FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Jiul Petrosani 1-0

«1239»
Bogdan4Steaua21.05.2006 16:44

Urmatorul meci disputat de Steaua va fi cel impotriva formatiei Jiul Petrosani.

 

Partida va avea loc sambata, 3 iunie incepand cu ora 20:30 si va fi transmisa de Antena 1.

 

Postati in continuare comentarii inainte si dupa meci.

I.N.Money21.05.2006 16:46

Se joaca la aceeasi ora cu cel din Giulesti?

Daca nu s-ar putea sa jucam cu titlul pe masa,s-ar putea sa avem iar 50.000 de spectatori la acest meci. 8)

Bogdan4Steaua21.05.2006 16:47

Nu se cunoaste deocamdata exact ora de desfasurare a partidei.

Motanu D21.05.2006 16:51

Pai e simplu. Daca Pandurii pierd meciul urmator Jiul si Vaslui nu vor mai avea nici un interes sa-si rupa picioarele cu noi si vor sarbatorii, in vacanta, ramanerea in prima divizie !

DTP-Ludacris21.05.2006 16:52

VICTORIE 99.9% 8)

 

Forza Steaua

forever_STEAUA21.05.2006 16:53
Se joaca la aceeasi ora cu cel din Giulesti?

Daca nu s-ar putea sa jucam cu titlul pe masa,s-ar putea sa avem iar 50.000 de spectatori la acest meci. 8)

 

Din cate stiu eu, ultimele doua etape se desfasoara in aceeasi zi si de la aceesi ora. Cel putin asa era pana acum.

Virgil21.05.2006 17:10

Ultimele doua etape se vor juca dupa revenirea echipei nationale din U.S.A.Nu inteleg de ce atata graba in a ne exprima opiniile despre cum va fi partida cu Jiul,un meci care in niciun caz nu trebuie tratat cu superioritate.

forever_STEAUA21.05.2006 17:12

Vestea buna este ca Jiul a reusit sa evite retrogradarea.

***alex***21.05.2006 17:27

Mai e pana la meci, important e sa nu se accidenteze vreun jucator in SUA!

spre_2421.05.2006 17:29

da..nu vor fii asa motivati..si kiar daka ar fi...ce sa ne faka?

sorin_77721.05.2006 17:57

Virgil are dreptate.. nu trebuie sa ne culcam pe o ureche si pana la meci mai este... Nu concep sa pierdem un titlu in fata Jiului sau a Vasluiului...

ii respectam dar trebuie sa ii batem...

I.N.Money21.05.2006 18:09

Sa vedem cum Piti o sa ruleze jucatorii in SUA.Sper sa nu se accidenteze,din cate stiu eu majoritatea sunt jucatorii Stelei.

Nationala o sa aibe 3 meciuri(inutile),in care o accidentare mai serioasa ar putea sa ne dezavantajeze serios in acest final de sezon.

i.h.u.g.21.05.2006 18:12

Jiul n-o sa ne faca probleme...si daca prin absurd ne fac...daca vasluiul bate bacaul...vasluiul se salveaza matematic si n-o sa se chinuie in ultima etapa...

avem sanse foarte mari sa castigam campionatul etapa viitoare...trebuie sa fim foaaaaarte ghinionisti sa pierdem...

I.N.Money21.05.2006 18:15

Sa nu ne facem sperante ca meciul cu Vaslui e deja castigat,nu uitati cine este antrenor acolo si cat ne "iubeste" acel om.

Oricum poate,cu putin noroc,ne ducem acolo din postura de campioni ai editiei 2005-2006 ! 8)

Virgil21.05.2006 18:23

Neglijezi un aspect draga I.N.M.Daca Steaua va castiga titlul,Dinamo va juca in UEFA Cup. :wink:

sorin_77721.05.2006 18:27

si din asta reiese logic ca cineva isi pregateste un viitor european... Steaua nu poate fi acuzata de nimic si nici Mircea Rednic... pur si simplu se poate intampla, "Nu se stie cum" dupa numele celebrei piese de teatru scrisa de Luigi Pirandello... :wink:

I.N.Money21.05.2006 18:29

Pai eu nu am pus ideea ca joaca pentru Dinamo(asta daca inca nu a semnat cu ei),ci o sa joace pentru echipa pentru care a avut cele mai mari performante ca antrenor de pana acum.

Aici chiar ca avem o dilema...

Virgil21.05.2006 18:33

Hai sa fim un pic seriosi I.N.M.,ce era de facut pentru echipa pe care o antreneaza a facut.A salvat-o de la retrogradare.Ce poate fi mai important decat atat.

 

Si inca ceva.Dinamo ar face bine sa ne stimuleze financiar jucatorii pentru a invinge.Altfel,adio cupe europene. :lol:

i.h.u.g.21.05.2006 18:34

oricum cel mai bine ar fi ca meciul cu Vaslui sa nu fie vital...pentru ca ati vazut ce a fost la meciul tur cu vasluiul...daca luam meciu cu Jiul...o echipa care nu mai are probleme..totul e rezolvat!

I.N.Money21.05.2006 18:35

Ma refeream la Rapid,nu la Vaslui :) ,la echipa asta a facut cele mai mari performante ca antrenor.

Iti dai seama,inca o umilinta pentru echipa din Stefan cel Mare,sa stea iar la picioarele noastre :D

Borcea ,unde esti?? :D

Virgil21.05.2006 18:35

Asta ar insemna ca Sportul sa blocheze Rapidul in Giulesti.Da,ar fi extraordinar.

sorin_77721.05.2006 18:36

asta e cea mai tare faza Virgil, sa vina Borcea cu diplomatul cu bani la meciul nostru cu Jiul :lol: :lol: :lol: ... Fantastic... :lol:

Virgil21.05.2006 18:37

Pai ar cam trebui Sorine,nu ? :lol: Sa-si mai scoata si baietii nostri un ban in plus.

sorin_77721.05.2006 18:40

momentan vada ca isi scot din pariuri SIGURE...

 

CFR-Rapid ,meci de 2... si uite cum Radoi din 50 mil a facut 80 mil... :wink:

Melku21.05.2006 18:54

Dupa meciul cu Sportul la care am avut MARI EMOTII inainte si spre final tin sa spun ca la meciul cu Jiul ma voi duce ca la teatru :twisted:

«1239»