VREAU SA FELICIT ECHIPA PENTRU CA A AJUNS ACOLO UNDE rapidul NICI MACAR NU VISEAZA SA AJUNGA IAR cainii spurcati AU FOST PARCA ACUM 'JDEMII DE ANI. BRAVO BAIETI. DUMINICA VIN PE STADION SA VA APLAUD.
FORZA
VREAU SA FELICIT ECHIPA PENTRU CA A AJUNS ACOLO UNDE rapidul NICI MACAR NU VISEAZA SA AJUNGA IAR cainii spurcati AU FOST PARCA ACUM 'JDEMII DE ANI. BRAVO BAIETI. DUMINICA VIN PE STADION SA VA APLAUD.
FORZA
Acum la rece , ce pot sa spun se pare ca avem soarta lui Villareal anul trecut , deci la anul vom juca semifinala UCL , Multumim Steaua pt toate jocurile bune din acest sezon . FORZA Steaua
Fuzy..ce poti sa le ceri unor idioti...E tipic romanesc!si ne miram de ce atunci cand mergem in strainatate toata lumea ne trateaza cum se poate mai rau ca suntem romani..englezii i-au imbarbatat pe romani dupa meci ,iar romanii au scandat I LOVE U BORO.Niste gesturi scarboase ,tipic romanesti,care nu merita nici un scuipat.Iar Borcea este un frustrat,nici nu am cum sa il caracterizez ca om mai ratat si mai scarbos nu exista
Era mai bine cu Rapid contra lui Boro?
Decebal Rãdulescu
Mi-a venit în minte întrebarea asta imediat dupã fluierul de final al lui Lubos Michel. Moment trist pentru suporteri, dar nu disperat. Recunosc cã am fost partizanul ideii cã, indiferent cine merge mai departe, Steaua sau Rapid, trebuie sã treacã semifinala. Cã altfel, dezamãgirea celor îndrãgostiți de o echipã sau alta poate fi mare.
Existã argumente care pot duce la ideea cã Rapid ar fi putut juca finala UEFA.
1. În meciurile din sferturi contra Stelei, s-a cãzut de acord cã Rapid a jucat mai bine ca adversarul în trei reprize din patru.
2. S-a vorbit de experiența Stelei în cupele europene. Aceastã teorie cade. Tradiție da, dar e cu totul altceva. Steaua a arãtat experiențã zero în meciul de la Boro.
3. Atacul Rapidului ar fi marcat de cel puțin douã ori în partida de la București. Atunci, echipa englezã a jucat sub nivelul locului 10 din Divizia A. La fel a fãcut-o și în primele 30 de minute de la Boro.
4. Probabil cã apãrarea Rapidului nu lua 4 goluri în 60 de minute. DarRapid n-a luat de la Anderlecht trei dupã ce a condus cu 2-0? Corect, dar nu vorbim despre acel Rapid, ci despre cel de anul acesta. Cînd Rapid a știut sã ținã de rezultat în partida de la Hamburg.
5. Steaua a fost norocoasã cu Rapid. De ce? Datoritã fricii cu care Rãzvan Lucescu a abordat partida din retur. Dacã el avea curajul lui McLaren de a arunca în atac tot ce are, rezultatul meciului putea fi altul.
6. Rapid a trecut de echipe mai puternice decît Steaua în aceastã ediție a Cupei UEFA.
7. Sînt doar supoziții. Cred însã cã acum important e altceva. Toți suporterii, rapidiști, steliști sau dinamoviști, trebuie sã-și construiascã visul pentru anul viitor. E și o veste bunã: din luna august povestea cupelor europene începe din nou cu și mai multã trãire, pasiune și nerv.
29 aprilie 2006
www.gsp.ro
Asta chiar a pus capac...INCREDIBIL !! ce mizerie e presa asta..cum poate sa zica asa ceva !
