La aproape 24 de ore dupa meci,vin si eu cu opinia mea.
In primul rand despre opiniile anterioare.Am impresia ca 90% din cei care si le-au exprimat sufera de mania persecutiei.Sucesc si rasucesc meciul pe toate partile,doar or gasi un mic detaliu care sa demonstreze blatul...
Credeam ca primul lucru pe care trebuiau sa-l faca este sa chiuie de bucurie ca cel putin pana asta seara la 20:00 avem 5 puncte avans fata de echipa ai carei conducatori ne-au bagat bete in roate o saptamana intreaga pentru a fi depunctati.
Imi pare rau ca o spun,dar parca nu mai stim sa ne bucuram.
A fost un meci cu o mare miza pentru noi.Si tocmai din acest motiv echipa a jucat cu teama parca.
Am luat 3 puncte,restul nu ma mai intereseaza.
Urez bafta Sportului Studentesc in aceasta seara,impotriva celei mai urâte echipe din campionat.
FORZA
