mai fratilor ce ne-am mai inmultit pe site-ul asta!
de unde ati aparut,v-ati reprofilat?
mai fratilor ce ne-am mai inmultit pe site-ul asta!
de unde ati aparut,v-ati reprofilat?
lasai k e mai bine asa....pe siteul "rivalilor" dak postezi astepti 1 luna raspuns :lol:
la (doamne fereste !)rau tot asa o fi? :wink:
Inca o ora si Steaua incepe sa faca spectacol . FORZA Steaua
sa dea Domnul sa ne calificammmmmmmm :cry:
HAI STEAUAAAAAAA
sa bem sa bem ca Steaua face spectacol ., oooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooo oooooooooooooooo Steaua joaca finala oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooo 20 min .
daca-i intepam o data,i-am curentat!!
trebuie NEAPARAT sa inscriem :twisted:
FORZA Steaua
FORZA Steaua!!!
FORZA
in forta spre eindhoven!!!!
o, doamne, mai sunt 10 minute, am niste emotii parca e noaptea dezvirginarii, sper sa le dam o boaba la fel de repede cum am terminat eu! :lol:
tremur tot ...am o stare super nasoala... :lol: imi tremura mainile cand scriu.. :twisted:
HAI STEAUAAAAA
tremur tot ...am o stare super nasoala... :lol: imi tremura mainile cand scriu.. :twisted:
HAI STEAUAAAAA
tremur tot ...am o stare super nasoala... :lol: imi tremura mainile cand scriu.. :twisted:
HAI STEAUAAAAA
calmeaza-te ! la finala ce o sa faci?
nush...o sa fac urat :lol: o sa ma imbat rau de tot ca sa duc meciul fara incidente :lol:
vb dupa meci fratilorrrrr
Steaua vrem gol Steaua vrem gol ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooOooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooo
goooooooooooooooooooooooooooooool
Gooool Steaua!!!!!!!
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
o
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
o
olllllllllllllllllllllllllllllllllllll Dica
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!
goooooooooooooooooooooolllllllllllllllllll dicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
goooooooooollllllllllllllllllllllllllll