FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Middlesbrough - STEAUA - semifinala UEFA 4-2

«1131415161727»
U_worshipme27.04.2006 20:57

A fost un vis frumos..doar un vis..pacat.puteam fi mai sus!

Madeleine27.04.2006 20:58

Si ce frumos incepuse, Doamneeeeeeee.

Si macar daca meritau bey frate, macar daca meritau

Mortii ma-sii de viata :(

arkes27.04.2006 20:58

BAHHH cum pm sa te bagi in propria jumatate cand in meciul cu basel astio le'o dat 4 goluri BAHHH :x :x :x 8O 8O

dbd27.04.2006 20:58

devina toti jucatorii si Oli !!! refuz sa ma mai uit la vreun meci cu Steaua jucat in stiulul asta !!!

valibasa27.04.2006 20:58

Totusi am ajuns in semifinala.

 

I-am lasat sa joace prea mult.

 

Trebuia sa gandim mereu atac, atac, atac.

codrutaandreea27.04.2006 20:59

AU PLECAT DE ACASA CU UN GOL CA SA IA ACOLO 4

ASA ECHIPZA AVEM NOI. NU STIM SA NE DESCURCAM IN SITUATII LIMITA. TREMUR TOATA DE NERVI. NU CRED CA O SA DORM LA NOAPTE DE SUPARARE. AM PIERDUT PE MANA NOASTRA.

Mih27.04.2006 21:00

Olaroiu a avut un 2-0 din min 20 excelent... dupa aceea ne-am retras iar golul lui maccarone a inceput iuresul englezilor... trebuia mai mult CALM , nu atacuri inutile. Astazi Steaua a semanat cu Basel! A avut un rezultat f bun la inceputul meciului si n-a rezistat psihic! Azi, Steaua A FOST BASEL! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

codrutaandreea27.04.2006 21:03

NU STIU CINE E MAI VINOVAT Olaroiu SAU ECHIPA. ERAU PREA INCREZATORI IN SANSELE LOR. ASTA NE ESTE SOARTA,NU AVEM PE CINE DA VINA ACUM.

winner_00727.04.2006 21:04

Sunt mult mai trist !!!Am hotarat sa vorbesc si un singur lucru zic!!!Cea mai mare prostie dupa ce ai un atac bun sa te pui cu fundul in poarta!!!!Doamne daca era Oleg!!!!!

iL Napoletano27.04.2006 21:04

Dezamagirea imi omoara orice sentiment,imi anuleaza orice instinct....dar am in suflet o mare bucurie pentru ca avem o echipa de aur...BRAVO BAIETI!

 

VREAU SA LE MULTUMESC PENTRU NOPTILE PE CARE NU LE-AM DORMIT DE BUCURIE SI PENTRU MILIONELE DE ROMANI CARE AU IESIT PE STRAZI SI AU TRAIT ALATURI DE ECHIPA.

 

fOTBALUL ASA ESTE..SA NU UITAM ca si Milanul a pierdut o finala dupa ce conducea meciul..BRAVO BAIETI BRAVO..!

 

CAT DESPRE CONTESTATARI VREAU SA VA UREZ O MARE M..E SI O MARE P..A DE B...T

 

 

FORZA Steaua Bucuresti,IUBIREA MEA SUPREMA!

DTP-Ludacris27.04.2006 21:10

nush...e nedrept baaaaaaa cum in minutu 90 atacau....pana atunci de ce nu au tinut mingea de ceeee doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Madeleine27.04.2006 21:12

Da, am patit exact ca Basel. Da' exact.

 

Eu inca imi iubesc echipa la nebunie chiar si acum, doar ca e o iubire dureroasa. Cam ca un iubit care te-a tradat, dar inca il iubesti si n-ai ce sa-i faci. :(

Ma scuzati ca devin sentimentala, dar am golit prima jumate de sticla de vin...

