Cad si mereu ma ridic spunea cineva.Intotdeauna prezenti la datorie la fel si duminica ,nu stati acasa,haideti sa le demonstram inca o data gunoierilor cat de mult ne iubim echipa.
Cad si mereu ma ridic spunea cineva.Intotdeauna prezenti la datorie la fel si duminica ,nu stati acasa,haideti sa le demonstram inca o data gunoierilor cat de mult ne iubim echipa.
Cred ca tb sa umplem iar rahatul ala de stadion si sa ne sustinem echipa, pt ca nu-i asa?...
Nu mai am curajul sa mai dau nici un pronostic, dar continui sa sper ca Steaua nu s-a stins...Vreau ca duminica sa fiu alaturi de ei.Si o sa fiu.O sa fiu pe stadion unde este locul celor ce nu-si pierd speranta.Si ca sa arat cat de curajoasa sunt:
STE- RAPID 3-1
Cu totii la stadion!
Cu totii la stadion!
Corect
PANA LA MOARTE , CU Steaua PANA LA MOARTE!!!
PANA LA MOARTE , CU Steaua PANA LA MOARTE!!!
FORZA
Castigam duminica cu siguranta. Baietii vor sa demonstreze ca a fost un accident meciul cu Boro. FORZA Steaua! FORZA Steaua!
P.S. Astazi la polo pe apa Steaua - Dinamo 12-5
Cine poate sa-mi spuna care a fost singurul jucator care dupa meciul de la boro s-a dus sa aplaude galeria???
Castigam duminica cu siguranta. Baietii vor sa demonstreze ca a fost un accident meciul cu Boro. FORZA Steaua! FORZA Steaua!
Castigam sigur daca Oli nu crede ca este bun si un egal si ii baga iar in aparare . Steaua nu stie sa se apere . Cea mai buna aparare este atac 90 min .
FORZA Steaua
Castigam duminica cu siguranta. Baietii vor sa demonstreze ca a fost un accident meciul cu Boro. FORZA Steaua! FORZA Steaua!
Castigam sigur daca Oli nu crede ca este bun si un egal si ii baga iar in aparare . Steaua nu stie sa se apere . Cea mai buna aparare este atac 90 min .
FORZA Steaua
Daca cineva crede ca are rost sa-i bage in parare
si sa obtina un rezultat pozitiv, sigur nu a vazut
meciul de ieri seara.
veniti la meci si incurajati echipa !! au nevoie de noi !! aratati-va fata !! toti suporterii care tin cu Steaua.(si aici nu ma refer la semintari sau la tarabagii) sa vina in peluza a II-a si sa cante din primul pana in ultimul minut.... chiar daca pierdem jucatorii trebuiesc sa stie ca se pot baza pe noi!! ca nu ii vom lasa la greu !! si propun sa cantam in timpul meciului... ciorilorrr cioriloorrr cioriiilor frustratiilor gelosilorrr cioriloorr ciorilorrr muieee muieee muiee ciorilor...
raducule... eu propun sa ne sustinem echipa noastra si sa nu bagam in seama niste mizerii..k iar se simt importanti
si app..Gigi le`a cerut victorie..k sa ii "inchida rana"
si eu le cer acelasi lucru
Ionutdal singurul jucator care a venit sa salute galeria a fost Lovin.
Ionutdal singurul jucator care a venit sa salute galeria a fost Lovin.
respect !!! Si FELICITARI TUTUROR . Chiar merita .
Voi fi pe stadion. Si stiti ceva ? Ma doare-n paispe de rezultat. Vreau sa vad ambitie, sa vad jucatori gata sa-si dea duhul la sfarsitul meciului din cauza efortului depus. Nu conteaza cate greseli fac. Dar e foarte important sa-i calareasca pe rapidezi pan' le ies alora ochii din cap.
Daca va fi asa atunci jucatorii vor demonstra ca a fost un accident. Ca putem spera intr-un parcurs si mai bun la anul in eurocupe. Ca putem juca in LC fara sa ne facem de kko.
Daca nu va fi asa ... sunt, si voi fi stelist pana un ultima zi. Dar nu voi mai respecta niciodata vreunul din cei 14 jucatori de la Middlesbrough. Nu pentru c-au pierdut, ci pentru ca n-au 'murit' pe teren pentru culorile ros-albastre.
:evil: >>>Steaua va castiga in mod sigur,la ce suparati au fost din cauza meciului de joi,cred isis vor varsa toti nervii in poarta zburatoarelor....asa va veni incet si sigur titlul 23!!!>>> :twisted:
Am primit in seara aceasta o lovitura puternica. Asta este...trebuie sa ne ridicam si sa mergem mai departe. Urmeaza meciul cu Rapid si sper sa facem uitat acest esec.
Hai Steaua!
