FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Middlesbrough - STEAUA - semifinala UEFA 4-2

«1101112131427»
flo220327.04.2006 17:46

mai fratilor ce ne-am mai inmultit pe site-ul asta!

de unde ati aparut,v-ati reprofilat?

DTP-Ludacris27.04.2006 17:53

lasai k e mai bine asa....pe siteul "rivalilor" dak postezi astepti 1 luna raspuns :lol:

flo220327.04.2006 17:54

la (doamne fereste !)rau tot asa o fi? :wink:

Ionutdal27.04.2006 18:20

Inca o ora si Steaua incepe sa faca spectacol . FORZA Steaua

DTP-Ludacris27.04.2006 18:34

sa dea Domnul sa ne calificammmmmmmm :cry:

 

HAI STEAUAAAAAAA

Ionutdal27.04.2006 18:37

sa bem sa bem ca Steaua face spectacol ., oooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooo oooooooooooooooo Steaua joaca finala oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooo 20 min .

flo220327.04.2006 18:38

daca-i intepam o data,i-am curentat!!

DTP-Ludacris27.04.2006 18:40

trebuie NEAPARAT sa inscriem :twisted:

redandblue27.04.2006 18:43

FORZA Steaua

***alex***27.04.2006 18:49

FORZA Steaua!!!

Kristy_Cj27.04.2006 18:50

FORZA

flo220327.04.2006 18:51

in forta spre eindhoven!!!!

axl2327.04.2006 18:52

o, doamne, mai sunt 10 minute, am niste emotii parca e noaptea dezvirginarii, sper sa le dam o boaba la fel de repede cum am terminat eu! :lol:

DTP-Ludacris27.04.2006 18:55

tremur tot ...am o stare super nasoala... :lol: imi tremura mainile cand scriu.. :twisted:

 

HAI STEAUAAAAA

DTP-Ludacris27.04.2006 18:56

tremur tot ...am o stare super nasoala... :lol: imi tremura mainile cand scriu.. :twisted:

 

HAI STEAUAAAAA

DTP-Ludacris27.04.2006 18:56

tremur tot ...am o stare super nasoala... :lol: imi tremura mainile cand scriu.. :twisted:

 

HAI STEAUAAAAA

flo220327.04.2006 18:58

calmeaza-te ! la finala ce o sa faci?

DTP-Ludacris27.04.2006 18:59

nush...o sa fac urat :lol: o sa ma imbat rau de tot ca sa duc meciul fara incidente :lol:

 

vb dupa meci fratilorrrrr

Ionutdal27.04.2006 19:16

Steaua vrem gol Steaua vrem gol ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ooooooooooooooooo

DTP-Ludacris27.04.2006 19:19

goooooooooooooooooooooooooooooool

Bogdan4Steaua27.04.2006 19:19

Gooool Steaua!!!!!!!

Ionutdal27.04.2006 19:19

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

o

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

o

olllllllllllllllllllllllllllllllllllll Dica

***alex***27.04.2006 19:20

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!

flo220327.04.2006 19:21

goooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U_worshipme27.04.2006 19:24

goooooooooollllllllllllllllllllllllllll

«1101112131427»