FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ei sunt cei carora le stam in gat.

«123456»
giuliano_10115.08.2006 14:21

un ipocrit. isi da aere de patron cu staif, ne da lectii de mentalitate "europeana" dar nu-i decat un lup in blana de miel. cel mai bun costum pentru el e cel "bianco-nero". nu suport marlania lui Becali dar e preferabila fatarniciei gretoase a acestui ins. oricum, si-a gasit menirea... "suporterii" timisoarei isi meritau un asemenea patron.

Alessandro15.08.2006 14:42

Cei mai buni intotdeauna au cei mai multi dusmani...in primii 5 ar fi Borcea, M and R Lucescu,Netoiu si M.Iancu... :evil:

_yang21.08.2006 13:59

Ii cam stau multi in gat la ce gusa are... :D

armanovici21.08.2006 19:19

Ce m-a distrat Iancu aseara la recurs...arata ca un papagal :)..pacat ca victoria lui minamo mi-a dat acest prilej de bucurie.

 

Cat despre forumul poloistilor...sunt haiosi:unii se intrebau retoric: asa ca are dreptate Becali cand zice ca Iancu e un papagal?

_yang22.08.2006 14:19

Cam gras pentru un papagal...purcelus sau ceva de genu asta...

IONUTZ-CIPRIAN22.08.2006 14:32

:evil: >>>Asa sunt toti mahari si mafioti din Romania,parca se aseamana toti la fizic,si la cazier :lol: >>> :twisted:

_yang22.08.2006 20:10

Si la comportament... :D

Virgil23.08.2006 04:26
:evil: >>>Asa sunt toti maharii si mafiotii....se aseamana toti la fizic si la cazier

 

Eroare.Sunt deosebiri semnificative.Gândeste-te la parlamentarii nostri.Sunt considerati mahari pentru ca detin functii importante in stat.Seamana vreunul cu Marian Iancu la fizic ?

Alex1413.09.2006 23:39

"Felicit Steaua! Acest rezultat ne face sa fim mândri ca suntem români. Ce a realizat echipa lui Olaroiu la Kiev este pentru tot fotbalul românesc. Aceasta victorie ne obliga sa învingem în Ghencea si sa demonstram ca Rapidul este mai puternica decât Dinamo Kiev" (UTCopos)

 

Care Steaua mah? Aia care face blaturi cu arbitrii si cu echipele din fundul clasamentului?

Nea copose... esti praf!

P.S. De borcica nu zic nimic, macar el e sincer...

Phire13.09.2006 23:48

Partea asta m-amuza cel mai tare:

 

"Aceasta victorie ne obliga sa învingem în Ghencea si sa demonstram ca Rapidul este mai puternica decât Dinamo Kiev" (UTCopos)

 

:lol: :lol: :lol: Da' si-au luat-o cap rau de tot astia de sub pod... :lol:

I.N.Money13.09.2006 23:51

Are dreptate Copos,chiar il rog duminica la ora meciului sa se prezinte impreuna cu echipa chiar la stadionul Ghencea,o sa aibe o mare surpriza. :lol:

 

Sunt pur si simplu dezgustat de ceea ce se intampla in Timisoara dupa fiecare victorie a Stelei.

Mare greseala a facut stelistul nostru,Tony Dobos cand le-a oferit acestor ingrati posibilitatea de a vedea iar pe viu meciurile din Liga 1 din Romania.

Sunt condusi de un delicvent pe nume Iancu,care dupa un asemenea meci facut de noi,indrazneste sa ne critice...MIZERABIL !

Phire14.09.2006 21:43

Nu esti singurul.

Mi se pare absolut PENIBIL ca un delicvent -vorba ta- care n-a jucat fotbal in viata lui sa-si permita sa comenteze in felul in care a facut-o despre Steaua. Nu e prima oara cand o face (va mai amintiti de comentariile lui legate de Oli? Sau de felul in care a numit echipa Stelei din anii '80?), lucru care ma convinge din ce in ce mai mult ca nu e decat un rapidist frustrat sub vesmant alb-violet, iar faptul ca Timisoara e vai de capul ei dupa atatea investitii e ceea ce merita. :evil:

_yang15.09.2006 09:54

Ca sa-i inchidem gura nesimtitului asta n-ar fi de ajuns nici sa castigam Champions League..

MadFroG15.09.2006 20:12

Timisorenii sunt niste complexati! :x

Fanii stelisti din Timisoara se pot bucura si fara sa iasa pe strazi,e pericol mare in "capitala civilizatiei" :roll:

_yang16.09.2006 12:28

@MadFroG

 

Cat adevar in acel : "[...] universul vostru se invarte in jurul nostru" !

