FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Middlesbrough - STEAUA - semifinala UEFA 4-2

«1111213141527»
DTP-Ludacris27.04.2006 19:27

goooooooooooooooool 2-0

DTP-Ludacris27.04.2006 19:27

einhoven venimmmm :lol:

Bogdan4Steaua27.04.2006 19:28

Gooooool!!!!! 2-0 pentru Steaua!!!

U_worshipme27.04.2006 19:28

Si iar gooooooooooolllllllllllllllllllll

Ionutdal27.04.2006 19:28

gggggggggggggggggggggggggggggggggggooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllll

l

lllllllllllllllllllllllllllllllll Goooooooooooooooiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

nnnnnnnnnnnnnnnnn

***alex***27.04.2006 19:29

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOIAAAAAN!!! FANTASTIC NU MA ASTEPTAM LA ASA CEVA!!! E SHOW!!!

steaua22227.04.2006 19:33

Da.. acum care va fi mai buna va castiga...

 

aici detalii si comentarii in plus pe seama meciului...

 

http://www.utilizatori.ro/forum/viewtopic....p?p=68355#68355

FortuneTeller27.04.2006 19:33

Asta e Steaua!!!!!! Campionii din Ghencea!!!!!!!

flo220327.04.2006 19:33

AVEM FATA DE FINALA!!!!!!!!

cannavaro27.04.2006 19:36

SUNTEM FINALISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

SUNTEM CEI MAI BUNI!!!

FortuneTeller27.04.2006 19:36

Avem echipa de LC, ajungem cel putin in semifinale anul viitor!!

U_worshipme27.04.2006 19:40

macaroana aia blestemata:((((((((((((((((((

U_worshipme27.04.2006 19:49

Cralos este extraordinar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

flo220327.04.2006 19:50

CE AU LUAT ASTIA MAAAA!!!!!

DTP-Ludacris27.04.2006 19:53

deci...la 4-2 cine se califica ? :lol:

FortuneTeller27.04.2006 19:53

Sfirsit de repriza! Pacat ca Para nu e acolo, nu mai faceau astia atita galagie in tribune... Oricum, e bine deocamdata.

flo220327.04.2006 19:54

fffff periculosi. nu mi s-a luat emotia!

flo220327.04.2006 19:55
CE AU LUAT ASTIA MAAAA!!!!!

 

ei

***alex***27.04.2006 19:55

Uf, credeam ca nu mai vine pauza asta... Trebuie sa ne trezim ca in ultimele 10 minute... :| Carlos din nou senzational!

axl2327.04.2006 19:57

baieti, nu ne lasati ca murim aici, mai dati un gol!

hai, Mirel, Victoras, Dica, oprita, Petre, mai trageti de la distanta, portaru ala e mamaliga!

arkes27.04.2006 19:57

pana mea.. daca si la 2-1 pentru Steaua dupa o repriza mais aveti emotii... au jucat bine baietii oportunisti si sa fim corecti.. merita dupa cat noroc au avut englezii in Bucuresti.. FORZA steaua1!!! lasa ca le mai dam un go in a doua repriza pe contratac..

Ariel27.04.2006 19:59

puteti sta linistiti ca in repriza a doua mai dam un gol pentru ca Olaroiu va sti deja ce mutari sa faca.

Oruicum Steaua nu poate lua patru goluri intr-un meci in primul rand ca au si aparare dar si portar.

Important este sa nu ia cartonase.

Ionutdal27.04.2006 20:14

ASTA ESTE Steaua , Steaua ADEVARATA , CE-A INDOLIAT GIULESTINA TOATA CA FURA RAPIDU FURA DE POMANA CA TOT Steluta IESE CAMPIOANA ......... OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

martanu27.04.2006 20:29

Trebuie sa iesim la joc ca ne termina astia

DTP-Ludacris27.04.2006 20:34

nu pot sa cred....e incredibilllllll

«1111213141527»