bai fratilor cand ma gandesc ce departe am ajuns ma ia ameteala(cum spunea atacantu spurcatilor ala cere alearga 154 de metri pe meci).pe cuvant nici nu visam acu un an la toate astea iar acum sunt un om fericit. corect ar fi sa jucam fnala si mai corect ar fi sa o castigam pentru ca meritam pe deplin (oricum 23-ul e al nostru).(si mai lasatii pe Borcea, Copos si alti perfizi plini de invidie). inca odata va spun suntem mult prea sus pentru ei.
JOI CU INIMA LA EI, AU NEVOIE DE NOI.
