ciudat !nu radeti..dar aseara am visat ca se va termina 1-1
primul gol l-au dat englezii (sut in vinclu) si noi am egalat pe final dintro faza confuza :lol: :>
i think im goin crazy :lol:
te cred 100%, prea le-ai zis in ultimul timp... mama dar am sa am inima cat un purice pana la final... Bine ca ai zis tu pronosticu si asa am sa stau cat de cat mai relaxat dupa golul lor ![]()
