normal k nu mi-as dorii un 1-1 ...dar un 1-1 near califica si ... atat cred yo k se va termina.. ![]()
normal k nu mi-as dorii un 1-1 ...dar un 1-1 near califica si ... atat cred yo k se va termina.. ![]()
Atunci 1-1 sa fie :twisted:.....cred ca si un 0-0 ar fi la fel de bun :wink:
+ k acel 1-1 ne va aduce 1pct ..de care avem mare nevoie :wink:
1-1 baieti , bine.Dar cine da primul gol?Steaua sau boro?
Exact ai dreptate,avem nevoie de punctul acela si un egal ar fi minunat nu conteaza la cat 0-0 1-1 2-2 3-3...ne-ar califica in finala mult asteptata de toti stelisti si nu numai...cred ca si javrele vor sa vada ceva fotbal adevarat macar la TV :wink:
Daca da boro,cred ca stau cu flaconu de calmante langa mine 8O
oricine da primu gol...de la inceput voi avea emotii...indiferent de scor.. ![]()
:mrgreen:
Pronosticuri:Daca as fi Gigi Becali as zice 3-0 pentru Steaua
Daca as fi MM aa zice 2-0 pentru Steaua
Daca as fi Oli as zice ca si un 0-0 e bun
Iar daca as fi eu as zice ca va fi 1-0 pentru Steaua
Nu era mai simplu sa spui din prima ca esti tu ?
Daca tot ai inceput acest joc,hai sa-l jucam si in sensul celalalt.
Ce rezultate ai da daca ai fi :
1.Cristi Borcea
2.Calin Popescu Tariceanu
2.Razvan Lucescu
@Kristy_Cj
Bai mai moale cu calmantele , medicamentele dauneaza grav sanatati , dupaia nu o sa mai vezi nimic si nici nu o sa te poti bucura.Acum lasand gluma la o parte trebuie sa castigam adica la un egal ne calificam , la victorie ne calificam , chiar si cu o invrangere cu un gol diferenta incepand de la 2-1
Pronosticuri:Daca as fi Gigi Becali as zice 3-0 pentru Steaua
Daca as fi MM aa zice 2-0 pentru Steaua
Daca as fi Oli as zice ca si un 0-0 e bun
Iar daca as fi eu as zice ca va fi 1-0 pentru Steaua
Nu era mai simplu sa spui din prima ca esti tu ?
Vroiam sa arat diferenta punctelor de vedere ![]()
sunt curios ce pronostic ar da Copos si Borcea :lol:
@winner_007
Nu cred ca vreau sa pierdem mai ales in fata la habarnisti aia de fotbal...or fi inventat englezii fotbalul dar astia de atunci n-au mai evoluat...Sper sa dam noi primii gol,am avea 90% sanse sa mergem mai departe,dar sunt sigur ca putem reveni de la orice scor...avem echipa de Ch.League
@DTP-Ludacris
Borcica cred ca ar zice " Va rog fara comentari ma intereseaza doar Dinamo"
Copos ar zice , de fatza cu presa, "Normal e o echipa romaneasca...." si in gand ar zice "Haide Boro"
Asta e cand esti sus , mult prea sus pentru uni! :wink:
Stiu eu Borcea ar vrea 3-0 pt Steaua,ca sa fie sigur ca intra si ei peste un an in Shampion Lig direct de pe locul 10...iar Copos cred ca 1-0,el e mai zgarcit :lol:
De ce ne fecem noi atatea griji de ce spun altii??? Un moment frumos o sa fie atunci cand ne vom califica in finala si care mai de care o sa se inghesuie sa spuna ca sunt roamni si ca au tinut cu Steaua.Falsitate!!!Oamenii falsi nici nu merita mentionati pe acest forum!enumar aici pe Borcea, Copos si altii.
Lasa-i saraci e singurul loc unde sunt bagati si ei in seama :lol:
Crezi ca ei au mila de noi?
Nu merita nici macar mila noastra sau poate doar pe asta pentru astfel se simt si mai umiliti.pentru ei a fost o palma foarte dura calificarea Stelei.UUUU!!si pe noi ne doare la un metru de cot!!
va spun yo..Borcea ar vrea k Steaua se opreasca (el stie k Dinamo nu ia campionatul ) pt k cu cat ajunge mai departe cu atat rusinea e mai mare pt ei... care nici amarata lor de grupa nu au castigato..,iar Copos..dak Steaua ia Cupa UEFA va zice k si rapid putea sa o castige pt k in dubla mansa contra Stelei ..au fost mai buni !! FALS !!
Steaua reprezinta fotbalul romanesc
...si pe noi ne doare la un metru de cot!!
Adica fix in ..... ? ![]()
...si pe noi ne doare la un metru de cot!!
Adica fix in ..... ?
Rusinica!!Domnule e dureros sa ne doara acolo!
:lol:
Vorbeam la figurat domnita.
GSP: "Cosmin Olaroiu ii avertizeaza pe englezi, afirmand ca Steaua nu se va duce in Anglia ca sa apere avantajul minim, de un gol. Oli considera ca englezii vor fi cei care sunt obligati sa atace iar tensiunea meciului si miza partidei se vor rasfrange doar asupra lor. "Presiunea va fi mult mai mare pentru ei. Nu ne vom duce sa ne aparam. Jucatorii nostri au experienta si au jucat pe stadioane cu o atmosfera infernala, poate mai grozava decat cea de pe Riverside."
Banel Nicolita considera ca scandarile fanilor lui Boro nu vor putea sa-i intimideze pe ros-albastri. "Ne vor ambitiona si mai mult! Pe mine ma ambtioneaza atunci cand publicul ne este ostil.""
EEEEEEE, CE ZICETI? EU SPUN CA AVEM O ECHIPA EXTRAORDINARA! SI SUNT SIGURA CA Oli NU A VB ASA, NUMAI DE OCHII LUMII. ENGLEZII VOR FACE ORICE PT A SE CALIFICA, DAR DIN PACATE PT EI, NOI II VOM SPULBERA!
CUM AM MAI SPUS PRONOSTICUL MEU:
1-1 (Radoi)
am un prieten si fratele lui e stelist si preot! pana acum (nu shtiu cum) a ghicit toate scorurile din meciurile noastre (Cupa UEFA). aseara a zis 2 pronosticuri: 1-2 sau 1-3.
Nu trebuie sa ne temem de Boro!!!!!!!!
Cred ca este cel mai acesibil adversar
pe care l-am fi putut avea in semifinale.
Un pronostic: Boro-Steaua 0-*
Boro nu marca si deci ne vom califica.
Nici nu mai conteaza daca mai marcam sau nu.
Apararea si mijlocul nostru sunt punctele
forte al Stelei si vor fi determinante.
Atacul ar avea nevoie de V. Iacob si daca
castigam finala(sa dea Dumnezeu) poate
cumpara Gigi un atacant mare cu banii de
la UEFA.
Calificare Steaua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hehehe!I-am impresionat pe englezi care acum cer sa se schimbe melodia lor cu Scooter-Maria :lol: !
http://boards.rivals.net/default.asp?sid=8...ytoid=532178791