FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Barclays Premier League

«12345613»
gio_stgloria07.08.2013 11:05

AIK Stockholm

C Osaka

M yokohama

Thalailand stars

 

 

Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce :)).

drvladyk07.08.2013 11:42
AIK Stockholm

C Osaka

M yokohama

Thalailand stars

 

 

Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce :)) .

 

Marketing, producerea de lovele... Cand esti in top, te plimbi prin lume si faci bani, Barcelona face la fel. Toate echipele mari fac asta, alea cateva care sunt cu adevarat mari....

gio_stgloria07.08.2013 12:00

Au ceva mai mult de atat in comun. :D Cred ca vineri intra si Sevilla in hora cu ele .

drvladyk07.08.2013 12:52

Aia e pt Rio testimonial nu e pt marketing :P

Ronnie07.08.2013 13:53
AIK Stockholm

C Osaka

M yokohama

Thalailand stars

 

 

Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce :)).

 

Toate au reusit ce nu a mai reusit Arsenal de mult timp ?

gio_stgloria07.08.2013 14:16
Toate au reusit ce nu a mai reusit Arsenal de mult timp ?

 

Nu aici voiam sa ajung , dar da. Important e ca anul asta terminati sub Arsenal.

Ronnie07.08.2013 16:42

Si acum vine un parasit si o sa zica si sub Liverpool. Eu nu stiu ce va f stiu doar ca anul trecut campioana se stia de prin ianuarie.

gio_stgloria07.08.2013 18:39

Vrei sa enumar inca o data echipele absolut anonime care v-au batut vara asta ? :D

iNsTiGaToR07.08.2013 18:56
Si acum vine un parasit si o sa zica si sub Liverpool. Eu nu stiu ce va f stiu doar ca anul trecut campioana se stia de prin ianuarie.

Mi-e greu sa cred ca Liverpool va termina peste Utd, desi sunt sanse destul de mari avand in vedere ca nu ati facut niciun transfer si ati pierdut oameni importanti. Scholes se mai retrage?

David07.08.2013 19:59

L-au pierdut doar pe Ferguson dintre piesele de baza. Si din pacate Rooney,Giggs, VP> Gerrard si Suarez. Eh, cine stie. Oricum conteaza doar cine se bate pe primele locuri.

blindius07.08.2013 20:02

Ca sa nu avem certuri, sezonul asta asa se termina:

 

1. Chelsea

2. Manchester City

3. Arsenal, daca vine Marica

4. Liverpool, daca nu pleaca Suarez

5. Tot'num Spurs

6. West Ham

7. Manchester United, RvP 20 goluri

Arsenal1886Steaua194707.08.2013 20:24

Ahaha :)))) tare rau asta cu Marica :D:thumbup:

Ronnie07.08.2013 20:48
Vrei sa enumar inca o data echipele absolut anonime care v-au batut vara asta ? :D

 

Vrei sa enumar trofeele care le-ati castigat voi in ultimii 7 ani ? Fara wikipedia. Recunosc, fara internet mi-ar veni greu sa le enumar pe ale noastre.

Arsenal1886Steaua194708.08.2013 09:18

Ronnie esti obraznic :)) Arsenal a castigat cateva Emirates Cup din 2005 incoace asa ca ai de unde enumera trofeele.

Lorimer08.08.2013 09:44

Arsenal1986, ai citit cartea lui Nick Hornby - Febra Stadioanelor? E despre echipa ta favorita....merita, e buna cartea.

Arsenal1886Steaua194708.08.2013 12:35

Da, am citit-o acum vreo 2-3 ani cartea dupa ce vazusem filmul. Mi-a placut foarte mult . A fost emotionanta pentru mine :D

gio_stgloria08.08.2013 13:02
Da, am citit-o acum vreo 2-3 ani cartea dupa ce vazusem filmul. Mi-a placut foarte mult . A fost emotionanta pentru mine :D

Ce film ?

Lorimer08.08.2013 13:12

"Fever Pitch" este filmul, cel din 1997...a nu se confunda cu cel despre baseball din 2005.

Arsenal1886Steaua194708.08.2013 14:23

Da. Despre filmul de care zice Lorimer e vorba. Trebuie vazut daca esti fan,simpatizant Arsenal.

drvladyk09.08.2013 11:47
Ronnie17.08.2013 20:27

Prima etapa in Premier League l-am vazut pe idolul cocalarilor (cum ne zice Alexandru H.) marcand doua goluri de mare cocalar.

 

 

 

Da' nah, specialistii de pe aici ziceau ca pana si Michu e mai bun ca el.

 

PS: Van Persie a marcat in primele 2 meciuri ale sezonului de doua ori mai mult decat a facut Liverpool si Arsenal la un loc.

 

Moyes, un debut perfect. 4-1 in deplasare la Swansea.

gio_stgloria17.08.2013 20:32

michu n-a jucat, dadea 3 :D

Ronnie17.08.2013 20:40

A jucat tot meciul. N-a jucat nimic de fapt.

gio_stgloria17.08.2013 21:26

Bine, bine , nu e vina mea ca pe flashscore ii zice miguel :D

Ronnie18.08.2013 16:04
AIK Stockholm

C Osaka

M yokohama

Thalailand stars

 

 

Toate astea au ceva in comun , va las pe voi sa va dati seama ce :)).

 

Mai zi-mi din nou cat de relevante sunt meciurile amicale :D

«12345613»