Niste putreziti astia de la gsp
Uitatzi clasamentul echipelor pe r total , pe totzi ani, nu doar in sezonul asta!!
1 AC Milan Ita 23.1485 31.2560 16.9285 31.6200 26.0675 129.020
2 FC Barcelona Esp 27.9025 31.1150 16.7230 17.1040 31.9735 124.818
3 Real Madrid Esp 35.9025 27.1150 21.7230 18.1040 16.9735 119.818
4 Internazionale Ita 21.1485 28.2560 15.9285 22.6200 24.0675 112.020
5 Juventus Ita 18.1485 29.2560 12.9285 23.6200 23.0675 107.020
6 Liverpool Eng 22.8185 20.5200 14.7125 30.1385 17.7610 105.950
7 Arsenal Eng 15.8185 17.5200 17.7125 19.1385 31.7610 101.950
8 Manchester United Eng 28.8185 26.5200 15.7125 17.1385 12.7610 100.950
9 Valencia Esp 18.9025 27.1150 29.7230 14.1040 4.9735 94.818
10 Olympique Lyon Fra 12.3510 10.6125 18.4550 23.7710 24.5680 89.757
11 FC Porto Por 14.0935 24.5475 26.3825 13.6950 8.8150 87.533
12 PSV Eindhoven Ned 17.3550 8.0350 17.7875 24.9600 13.5025 81.640
13 Bayern München Ger 27.4550 6.0170 10.5555 19.4885 17.4440 80.960
14 Chelsea Eng 8.8185 5.5200 22.7125 25.1385 17.7610 79.950
15 Villarreal Esp 4.9025 5.1150 20.7230 22.1040 23.9735 76.818
Deportivo La Coruña Esp 21.9025 19.1150 21.7230 9.1040 4.9735 76.818
17 AS Roma Ita 18.1485 17.2560 12.9285 8.6200 19.0675 76.020
18 Newcastle United Eng 3.8185 15.5200 24.7125 27.1385 4.7610 75.950
19 Panathinaikos Gre 21.7125 17.3650 6.3750 14.0350 7.1000 66.587
20 Schalke 04 Ger 9.4550 11.0170 6.5555 13.4885 24.4440 64.960
21 AC Parma Ita 15.1485 10.2560 9.9285 22.6200 5.0675 63.020
22 Ajax Ned 8.3550 18.0350 6.7875 11.9600 15.5025 60.640
23 Celtic Sco 11.1860 23.4335 15.4335 8.5675 1.4025 60.023
24 VfB Stuttgart Ger 4.4550 16.0170 11.5555 14.4885 13.4440 59.960
25 Sevilla Esp 4.9025 5.1150 4.7230 16.1040 27.9735 58.818
26 AS Monaco Fra 2.3510 2.6125 23.4550 15.7710 14.5680 58.757
27 Bayer Leverkusen Ger 27.4550 10.0170 1.5555 15.4885 3.4440 57.960
28 Lazio Roma Ita 9.1485 23.2560 7.9285 11.6200 5.0675 57.020
29 Borussia Dortmund Ger 25.4550 18.0170 6.5555 3.4885 3.4440 56.960
30 Lille OSC Fra 14.3510 2.6125 4.4550 16.7710 16.5680 54.757
31 Feyenoord Ned 24.3550 7.0350 6.7875 12.9600 3.5025 54.640
32 Sporting CP Lisbon Por 12.0935 4.5475 8.3825 25.6950 3.8150 54.533
33 Middlesbrough Eng 3.8185 3.5200 3.7125 17.1385 25.7610 53.950
34 AJ Auxerre Fra 2.3510 10.6125 15.4550 19.7710 5.5680 53.757
35 Benfica Por 3.0935 3.5475 13.3825 13.6950 17.8150 51.533
36 Club Brugge Bel 10.9385 7.2685 11.9385 10.0210 9.8150 49.981
