goooooooooooooooool 2-0
goooooooooooooooool 2-0
einhoven venimmmm :lol:
Gooooool!!!!! 2-0 pentru Steaua!!!
Si iar gooooooooooolllllllllllllllllllll
gggggggggggggggggggggggggggggggggggooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollllll
l
lllllllllllllllllllllllllllllllll Goooooooooooooooiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nnnnnnnnnnnnnnnnn
GOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOOOOIAAAAAN!!! FANTASTIC NU MA ASTEPTAM LA ASA CEVA!!! E SHOW!!!
Da.. acum care va fi mai buna va castiga...
aici detalii si comentarii in plus pe seama meciului...
http://www.utilizatori.ro/forum/viewtopic....p?p=68355#68355
Asta e Steaua!!!!!! Campionii din Ghencea!!!!!!!
AVEM FATA DE FINALA!!!!!!!!
SUNTEM FINALISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SUNTEM CEI MAI BUNI!!!
Avem echipa de LC, ajungem cel putin in semifinale anul viitor!!
macaroana aia blestemata:((((((((((((((((((
Cralos este extraordinar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CE AU LUAT ASTIA MAAAA!!!!!
deci...la 4-2 cine se califica ? :lol:
Sfirsit de repriza! Pacat ca Para nu e acolo, nu mai faceau astia atita galagie in tribune... Oricum, e bine deocamdata.
fffff periculosi. nu mi s-a luat emotia!
CE AU LUAT ASTIA MAAAA!!!!!
ei
Uf, credeam ca nu mai vine pauza asta... Trebuie sa ne trezim ca in ultimele 10 minute...
Carlos din nou senzational!
baieti, nu ne lasati ca murim aici, mai dati un gol!
hai, Mirel, Victoras, Dica, oprita, Petre, mai trageti de la distanta, portaru ala e mamaliga!
pana mea.. daca si la 2-1 pentru Steaua dupa o repriza mais aveti emotii... au jucat bine baietii oportunisti si sa fim corecti.. merita dupa cat noroc au avut englezii in Bucuresti.. FORZA steaua1!!! lasa ca le mai dam un go in a doua repriza pe contratac..
puteti sta linistiti ca in repriza a doua mai dam un gol pentru ca Olaroiu va sti deja ce mutari sa faca.
Oruicum Steaua nu poate lua patru goluri intr-un meci in primul rand ca au si aparare dar si portar.
Important este sa nu ia cartonase.
ASTA ESTE Steaua , Steaua ADEVARATA , CE-A INDOLIAT GIULESTINA TOATA CA FURA RAPIDU FURA DE POMANA CA TOT Steluta IESE CAMPIOANA ......... OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Trebuie sa iesim la joc ca ne termina astia
nu pot sa cred....e incredibilllllll