imi tremura mana inca nu imi revin. Un meci care m-a socat si nu numai pe mine. Astazi din pacate ne-am vazut limitele, numai conteaza nici acel penalty la sfarsit, numai conteaza nimic. Olaroiu il consider vinovat. Boro a fost azi mult mai buna ca Steaua, boro a ratat boro s-a zbatut. Steaua a marcat 2 goluri mai mult de portar.Foarte dureros dar acesta este adevarul. Steaua cat a fortat a reusit. Am atacat la inceput si la sfarsit am facut-o bine. Nu era greu sa joci fotbal 90 de minute, nu era greu sa inscri goluri unui portar f slab,nu era f greu sa contraataci atunci cand adversarii jucau cu 4 atacanti si lasau spatii, nu era greu sa joci pase scurte, cu siguranta ca cei de la boro isi pierdeau rabdarea. Am murit urat,groaznic.Se anunta vremuri cenusi...