AIK Stockholm
C Osaka
M yokohama
Thalailand stars
Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce
.
AIK Stockholm
C Osaka
M yokohama
Thalailand stars
Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce
.
AIK StockholmC Osaka
M yokohama
Thalailand stars
Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce
.
Marketing, producerea de lovele... Cand esti in top, te plimbi prin lume si faci bani, Barcelona face la fel. Toate echipele mari fac asta, alea cateva care sunt cu adevarat mari....
Au ceva mai mult de atat in comun.
Cred ca vineri intra si Sevilla in hora cu ele .
Aia e pt Rio testimonial nu e pt marketing ![]()
AIK StockholmC Osaka
M yokohama
Thalailand stars
Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce
.
Toate au reusit ce nu a mai reusit Arsenal de mult timp ?
Toate au reusit ce nu a mai reusit Arsenal de mult timp ?
Nu aici voiam sa ajung , dar da. Important e ca anul asta terminati sub Arsenal.
Si acum vine un parasit si o sa zica si sub Liverpool. Eu nu stiu ce va f stiu doar ca anul trecut campioana se stia de prin ianuarie.
Vrei sa enumar inca o data echipele absolut anonime care v-au batut vara asta ? ![]()
Si acum vine un parasit si o sa zica si sub Liverpool. Eu nu stiu ce va f stiu doar ca anul trecut campioana se stia de prin ianuarie.
Mi-e greu sa cred ca Liverpool va termina peste Utd, desi sunt sanse destul de mari avand in vedere ca nu ati facut niciun transfer si ati pierdut oameni importanti. Scholes se mai retrage?
L-au pierdut doar pe Ferguson dintre piesele de baza. Si din pacate Rooney,Giggs, VP> Gerrard si Suarez. Eh, cine stie. Oricum conteaza doar cine se bate pe primele locuri.
Ca sa nu avem certuri, sezonul asta asa se termina:
1. Chelsea
2. Manchester City
3. Arsenal, daca vine Marica
4. Liverpool, daca nu pleaca Suarez
5. Tot'num Spurs
6. West Ham
7. Manchester United, RvP 20 goluri
Ahaha
)) tare rau asta cu Marica ![]()
![]()
Vrei sa enumar inca o data echipele absolut anonime care v-au batut vara asta ?![]()
Vrei sa enumar trofeele care le-ati castigat voi in ultimii 7 ani ? Fara wikipedia. Recunosc, fara internet mi-ar veni greu sa le enumar pe ale noastre.
Ronnie esti obraznic
Arsenal a castigat cateva Emirates Cup din 2005 incoace asa ca ai de unde enumera trofeele.
Arsenal1986, ai citit cartea lui Nick Hornby - Febra Stadioanelor? E despre echipa ta favorita....merita, e buna cartea.
Da, am citit-o acum vreo 2-3 ani cartea dupa ce vazusem filmul. Mi-a placut foarte mult . A fost emotionanta pentru mine ![]()
Da, am citit-o acum vreo 2-3 ani cartea dupa ce vazusem filmul. Mi-a placut foarte mult . A fost emotionanta pentru mine![]()
Ce film ?
"Fever Pitch" este filmul, cel din 1997...a nu se confunda cu cel despre baseball din 2005.
Da. Despre filmul de care zice Lorimer e vorba. Trebuie vazut daca esti fan,simpatizant Arsenal.
Prima etapa in Premier League l-am vazut pe idolul cocalarilor (cum ne zice Alexandru H.) marcand doua goluri de mare cocalar.
Da' nah, specialistii de pe aici ziceau ca pana si Michu e mai bun ca el.
PS: Van Persie a marcat in primele 2 meciuri ale sezonului de doua ori mai mult decat a facut Liverpool si Arsenal la un loc.
Moyes, un debut perfect. 4-1 in deplasare la Swansea.
michu n-a jucat, dadea 3 ![]()
A jucat tot meciul. N-a jucat nimic de fapt.
Bine, bine , nu e vina mea ca pe flashscore ii zice miguel ![]()
AIK StockholmC Osaka
M yokohama
Thalailand stars
Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce
.
Mai zi-mi din nou cat de relevante sunt meciurile amicale ![]()