vai.. mor de inima !!! de c pm sa retras Steaua?!!?! bah Olaroiu a inebunit??? asta nu vede ca nu trebuie sa ii lesi pe astia sa joace!!! :x :cry: ![]()
vai.. mor de inima !!! de c pm sa retras Steaua?!!?! bah Olaroiu a inebunit??? asta nu vede ca nu trebuie sa ii lesi pe astia sa joace!!! :x :cry: ![]()
CE FAC ASTIA SE UITA DUPA CIORI?
NU MAI POT DE NERVI Carlos PARCA E PROST.
CRED CA MA LASA INIMA PANA LA SFARSITUL MECIULUI.
fratiLOR IO NU POT SA MA MAI UIT. Ma doare capul am facut febra
Baaaaaaaah... Iesiti la joc...
FORTA Steaua
FORTA Steaua
SE POATE. CALM SI PRECIS.
VREM FINALA.
VREM FINALA.
Pot sa ia si 10 galbene.
CALM
Forzza Steaua!!! haideti ca putem! inca 13 minute! MULT CALM
Tragere de timp.
Steau nu e Basel!!!!!! 10 min 1 gol pt noi pe CA ne-ar da MULTA siguranta!! Haide Steaua!
Si calm
II BATEM DA-I DRACU
Cele mai lungi minute din viata noastra! Haideti! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Forzza Steaua
Hai Steaua!!! Hai baieti, sunteti nu 11 ci 22 milioane!! Doar Borcea si citiva rapidisti se roaga acum pt englezi.
Ultimul efort. Pase. Presing.
SE POATE. Un contra atac. singuri.
Tragere de timp.
SA MAI FACA O SCHIMBARE
SE POATE. tina mingea.
TIMPUL TIMPUL. TRAGETI DE TIMP.
NU CONTEAZA CARTONASELE.
LA RUPERE.
LA RUPERERRRRERERERERER
falturi la mijloc, rupereeeee, cartonajeeee vrem.
nu in careu:)
Forza Forza. AFARA CU MINGEA
prieteni..numai e nimic de zis
4 min... of Balan 4 min pt un gol. ultima speranta
BAHHHH MORRRR BAHHHHHHHH CAT NOROC!!!!! :x :x :x :x
OFFFFFF OLAROIUUUUU
TOATA LUMEA PE EI. DACA EI POT PUTEM SI NOI.
este probabil cea mai trista zi din viata mea
Ma duc sa ma imbat. Asta e
S-a dus! MERITAM FINALA :cry: :cry: :cry: of.. Steaua ESTE BASEL .. gata cu apararea impenetrabila.. am luat 4 goluri de la o echipa mediocra. O ZI TRISTA! :cry:
NU se poate!! Nu se poate!!