FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Middlesbrough - STEAUA - semifinala UEFA 4-2

«1121314151627»
arkes27.04.2006 20:36

vai.. mor de inima !!! de c pm sa retras Steaua?!!?! bah Olaroiu a inebunit??? asta nu vede ca nu trebuie sa ii lesi pe astia sa joace!!! :x :cry: :oops:

codrutaandreea27.04.2006 20:36

CE FAC ASTIA SE UITA DUPA CIORI?

NU MAI POT DE NERVI Carlos PARCA E PROST.

CRED CA MA LASA INIMA PANA LA SFARSITUL MECIULUI.

Madeleine27.04.2006 20:37

fratiLOR IO NU POT SA MA MAI UIT. Ma doare capul am facut febra

Baaaaaaaah... Iesiti la joc...

valibasa27.04.2006 20:38

FORTA Steaua

 

FORTA Steaua

 

SE POATE. CALM SI PRECIS.

valibasa27.04.2006 20:39

VREM FINALA.

 

VREM FINALA.

 

Pot sa ia si 10 galbene.

 

CALM

Mih27.04.2006 20:39

Forzza Steaua!!! haideti ca putem! inca 13 minute! MULT CALM

valibasa27.04.2006 20:40

Tragere de timp.

Mih27.04.2006 20:42

Steau nu e Basel!!!!!! 10 min 1 gol pt noi pe CA ne-ar da MULTA siguranta!! Haide Steaua!

valibasa27.04.2006 20:42

Si calm

Ionutdal27.04.2006 20:43

II BATEM DA-I DRACU

Mih27.04.2006 20:45

Cele mai lungi minute din viata noastra! Haideti! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Forzza Steaua

FortuneTeller27.04.2006 20:47

Hai Steaua!!! Hai baieti, sunteti nu 11 ci 22 milioane!! Doar Borcea si citiva rapidisti se roaga acum pt englezi.

valibasa27.04.2006 20:47

Ultimul efort. Pase. Presing.

 

SE POATE. Un contra atac. singuri.

 

Tragere de timp.

valibasa27.04.2006 20:49

SA MAI FACA O SCHIMBARE

valibasa27.04.2006 20:51

SE POATE. tina mingea.

 

TIMPUL TIMPUL. TRAGETI DE TIMP.

 

NU CONTEAZA CARTONASELE.

 

LA RUPERE.

valibasa27.04.2006 20:51

LA RUPERERRRRERERERERER

 

 

falturi la mijloc, rupereeeee, cartonajeeee vrem.

 

nu in careu:)

 

Forza Forza. AFARA CU MINGEA

DTP-Ludacris27.04.2006 20:51

prieteni..numai e nimic de zis

Mih27.04.2006 20:52

4 min... of Balan 4 min pt un gol. ultima speranta

arkes27.04.2006 20:52

BAHHHH MORRRR BAHHHHHHHH CAT NOROC!!!!! :x :x :x :x

Ionutdal27.04.2006 20:53

OFFFFFF OLAROIUUUUU

valibasa27.04.2006 20:53

TOATA LUMEA PE EI. DACA EI POT PUTEM SI NOI.

DTP-Ludacris27.04.2006 20:54

este probabil cea mai trista zi din viata mea

Madeleine27.04.2006 20:55

Ma duc sa ma imbat. Asta e

Mih27.04.2006 20:56

S-a dus! MERITAM FINALA :cry: :cry: :cry: of.. Steaua ESTE BASEL .. gata cu apararea impenetrabila.. am luat 4 goluri de la o echipa mediocra. O ZI TRISTA! :cry:

Bogdan4Steaua27.04.2006 20:57

NU se poate!! Nu se poate!!

«1121314151627»