37 FC Basel Sui 2.0210 14.9385 2.6185 9.8660 20.0935 49.537
38 Olympique Marseille Fra 2.3510 2.6125 24.4550 3.7710 15.5680 48.757
39 AZ Alkmaar Ned 3.3550 2.0350 1.7875 27.9600 13.5025 48.640
40 Girondins Bordeaux Fra 10.3510 11.6125 18.4550 3.7710 3.5680 47.757
41 Hertha BSC Ger 13.4550 15.0170 2.5555 3.4885 12.4440 46.960
42 Steaua Bucuresti Rom 1.8660 0.7150 5.4300 11.8150 26.5550 46.381
43 Real Betis Esp 4.9025 15.1150 4.7230 4.1040 15.9735 44.818
44 Sparta Praha Cze 14.8150 8.0460 10.4335 4.9485 6.5260 44.769
45 Werder Bremen Ger 4.4550 7.0170 1.5555 16.4885 14.4440 43.960
46 Real Zaragoza Esp 9.9025 5.1150 4.7230 19.1040 4.9735 43.818
47 Olympiakos Piraeus Gre 8.7125 6.3650 5.3750 16.0350 7.1000 43.587
48 Glasgow Rangers Sco 11.1860 4.4335 6.4335 7.5675 13.4025 43.023
49 Celta de Vigo Esp 8.9025 12.1150 12.7230 4.1040 4.9735 42.818
50 CSKA Moscow Rus 0.7700 2.1960 1.9385 27.3000 10.3000 42.504
51 Paris Saint-Germain Fra 10.3510 12.6125 4.4550 10.7710 3.5680 41.757
52 Lokomotiv Moscow Rus 6.7700 8.1960 10.9385 3.3000 12.3000 41.504
53 Boavista Por 14.0935 18.5475 3.3825 2.6950 1.8150 40.533
54 Real Mallorca Esp 11.9025 5.1150 13.7230 4.1040 4.9735 39.818
Málaga CF Esp 4.9025 21.1150 4.7230 4.1040 4.9735 39.818
56 RC Lens Fra 2.3510 11.6125 8.4550 3.7710 13.5680 39.757
57 AEK Athens Gre 13.7125 14.3650 4.3750 5.0350 2.1000 39.587
58 Anderlecht Bel 5.9385 13.2685 7.9385 5.0210 6.8150 38.981
59 Besiktas Tur 1.8560 13.5400 8.1450 7.7735 7.3200 38.634
60 Zenit St. Petersburg Rus 0.7700 3.1960 1.9385 11.3000 20.3000 37.504
61 Udinese Ita 4.1485 5.2560 4.9285 6.6200 16.0675 37.020
62 Leeds United Eng 11.8185 11.5200 3.7125 5.1385 4.7610 36.950
63 Dinamo Kiev Ukr 5.1960 8.4025 7.6085 13.6730 1.8975 36.777
64 Palermo Ita 4.1485 5.2560 2.9285 4.6200 19.0675 36.020
65 Rosenborg BK Nor 5.0725 5.8910 11.0210 6.1550 7.7820 35.921
66 FC Sochaux-Montbéliard Fra 2.3510 2.6125 13.4550 13.7710 3.5680 35.757
67 Levski Sofia Bul 1.5950 6.3750 7.3750 1.7835 17.8875 35.016
68 Ipswich Town Eng 11.8185 8.5200 3.7125 5.1385 4.7610 33.950
69 Shakhtar Donetsk Ukr 3.1960 3.4025 1.6085 12.6730 12.8975 33.777
70 Slavia Praha Cze 2.8150 11.0460 8.4335 0.9485 10.5260 33.769
71 Galatasaray Tur 14.8560 5.5400 9.1450 1.7735 2.3200 33.634
72 PAOK Thessaloniki Gre 11.7125 9.3650 5.3750 2.0350 5.1000 33.587
73 Espanyol Esp 4.9025 5.1150 4.7230 4.1040 13.9735 32.818
Athletic Bilbao Esp 4.9025 5.1150 4.7230 13.1040 4.9735 32.818
