In timpul acelei conferinte a acestor cascadori ai rasului,Mircea Sandu si Dumitru Dragomir mi-a fost dat sa aud ceva ce m-a facut sa rad de cat de ametiti pot fi acesti indivizi.
La un moment dat,un ziarist prezent in sala il intreaba pe Sandu de acea dorinta mai veche a sa de a organiza Euro 2012,la care seful FRF ii raspunde in felul urmator:
"Din pacate noi nu avem stadion sa organizam finala Cupei UEFA din 2009,in aceste conditii ne este foarte greu sa ne gandim la asa ceva,ba mai mult,doar Ghencea este apt de a face fata unui meci de asemenea importanta,iar in aceste conditii cred ca Dinamo va juca pe stadionul Stelei la anul in UCL "
Ori acest om nu gandeste ce spune,ori noi chiar nu exageram cand spunem ca titlul s-a jucat deja ,tu ce zici nene Sandule? :roll: