Nu ati vazut pe Steaua cu CFR Cluj? Dar cu Sportul? Steaua a controlat ambele meciuri! E clar, si-a revenit, cu Jiul cred ca o sa fie 5-0 iar titlul se joaca la Vaslui pentru ca mortul studentesc a dat probabil meciul lui Rapid inca de prin martie...La Vaslui Steaua o sa bata cu vreun 3-1. Titlul 23. Imi era frica dar dupa cum joaca astia iar...nu imi mai fac probleme. Nici voi nu ar trebui.
