si daca o sa fie egal in ambele meciuri ? ar fi suspans pana la capat. Mi-ar place sa se joace titlul in ultima etapa si sa fie implicate toate 3 echipele si sa castigam noi c-un un gol la sfarsitul meciului, doar asa ca sa moara unii sau altii de ciuda![]()
se stiu ei 8) :wink:
Nu sunt de acord. Eu vreau sa castigam clar nu la
limita sa tot comenteze aviarele ca au totul a fost
din cauza ghinionului si alde deastea.
