!!!!E FORZZA RAPID !!!!!!
PENTRU CA sunt ROMAN
PENTRU CA sunt MICROBIST DE 40 DE ANI
PENTRU CA SI EI AU CONTRIBUIT LA ACEASTA PERFORMANTA
SI MA DOARE PENTRU FOTBALUL NOSTRU CARE NU ARE LOCUL CUVENIT IN "europa lor de lasi"
!!!!E FORZZA RAPID !!!!!!
PENTRU CA sunt ROMAN
PENTRU CA sunt MICROBIST DE 40 DE ANI
PENTRU CA SI EI AU CONTRIBUIT LA ACEASTA PERFORMANTA
SI MA DOARE PENTRU FOTBALUL NOSTRU CARE NU ARE LOCUL CUVENIT IN "europa lor de lasi"
Vezi ca ai gresit sit-ul .
:lol: rau de tot :lol:
ori nu mai scri de astea ori....you'll get in trouble ![]()
...aaa si nu mai mananc macaroane![]()
De acord cu tine. Si eu am scos macaroanele din meniu, ca si-asa nu mancam prea multe, dar au devenit de-a dreptul rele la gust. Nu le mai suport. Doar tata le mai mananca la mine in familie, ca el e dinamovist.
Noroc ca mama e stelista si nu gateste macaroane prea des.
Inca mai sunt suparata din cauza meciului cu Boro. Nici nu pot sa ma gandesc la meci, ca imi vine sa plang. Mai e si meciul pierdut cu Rapid... Sper sa isi revina cat de curand Steaua.
FORZA Steaua !!!!!!!!!!!!!!!
imi pare rau ca a pierdut Steaua
(.....oricum cu Nicolita suspendat....nu prea aveau sanse....noroc de Dica si Petre Marin....oricum cele 2 goluri ale Stelei au fost spectaculoase....bv Steaua....esti pe primul loc....cel putin in inimile noastre. Pandurii iau batae cu siguranta
V-am zis?.....amplans apoape toata noaptea :cry:
nu esti singurul! dar asta e... asta-i fotbalul... nu tot timpul cei mai puternici castiga... viata merge inainte, anul viitor ajungem in UEFA Champions League si sunt sigur ca vom face o figura f. frumoasa!
I LOVE Steaua!
FORZA Steaua!
Va spune un stelist de peste 40 de ani( de cand tine cu Steaua) sa nu uitati ca in anul urmator sa dorim ca Steaua sa castige Liga Campionilor.
suntem cu voi pana la moarte dar in acest meci nici mie nu-mi vine sa cred ce sa inbtamplat,asta e,ramanem cu fruntea sus,mai este campionatul pe care trebuie neaparat sa-l castigam 8O 8O 8O
mai, mie inca nu mi-a trecut, am crezut ca mi-a trecut si am vrut sa vad din nou meciul dar n-am putut sa vad nici macar 5 minute. mi se rupea inima, si uite, am luat campionatul acum, si tot nu mi-a trecut. o sa ramana cuiul meu fix, cred ca putem juca si finala cl si tot n-o sa-mi treaca.
O sa-ti treaca. Asa cum mi-a trecut mie dupa finala cu Milan! ![]()
E drept ca acolo evolua jucatorul meu preferat all-time, Van Basten, pe cand aici... :?
io zic sa se deleteze topicul ca numa ne rupe inimile ![]()
Ba nu! Trebuie sa avem suficienta putere sa ne analizam greselile si sa invatam din ele. Topicul asta ne va aduce mereu aminte cat de sus am ajuns si cat de dureros am cazut, dar ca ne-am ridicat si-am castigat un nou trofeu prin care putem intra iar in Europa. Numai adevaratii profesionisti au parte de astfel de experiente! A mai zis cineva... vom avea sansa de a ne aminti razand de episodul cu Boro. Sa intram in grupele Ligii si vom putea rade atat de el cat si de cei care-au ras de noi.
!spre cl si 24!
N-are nimeni meciul ??? As vrea foarte mult sa il am. Nu conteaza ce s-a intamplat...conteaza ca am ajuns in semifinale!!!
Am vazut acum un montaj pe Eurosport cu cele mai frumoase si dramatice momente surprinse in direct pe acest post, printre care alaturi de doborari de record mondial, momente de la Olimpiada, accidente si finala Cupei Africii, in final este si golul lui Macaronne si comentatorul zice "Yes!Massimo Macaronne has done it again!"
:cry: :cry: :cry:
mai bine ati sterge topicul, nu vom uita prea curand acest meci.
Si ca sa ofer motive serioase pentru inchiderea acestui topic de trista amintire:
Massimo Maccarone

Si eu zic ca ar trebui inchis...adio maccarone sper sa nu ne mai intalnim...