MihaiM19.09.2006 08:55
Timisorenii sunt niste complexati!  :x  

Fanii stelisti din Timisoara se pot bucura si fara sa iasa pe strazi,e pericol mare in "capitala civilizatiei"  :roll:

 

civilizatie pe dracu. au ajuns toti curvele italienilor si cica s-au "occidentalizat".

I.N.Money27.09.2006 19:35

In timpul acelei conferinte a acestor cascadori ai rasului,Mircea Sandu si Dumitru Dragomir mi-a fost dat sa aud ceva ce m-a facut sa rad de cat de ametiti pot fi acesti indivizi.

La un moment dat,un ziarist prezent in sala il intreaba pe Sandu de acea dorinta mai veche a sa de a organiza Euro 2012,la care seful FRF ii raspunde in felul urmator:

"Din pacate noi nu avem stadion sa organizam finala Cupei UEFA din 2009,in aceste conditii ne este foarte greu sa ne gandim la asa ceva,ba mai mult,doar Ghencea este apt de a face fata unui meci de asemenea importanta,iar in aceste conditii cred ca Dinamo va juca pe stadionul Stelei la anul in UCL "

Ori acest om nu gandeste ce spune,ori noi chiar nu exageram cand spunem ca titlul s-a jucat deja ,tu ce zici nene Sandule? :roll:

Reptile1927.09.2006 20:05

"cred ca Dinamo va juca pe stadionul Stelei la anul in UCL" 8O

"Ori acest om nu gandeste ce spune,ori noi chiar nu exageram cand spunem ca titlul s-a jucat deja ,tu ce zici nene Sandule?"

Pana la anul nu se stie domnule Sandu, poate nici nu o sa mai fiti prin Romania, poate facem o revolutie la casa fotbalului de zburati.... cu ....

elicopterul! :evil:

steag1 :x :x :x steagsahmic

Phire27.09.2006 20:07
in aceste conditii cred ca Dinamo va juca pe stadionul Stelei la anul in UCL "

 

Asta-i din colectia "sa radem cu Nasu'" :lol: Ce imaginatie are asta...i-o fi dat Ralucuta ceva din provizia proprie :lol:

Nero27.09.2006 20:43

Pai ce poti sa mai zici? "Gura pacatosului, adevar graieste" :evil: Sa joci in campionat pentru locul 2! Ce definitie !

AmuntBoy27.09.2006 23:57

dar sa zicem ca vor juca in UCL grupe dupa locul 1 sau 2 nu conetaza !!

dar cum sa joace in Ghencea !!!

eu nu as accepta asa ceva, sa infecteze casa noastra mizeriile Bucurestiului

:x

 

sa joace la Sofia unde le este locul

bodanelu28.09.2006 06:00

dar pt a juca la noi pe stadion nu trebuie sa fim si noi pro? adica conducerea noastra? sau dicteaza nasu si pe stadionul nostru?

 

edit: da stiu, daca nu li se da acordul, suntem amenintati ca nu mai castigam campionatul, ca ne suspenda etc etc.

Gaby28.09.2006 06:32

Acum cateva zile, Becali se plangea ca el pune masa, cu mere, cu struguri, etc, si altii se aseaza la masa (Dinamo). Sunt curios ce reactie ar avea daca ar afla ca dupa ce baga o groaza de bani in stadion, tot Dinamo vine si joaca acolo...

 

Cum ar veni, Borcea l-ar invita pe Becali la meci pe Ghencea, in Liga Campionilor :lol: :lol:

 

Treaba se va rezolva daca domnul Gigi le-ar mai taia din nas la de-alde Banel sau Para si i-ar face sa joace mai cu inima sa catigam capionatul. Dinamo are sanse sa nu se califice in Liga daca termina pe 2, ca poate se impiedica in tururile preliminare.

Bogdan4Steaua28.09.2006 10:31

Daca termina pe locul 2, sansele celor de la Dinamo de a prinde grupele ligii sunt aproape nule si asta pentru ca nu vor fi cap de serie. De aceea e miza atat de mare pentru ei.

***alex***28.09.2006 12:20

Datorita ultimelor evenimente din campionat si a unor declaratii ale conducatorilor astazi trebuie sa fim fani Nacional Madeira si Xanthi! Grecii nu cred ca mai au sanse, da lasa ca Dinamo isi ia batai in grupa, rapid insa are sanse mari de a fi eliminata :twisted:

«123456»