75 Real Sociedad Esp 4.9025 5.1150 12.7230 4.1040 4.9735 31.818
76 RC Strasbourg Fra 3.3510 2.6125 4.4550 3.7710 17.5680 31.757
77 Hamburger SV Ger 4.4550 3.0170 3.5555 3.4885 16.4440 30.960
78 Bolton Wanderers Eng 3.8185 3.5200 3.7125 5.1385 14.7610 30.950
79 Heerenveen Ned 3.3550 4.0350 1.7875 10.9600 10.5025 30.640
80 Partizan Belgrade Srb 3.0450 6.5950 5.4850 12.4025 3.0725 30.600
81 Rapid Bucuresti Rom 1.8660 1.7150 1.4300 1.8150 23.5550 30.381
82 Perugia Ita 4.1485 5.2560 10.9285 4.6200 5.0675 30.020
83 Dnipro Dnipropetrovsk Ukr 2.1960 1.4025 7.6085 11.6730 6.8975 29.777
84 Wisla Kraków Pol 6.3610 12.1860 7.3610 2.8250 0.3710 29.104
85 Sampdoria Ita 4.1485 5.2560 2.9285 4.6200 12.0675 29.020
86 Fulham FC Eng 3.8185 11.5200 3.7125 5.1385 4.7610 28.950
87 CD Alavés Esp 4.9025 10.1150 4.7230 4.1040 4.9735 28.818
88 Slovan Liberec Cze 14.8150 9.0460 2.4335 0.9485 1.5260 28.769
89 Fenerbahçe Tur 2.8560 5.5400 2.1450 10.7735 7.3200 28.634
90 Fiorentina Ita 10.1485 5.2560 2.9285 4.6200 5.0675 28.020
91 FC Nantes Fra 13.3510 2.6125 4.4550 3.7710 3.5680 27.757
92 Austria Wien Aut 1.1135 3.3200 0.7010 19.5160 3.0725 27.723
93 Manchester City Eng 3.8185 3.5200 9.7125 5.1385 4.7610 26.950
94 Hapoel Tel-Aviv Isr 18.7500 3.9250 1.7425 1.1960 0.4950 26.108
95 Alemannia Aachen Ger 4.4550 3.0170 1.5555 12.4885 3.4440 24.960
96 CA Osasuna Esp 4.9025 5.1150 4.7230 4.1040 5.9735 24.818
97 FC Utrecht Ned 7.3550 2.0350 6.7875 5.9600 2.5025 24.640
98 FC Lovech Bul 7.5950 1.3750 1.3750 2.7835 10.8875 24.016
99 Blackburn Rovers
Hai sa nu ne ferim de evidente: articolul ala contine destule adevaruri. Indiferent ca ne place sau nu sa le recunoastem.
Rrapidul avea sansa lui cu Boro. La fel cum am avut si noi. Si sa nu uitam ca ei au avut mai mult noroc la Hamburg decat noi in Anglia.
Cert este ca noi ne-am batut singuri. Si tocmai de aceea nu putem sa ne plangem ca apar astfel de comentarii. Putem sa le contrazicem doar surclasnd rapidul duminica.
Nu se compara aceasta opinie cu jignirile din prostsport. Si sa nu vina cineva si sa zica ca la fel e la nemti si la englezi. Nu e vina noastra ca aia nu au pic de umor !
Prostsportul e un ziar fitzuica!!Care nu mai merita cumparat de stelisti!!!Adik de toata Romania , in afara de mniste handicapati,prazari,polisti si ciori care striga de fericire ca sa descalificat Steaua!Eu unul spun sa nu mai cumparam asemenea ziare infecte!!