DTP-Ludacris27.04.2006 21:12

ma duc sa beau..sa ma imbat si sami descarc nerviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ca numai pot ..e de dpartea cea mai trita zi din viata meaaaaaaaaaa.........

iL Napoletano27.04.2006 21:13

Dtp-Ludacris asta e viata omule...te gandeai anul trecut la inceputul compoionatului ca o sa ajungem pana aici?Bea o bere omule si incearca sa dormi...stiu ca nu poti si stiu ca e greu dar numai daca vom fi alaturi de echipa in aceste momente grele putem realiza o performanta pe viitor...Nu uita ca noi am ridicat capul pe scena fotbalului european doar anul trecut,in rest am fgost niste simplii trecatori incepand cu 90..

waste27.04.2006 21:14

S-au urcat taranoii pe noi (i-am lasat sa se urce) si ne-au dat clasa. Pacat, nu cred sa mai ajungem in vreo semifinala prea curand.

techneek27.04.2006 21:25

cat de IDIOT sa fii sa vezi meciul cu Basel si sa faci ACEEASI PROSTIE IMBECILA CRETINA???? Olaroiu LASA-NE ca ne omori!!! CUM SA BAGI 7 FUNDASI SI SA MAIC ERI SA SE APERE AVANSAT? ESTI ZERO!

iL Napoletano27.04.2006 21:26

nu vreau sa fac pronosticuri dar prevad ceva frumos...

acum ne asteapta meciul cu uratii aia negriciosi dupa care avem de sarbatorit castigarea campionatului!

arkes27.04.2006 21:26

simt ca ard pe dinauntruuuu nu mai pot nu'mi vne sa cred ca au avut atata noroc sa dea un gol in minutul 88' bagamias ****!!!!!!!

rom3o27.04.2006 21:26
nuuuuuuu de ce doamne? ..de ce? :cry: :cry: nu mai pot de nervi...si de lacrimi :cry: ...oricum noi vom fi mereu suporteri Steaua indiferent ce se va intampla...sa nu uitam ca tre sa fim alaturi de echipa si la bine si la rau.....pt noi sunteti campioni..nu mie rusine ca sunt stelist..
***alex***27.04.2006 21:27

Plang...primul meci la care plang...cea mai trista zi din viata mea...e ca la o inmormantare... De ce? De ce asa? De ce trebuie noi romanii sa avem mentalitatea asta? Plang... De ce sunt roman? De ce m-am nascut stelist? De ce ASA DOAMNE? Plang...

Motanu D27.04.2006 21:29
brada27.04.2006 21:29

este incredibil de cand a dat macaronaru gol plang in hohote ... nam cuvinte DE CE DOAMNE ? de ce a gresito Balan DE ce gresit Carlos DE CE [...] dupa atatea inundatzii si blesteme pe tara asta de kkt idiotu ala NU DA PENALTY CAND ALA A PLONJAT DUPA MINGE Parq ar fi fost portar ? DE CE? DE CE NU AVEM REZERVE DE CALITATE ? DE CE DOAMNE DE CE?

 

Editat. Moderatorii

iL Napoletano27.04.2006 21:30

CUM [...] POTI MACAR SA TE GANDESTI SI SA SPUI ' CA ORICE AR FI NU MI-E RUSINE SA SPUN CA SUNT STELIST'....STELISTI SUNT DIN NASTERE SI STELIST VOI FI PANA LA MOARTE...NU EXISTA CALI DE IESIRE..PENTRU MINE ORICE CONTESTATIE LA ADRESA ECHIPEI' E O 'BLASFEMIE' DIN SIMPLUL FAPT CA TREBUIE SA TRAIESTI SI SA 'MORI' ALATURI DE ECHIPA..ASTA E AM PIERDUT MECIUL SI IMPLICIT FINALA...SI CE DACA?ANUL VIITOR NU SE MAI JOACA Cupa UEFA SAU CL?

 

Editat. Moderatorii

MPeRor27.04.2006 21:30
BAI VA SPUN EU CA NU AM PATIT CA BASEL...AIA AU JUCAT DIN MINUTUL 73 IN 10 OAMENI...SUNTEM MAI RAU CA EI..SINGURUL REGRET ESTE CA NU MERITAU ENGLEZII SA SE CALIFICE..DAR SE PARE CA ECHIPELE ROMANESTI NU AU NOROC..ASTA ESTE! INCERCAM SI LA ANUL!
Motanu D27.04.2006 21:30

Gata cu lamentarile ! Hai sa gandim putin inainte de a scrie !! Va rog !!!

«1131415161727»