prin copaci sau diverse alte locatii.

Poate ca am sa vin si eu la acel meci... :roll:

radusteaua03.06.2006 07:05

eu vin la Vaslui acolo castigam titlul nu cred ca rapid se incurca

IONUTZ-CIPRIAN03.06.2006 08:48

:evil: >>>O sa castigam meciul cu minerii,pt ca aia nu mai au de ce sa traga ca s-au salvat,doar daca li s-au promis prime de la zburatori,poate mai trag de ei asa putin,in rest imi pare rau ca nu o sa fie suporteri pe stadion,si cred ca manie studentii vor face o surpriza frumoasa cu zburatorii si uite asa va veni "incet si sigur" 23-ul!!!>>> :twisted:

DTP-Ludacris03.06.2006 10:46

Steaua

***alex***03.06.2006 11:16

Are rost sa vin la stadion?

DTP-Ludacris03.06.2006 11:36

Nu stiu,eu as merge dar...nush,oricum o sa fie destula lume...

 

Forza Steaua

weeezer_2003.06.2006 12:34

minerii or sa traga din doua motive evidente, chiar daca sunt salvati:

1. e vb de onoare sa scoata un rezultat bun cu Steaua, sau macar sa scrie ziarele de maine de bine, despre ei

2. daca ar face doar figuratie, clar le-ar sari toata presa in cap... si nu cred ca le convine

 

dar chiar si cu ambitia lor, ca doar atata au la echipa, tot le dam de la doua in sus, diferenta ;)

DTP-Ludacris03.06.2006 13:03

Abia astept sa inceapa meciul,abia astept sa`i vad in actiune pe Radoi & Co :lol:

savy03.06.2006 13:22

bai....voi pe unde va strangeti sa vedeti meciu. adica vreau sa merg si eu intr-un bar sa vad meciu...si nu stiu ce sa aleg...voi pe unde va strangeti ???

***alex***03.06.2006 17:16

FORZA Steaua!!!

Harald03.06.2006 17:49

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollll

Bogdan4Steaua03.06.2006 17:49

Gooool Cristocea!!

colaps03.06.2006 17:52

goooool!!! urmaresc pe onlinesport, la echipa de start Cristocea figura rezerva, da uite ca o bagat gol hahaha :D:D:D

redandblue03.06.2006 17:53

parca se vede ceva in zare...cred ca e 23!!!

forza Steaua!!!

Harald03.06.2006 18:00
goooool!!! urmaresc pe onlinesport, la echipa de start Cristocea figura rezerva, da uite ca o bagat gol hahaha    :D  :D  :D

 

 

a fost schimbat Para cu Cristocea pentru ca s-a accidentat

manuela03.06.2006 18:00

Voua va mai merge Antena1????? ca mie nu :?

Harald03.06.2006 18:03
Voua va mai merge Antena1????? ca mie nu  :?

 

nici mie... No Signal..

redandblue03.06.2006 18:05

mama ei de antena...

e mana lui Copos aici...!!!

Motanu D03.06.2006 18:05
Voua va mai merge Antena1????? ca mie nu  :?

 

Nu. Probabil ca e mai bine asa. Nu vom mai avea parte de un comentariu jenant.

Sau probabil ca Voiculescu e nemultumit de scor !

«1456789»