Oricum este un articol degradant,este ca o sageata indreptata spre noi.Eu personal nu am vazut macar un articol in care sa scrie "Multumim Steaua pentru parcursul din acest an",nu asa ceva nu exista,exista numai critici si supoziti,ba ca daca juca Rapid,ba ca Steaua nu are valoare,ba ca nu stiu ce.SI cand ne gandim ca JJ e nebun ca se injura mereu cu presa,uite motivul ..doar sa critice stiu,dar sa ne aplaude pentru parcurs nu stiu.
Istoria ii tine minte doar pe cei care ies campioni. Nu pe cei care pierd stupid in seimifinale.
Sunt sute de mii de "stelisti" care nici nu au auzit de finala cu Milan din '89. Si nu din cauza scorului... Dar cu totii stiu de cea castigata in '86.
Cred ca pentru o tara ca Romania,ca Steaua,singura echipa care face ceva pe plan fotbalistic pentru romani,ajunge in finala.Trebuie tratati cum trebuie nu criticati,criticata trebuie sa fie nationala...care de la Euro 2000 nu mai joaca la vreun turneu final,trebuie criticata Dinamo ,ca se face de ras in Europa si blatuieste meci de meci...Astia trebuie sa realizeze ce inseamna Steaua pentru tara asta.
Cei care pierd... nu castiga ! Suna ca naiba dar e o axioma !
Hai sa renuntam odata la mentalitatea asta tampita si specific romaneasca de a sarbatorii infrangerile.
Bravo Steaua pentru tot ce ati facut pana acum. Si atat. Fara laude, fara multumiri. Daca nu stim sa pierdem NU vom putea castiga niciodata. De fapt de asta am si pierdut meciul cu Boro !!!
Nu e decat parerea unui reporter cu vederi alb visinii.Unul cu vederi ros albastre nu ar fi scris niciodata asa ceva.
In lumea asta exista pro si contra.El a ales sa fie pro rapid (echipa cu pene) si contra noastra.E problema lui si nu ma afecteaza absolut deloc.Pentru ca e povestea cu "daca" si cu "parca".Sfarsitul il cunoasteti,"daca" si cu "parca" se ineaca."Daca" si cu "parca" reprezinta Rapidul.Noi suntem cei care i-am supravietuit.
Da,trebuie suntem fericiti de acest parcurs,dar acesti "jurnalisti" nu au dreptul sa critice in asemenea hal.Bine ca articolul nu era ceva de genu:"Daca juca Dinamo cu Boro?? sau EuroPoli?? :?
Daca juca Dinamo cu Boro?? sau EuroPoli?? :?
Se strica tabela de marcaj. Iar arbitrul facea intindere la mana, schimba fluierul la pauza din cauza uzurii si ii trebuiau vreo 3 carnete pentru a putea nota toate golurile !
M-am abtinut pana azi sa scriu ceva in legatura cu meciul cu boro pe forumul asta pentru ca abia acum mi-am revenit si riscam sa scriu in continuu pareri si idei,acuze si critici,fara nici un rost,si sa ma alatur astfel celor care au zis"Carlos e de vina" sau "Oli lasa-ne".
Dar spun acum:Puteam sa mergem mai departe,nu a fost asa,asta este,continuam cu capul sus.Multora li se pare o tragedie ceea ce s-a intamplat..ei bine nu este..in fiecare an,echipe de club intra si ies mai devreme sau mai tarziu din competitii intercluburi,poate ca la anul o sa fie altfel,poate o sa ajungem mai departe,sau poate peste 10 ani,sau cine stie cand...
Si inca ceva cu riscul de a parasi forumul cu ban sau ce se da aici,un mesaj din inima comentatorilor postului TVR 1,staffului PROSPORT si domnului Ovidiu Ioanitoaia:SA NE **** TOATA ****,NOUA SI CELOR CARE VA DAU DE MANCARE CA SA PUTETI SA ABERATI SI SA COMENTATI FARA A INTELEGE FENOMENUL FOTBAL DAR MAI ALES FENOMENUL Steaua!MULTA **** VOUA SI FAMILIILOR VOASTRE!(asa veti intelege nervii pe care ni-i faceti prin articole ieftine si infulentate de convingeri bashite pe care le aveti,si prin comentarii de rahat care va fac sa pareti penibili si care nu va aduc decat multa carne in frigidere pentru zilele ce vor veni)
Aleeee aleee aleee aleee aleeee ... asa e toxic ... tare faza cand ai dat pe mute televizorul ...