Victoria impotriva rapidistilor, ar fi una de moral. Sper ca daca vom invinge, si baietii si noi, vom mai sterge din acea amintire urata...oricum lista neagra s-a mai largit...rosenberg, boro....fiti siguri ca in sez.urmator ne luam revansa in fata lor, si a tuturor. va salut. respect
Cu siguranta vom invinge maine. Chiar daca jucatorii au moralul la pamant isi vor da viata pe teren, mai ales daca noi ii vom incuraja.
Cred ca o sa invingem cu 2 sau 3-0.
Sa venim cu totii la meci si sa demonstram care este cea mai buna echipa si cea mai frumoasa galerie!!
PS: Intrati pe www.prosport.ro si cititi articolul "Raboinicii intunericului" . NU pot sa cred asa ceva! RUSINE!!! Oare cu cat o sa le scada vanzarile?
FORZA Steaua!!!
NU ESTE POSIBIL ASA CEVA!!!!...ceea ce s-a scris in articolul respectiv depaseste orice imaginatie 8O 8O 8O ...este strigator la cer...cine mama lui a scris articolul ala...nu-mi vine sa cred ce spune despre niste baietzi care au facut ca odata la 2 saptamnii sa scoate zeci de mii de oameni in strada,ar trebui dat in judecata cel care aa scris articolul,si cei care au aprobat sa fie publicat asa ceva.....RUSINE! RUSINE! RUSINE!
:evil: >>>Steaua va castiga in mod sigur,la ce suparati au fost din cauza meciului de joi,cred isis vor varsa toti nervii in poarta zburatoarelor....asa va veni incet si sigur titlul 23!!!>>> :twisted:
Asa sa fie!
@alinush
OFF Topic: Cand am citit articolul respectiv mi-au venit in minte niste versuri care sper sa le auda stelistii mei dragi: jucatori, suporteri, staff tehnic, conducere.
"Si ce daca
Nu pot dormi
Si ce daca
Noaptea e zi
Port in minte cuvintele tale
Furtuna ta draga
Si ce daca
Lumea e rea si posaca
Si nu ne vrea
Eu te vreau, tu ma vrei
Lumea noastra-i OK
Si mi-e draga
N-am avere decat iubirea
N-am ambitiidecat fericirea
Te am pe tine
Si lumea-ntreaga-i a mea
Si ce daca,
Ploua mereu si e ceata
In jurul meu,
Cand apari ca un far
Si m-aduci la liman
Si la viata.
Si ce daca
Viata-i asa complicata,
In viata mea
Totu-i simplu de cand
Te-am vazut surazand
Prima data."
Directia 5 - Si ce daca
E un cantec de dragoste. Si asta simt eu pt Steaua.
ON TOPIC: Va fi un meci al orgoliilor. Rapizii vor incerca sa profite de moralul nostru. Dar uita un amanunt: noi nu am murit joi. Dar am devenit mai puternici.
Sper ca duminica sa invingem nu neaaparat pentru a fi siguri de castigarea campionatului, ceea ce ar trebui in primul si in primul rand sa urmareasca jucatorii, sa demonstreze tuturor celor care acum o saptamana ridicau echipa in slavi, iar dupa meciul de joi nu mai stiau cum o batjocoreasca mai mult, ca nu au cedat si ca vor lupta in continuare...singurul lucru care conteaza este prezenta celor 500 de fani la aeroport...restul(dinamovisti,rapidisti,craiovenii,banatenii,Borcea,vama&co)nici nu trebuie bagati in seama...Bafta si forzza Steaua...
Mi-am luat bilet, voi fi acolo! Eu zic ca vom invinge cu 3-1 si ca Nicolitza va marca sigur, le vom arata unde le e locul!
S
Cu siguranta vom invinge maine. Chiar daca jucatorii au moralul la pamant isi vor da viata pe teren, mai ales daca noi ii vom incuraja.Cred ca o sa invingem cu 2 sau 3-0.
Sa venim cu totii la meci si sa demonstram care este cea mai buna echipa si cea mai frumoasa galerie!!
PS: Intrati pe www.prosport.ro si cititi articolul "Raboinicii intunericului" . NU pot sa cred asa ceva! RUSINE!!! Oare cu cat o sa le scada vanzarile?
FORZA Steaua!!!
8O ..mi se face rau..cine naiba i-a dat autorului drept de a scrie??? O fi vreun fotomodel de-si permite sa il critice pe Nesu? O mare nedreptate...astia sunt anti-Steaua asa pe fatza..putina demnitate oameni buni..ce nenorociti... :evil:
Eu de mult nu mai cumpar Pro-Sportul..vai de capul lor!
:evil: >>>Astia sunt buni impotriva betiilor,atunci cand vrei sa0ti revii citesti "PROSTPORT"si gata dai la rate,eu unul nu l-am cumparat niciodata si nici nu o9 sa o fac vreodata,nu mi-a placut de ei si nici de cei care scriu asemenea magarii,multa m...!!>>> :twisted: