...am fost stelista de mica si inca mai sunt dar tin cu dreptatea si stiu sa recunosc cand altii joaca mai bine.iar cu Poli nu tin pentru ca nu-l suport pe Hagi ca antrenor
Daca tii cu dreptatea,iti recomand site-ul Ministerului Justitiei : www.just.ro
Una e sa recunosti ce echipa joaca mai bine si alta sa si doresti sa castige in dauna Stelei.
Nu are nicio legatura dragostea de echipa cu antipatia fata de un antrenor.
Daca nu ar fi Hagi ai tine cu Poli.E foarte clar, esti polista.Site-ul lui Poli este : www.poliaektimisoara.ro
Daca ai reclamatii de facut lui Hagi,site-ul lui este :
www.Hagi.ro
Ai pus punctul pe i Virgil, ai mare dreptate!