... oricum ... Hai Steaua
din toamna ne asteapta tutrl 3 preliminar al ligii campionilor, nu Cupa UEFA. aia este pt rapidisti si cei de pe 3 din campionatvreau si eu sa felicit echipa noastra pentru parcursul extraordinar. Noi deja ne faceam vise la supercupa, insa trebuie sa avem rabdare, ca nu se face totul asa de-odata. Anul trecut optimi, acum semi-finale, si la anul cupa. Trebuie sa fim optimisti. Mai vreau sa felicit si pe cei care au iesit dupa meci in Piata Universitatii. Asta trebuie sa facem. Sa-i sustinem pe baieti, pt ca urmeaza un meci greu duminica.Ca de aia suntem suporteri. Pentru a critica si a injura jucatorii, sunt altii...hai sa-i numim "suporteri de ocazie". Baietii au ascultat de Oli, practicand un joc gen FC Arges, cu care nu suntem obisnuiti. Imi pare rau sa recunosc, si ma doare, insa Oli a gresit enorm, si stiu ca sunteti de acord. Insa cu totii gresim, greseala e omeneasca. Si pentru toti care au intrebat cine sunt Viduka si Macaronne...ati vazut aseara! Acum tintim spre 23, si trebuie sa o facem cu capul sus! Oricum noi vom mai trai sa prindem Steaua la a doua cupa europeana, la a treia...etc! Salutari!
oricum, ori CL, ori UEFA....din 2 una tot o luam.
Carlos nu este vinovat asa cum il acuza toata lumea!Hai sa trecem peste acest hop, se intampla sa mai ratezi meciuri!
anul viitor jucam in Liga Campionilor!
cat despre adversari...
MI-E SCARBA! IMI VINE SA VOMIT! Oameni ca Borcea, care a chemat lautarii in miez de noapte de fericire pentru ca Steaua nu s-a calificat ar trebui declarati persona non grata in Romania!
Asta se pune rau cu milioane de oameni, intr-o zi o sa dea nas in nas cu un fanatic si o sa ii fie rau de tot
La fel si fanii rivalelor care s-au bucurat pentru victoria celor de la boro... adevarul este ca ei s-au luat dupa oameni precum Borcea sau atacantul ala de la Rapid (nu ii retin numele, nu merita sa ma obosesc) care a spus ca o vor sustine pe boro...
RUSINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AM FOST, SUNTEM SI VOM FI MEREU SUPERIORI!!!
O IUBIRE ROS-ALBASTRA!!!!!!!!
F
Borcea? cine e si Borcea asta? Eu am un caine(corcitura) pe care il cheama Borcea....o fi el? :twisted:
Motane Rapidul a avut un meci aproape identic cu hamburg. A batut 2-0 la Bucuresti, a marcat si acolo iar nemtii aveau nevoie de 4 goluri pentru a se califica. Timp de 60 de min rapidul a stat in propriul teren si a scapat ca prin urechile acului de o infrangere cu 4-1
Singurele diferente:
1. a batut cu 2-0 acasa si si-a permis sa piarda la 2 goluri diferenta
2. Moldovan a intrat pe teren decis sa-i calareasca pe nemtii, la noi Radoi sau Lovin nu au facut mai mult de 5 faulturi tot meciul
3.nemtii au ratat in ultimul minut cu capul din patru metrii in timp ce Maccarone a inscris
Cei care scriu ca rapidul s-ar fi putut califica in locul Stelei uita in mod sigur intentionat de cum s-au desfasurat evenimentele la Hamnburg. Si sa fim seriosi Rapidul nu s-a calificat in semi-finale pentru ca s-au speriat de noi, asa ca nu vad cum ar fi ramas lucizi in meciul de pe Riverside daca noi nu am facut-o. Oricum astfel de comparatii nu-si au rostul decat daca ai pierdut din cauza arbitrajului sau a unui ghinion teribil in care ai avut de 3 ori mai multe ocazii ca adversarul, ceea ce nu a fost cazul in meciul Steaua-Rapid
Istoria ii tine minte doar pe cei care ies campioni. Nu pe cei care pierd stupid in seimifinale.Sunt sute de mii de "stelisti" care nici nu au auzit de finala cu Milan din '89. Si nu din cauza scorului... Dar cu totii stiu de cea castigata in '86.
