FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Polo pe apa

«13456717»
f234567k04.03.2011 13:39

Pe frpolo.ro si pe site-ul televiziunii romane nu apare nimic.

f234567k11.03.2011 13:44

Astazi incepe primul turneu final, cel de la Oradea: http://Steaua.ro/polo/2011/03/11/s-a-dat-s...l-de-la-Oradea/

f234567k11.03.2011 22:09

Steaua invinge AMEFA Arad cu 15-5. Ii scufundam din nou pe caini diseara?

http://Steaua.ro/polo/2011/03/11/fara-surp...-Steaua-Dinamo/

NICKSTELIST SI DUPA MOARTE13.03.2011 11:06

Meci pierdut cu 4-9 cu Oradea, au fost cativa ultrasi pe acolo. :))

pantera_albastra14.03.2011 08:51

A fost deplasare frumoasa. Bere , polo , aceeasi jandarmi idioti care ne amenintau cu evacuarea daca mai strigam M*** Dinamo :) ) , apoi iarasi bere. Pacat ca a trebuit sa ma intorc la Cluj inainte de meciul cu cei de la Oradea. Baietii care au mai ramas mi-au spus ca la sfarsitul meciului cand se canta impotriva ciobanului oamenii din sala aplaudau.

ultras200414.03.2011 22:37

Gara nu mai era unde trebuia sa fie, apa din Oradea nu tine de sete, vulturul negru sigur nu e hotel si tramvaiul 3R n-a ajuns la gara duminica dimineata, de obicei ajunge. :)) Numai bine baieti si sa speram ca ne vom revedea in curand

 

http://www.digisport.ro/csm-digi-Oradea-campioana/

f234567k05.04.2011 21:22

Incepe al doilea turneu final. Militarii pornesc la lupta vineri, de la ora 17:30, cu AMEFA Arad, in timp ce sambata si duminica se vor duela cu Dinamo(TVR3) si Oradea(TVR3) de la ora 12:00.

 

http://Steaua.ro/polo/2011/04/05/al-doilea...-incepe-vineri/

f234567k08.04.2011 17:48

Prima zi: Steaua a invins AMEFA Arad 15-2 intr-o partida in care fluierasii si-au facut incalzirea pentru meciul de maine cu Dinamo. CSM Oradea a invins Dinamo cu 15-9.

f234567k09.04.2011 10:40
f234567k28.04.2011 22:29

Incepe turneul final de la Oradea. Steaua poate deveni vicecampioana

 

http://Steaua.ro/polo/2011/04/29/incepe-tu...-vicecampioana/

f234567k27.08.2011 09:21
Maye27.08.2011 10:13

Asta trebuie pusa undeva sus : Un stelist adevarat este alaturi de echipa si in momentele dificile, nu doar la fotbal. Sunt multe sectii de traditie care trebuiesc incurajate.

zob7928.08.2011 20:59

De 20 de ani vad, in linii mari, cam aceleasi persoane la meciurile CSA; 20-30 de oameni

Un zbieret pe site "Gigi pleaca din Ghencea" te face stelistul suprem, oare?

f234567k12.10.2011 20:18

Steaua-AMEFA Arad 19-1

 

imagine0063.jpg

 

imagine0064.jpg

 

imagine0065c.jpg

 

imagine0066.jpg

 

imagine0067u.jpg

 

imagine0070z.jpg

 

f234567k13.10.2011 10:08

Steaua-Poli Cluj 13-8

 

imagine0072.jpg

 

imagine0074.jpg

 

imagine0075.jpg

 

imagine0076.jpg

 

imagine0077.jpg

 

imagine0078.jpg

 

imagine0079.jpg

 

imagine0080.jpg

 

imagine0081.jpg

 

imagine0082h.jpg

 

 

f234567k14.10.2011 14:45

Maine(15.10.2011), de la 11:45, Steaua-Dinamo

f234567k06.11.2011 05:19
f234567k18.11.2011 23:49

Nu uitati! La 12 e Steaua-Dinamo pe TVR3!

cristy.steaua2116.12.2011 20:13

Rezultatele de la turneul 3 de la Cluj

Etapa 1: Steaua " Poli Cluj 16-4 (4-0, 5-0, 3-2, 4-0)

Etapa 2: Steaua " Rapid 11-6 (2-1, 3-2, 3-0, 3-3)

Etapa 3: CSM Oradea " Steaua 12-11 (3-3, 3-4, 3-2, 3-2)

Etapa 4: Sportul Studentesc " Steaua 7-20 (1-6, 3-3, 2-5 1-6)

 

Maine de la ora 12 e meciul CSA Steaua - CS Dinamo (TVR 3) iar de la ora 18 CSA Steaua joaca impotriva echipei AMEFA Arad.

f234567k17.12.2011 12:17

Steaua-Dinamo 7-7

 

Probabil Steaua se va afla pe locul 3 si dupa acest turneu, la un punct de Dinamo, in cazul unei infrangeri a dinamovistilor cu CSM Oradea maine, gratie rezultatului de egalitate dintre Dinamo si Oradea din al doilea turneu.

cristy.steaua2118.12.2011 15:07

Etapa 6: Steaua- AMEFA Arad 12-4 (4-1, 3-0, 2-2, 3-1)

Etapa 7: Crisul Oradea " Steaua 3-12 (1-4, 1-3, 0-3, 1-2)

 

Steaua ramane pe 3 cu 49 puncte, Pe 2 e Dinamo cu 50 iar primul loc este ocupat de CSM DiGi Oradea cu 61 puncte.

______

Turneul 4 se va desfășura la Arad.

f234567k18.12.2011 22:54
cristy.steaua2119.12.2011 21:08

Cateva poze din turneul de la Cluj.

2011_12_15_16.45.49.jpg

2011_12_15_16.48.21.jpg

385990_249506418448234_100001666346351_681852_247924529_n.jpg

DSC05938.JPG

DSC05943.JPG

DSC05946.JPG

DSC05959.JPG

DSC05967.JPG

DSC05976.JPG

DSC05977.JPG

f234567k14.01.2012 01:21

Nationala Romaniei a efectuat primele antrenamente in piscina Peter van de Hoogeband, care va gazdui de luni 16 ianuarie, meciurile Campionatelor Europene. Poloistii tricolori au fost placut impresionati bazinul din Eindhoven. La antrenamente a participat si portarul Mihai Dragusin, care a avut parte de un program mai usor, după ce saptamana trecută a acuzat dureri la spate. În rest toti jucatorii sunt bine. Primul joc al Romaniei la Campionatul European este programat luni 16 ianuarie, impotriva campioanei en-titre, Croatia.

 

frpolo.ro

 

 

f234567k16.01.2012 03:13
«13456717»