Nu sunt de acord cu tine. Parerea acelor asa zisi "stelisti" nu conteaza nici cat negru sub unghie. Sa incercam un exercitiu de imaginatie: sa presupunem (Doamne fereste!) ca in urmatorii 20 de ani echipa nationala nu va avea nici un rezultat remarcabil (asta daca nu consideri calificarea la un turneu final o realizare) si nici o echipa de club nu va ajunge in semifinalele unei competitii europene. Atunci istoria ne va aminti obsedant de reusita din 2006 a Stelei. Nu rezultatul... doar performanta. Pt un stelist adevarat finala din '89 ocupa un loc de cinste in sufletul lui. Nu datorita rezultatului ci datorita performantei care nu a mai fost egalata din acel moment. Ne-a batut Milanul? Ei si? S-a intors roata in finala de anul trecut. Si modul in care au pierdut-o e mai dureros pt ei, decat a fost acel 4-0 pt noi.
@Iancu dragosh
E si asta doar un cliseu de genul : cel mai bun jucator e cel care nu a jucat, cei 22 mil. de arbitrii romani ar fi castigat meciul daca erau pe banca. E foarte usor sa spui ca echipa care nu a jucat ar fi castigat meciul. Dar din moment ce Steaua si Rapid s-au intalnit in sferturi si Steaua a mers mai departe comparatiile nu isi mai au rostul. Adica ce trebuia sa facem noi? Sa ii lasam pe aviari sa mearga mai departe doar pentru ca, vezi Doamne, ei i-ar fi batut. Sunt foarte siguri ziaristii.
fraaate....
mi-e rushine!!!!
mi-e rushine de Hutupan care a ajuns sa il critice si sa il ironizeze pe un portar care costa de cel putin 100 de ori mai mult decat ea!
mi-e rushine de presa din Romania, care daca pierzi un meci esti ultima echipa de pe planeta si te face albie de porci...
mi-e rushine rushine de doua ori de presa asta infecta care sta la mana echipelor adverse (Dinamo si rapid - gsp cel putin este echipa rapidului, nu imi cereti sa va explic ce si cum)
mi-e rushine cu rapidul si cu Dinamo care au sustinut pe Boro!
mi-e rushine cu administratorii de website (ce coincidenta, chiar gsp.ro) care nu se feresc sa isi arate in public simpatia pentru boro
mi-e rushine cu ROMANI care se bucura pentru raul unei echipe ROMANESTI
dar ma mandresc ca sunt STELIST!
o iubire ros-albastra!
F
ce se intampla aici? mama ce m-am inbatat, mi-a placut Armata! au reusit sa ne umple pe toti de spume! ce-ai facut? Oli!!! ce-ai facut, bre, ne-ai lasat la uscat ca pe nu-mi vine nimic in minte care ar putea fi pus la uscat. ce m0am mai imbatat! faceti ca mine, trece ma8i usor, si tineti minte!: Stefan trece, pietrele ramane!
@fuzy
Dar ele ce au mancat de nu au reusit sa castige finala? Si au jucat in numele Romaniei. Rade ciob de oala sparta.