FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1789101129»
Stryker06.03.2010 11:28

Stryker

 

GLORIA Bistrita " ASTRA 1

Dinamo " Ceahlaul 1

 

Otelul " CFR 2

Poli Iasi " A.IULIA 1

Unirea Urziceni " Steaua X

 

GAZ METAN " INTERNATIONAL 1

Brasov " Vaslui 1

Pandurii " U Craiova 1

 

 

din pacate am avut ceva probleme si nu am reusit sa postez la timp, dar avand in vedere ca a inceput doar un meci nu cred ca sunt probleme :)

criminalu200506.03.2010 12:08

criminalu2005

 

GLORIA Bistrita " ASTRA 1

Dinamo " Ceahlaul 1

 

Otelul " CFR 2

Poli Iasi " A.IULIA 1

Unirea Urziceni " Steaua 2

 

GAZ METAN " INTERNATIONAL 1

Brasov " Vaslui 1

Pandurii " U Craiova x

 

 

imi cer scuze nu am avut net...sper sa nu fie o problema

Arian11.03.2010 14:54

Se mai deschide topic pentru etapa a 21-a, Liga 1, Romania?

Adi Tanas12.03.2010 17:17
Se mai deschide topic pentru etapa a 21-a, Liga 1, Romania?

din pacate nu,e prea tirziu ,am uitat de aceasta etapa

Dragos_G06.04.2010 18:32

La etapa de astazi din Champions League, am pus pronosticurile la ora 19:55. Primul meci (TSKA - Inter) incepuse de 10 minute si era deja scorul 1-0 pentru Inter (minutul 6, Snijder).

 

Pronosticul meu initial a fost X. Sunt sanse mari sa fie gresit. Spre ca celalalte meciuri sa fie admise.

Arian20.04.2010 21:12

@Adi Tanas

 

Mai posteaza inc-o data etapa a 29-a c-a disparut in neant. :))

ssilviu_1904.05.2010 12:01

Se joaca intermediara in Liga I.Sa puna cineva etapa!

Stryker09.06.2010 13:26

In doua zile incepe World Cup 2010, se face un campionat aici la pronosticuri ?

Daniel-Ionut10.06.2010 17:43

Ar fi o idee buna :thumbsup:

As putea sa ma ocup eu daca doriti; asta daca nu are Adi Tanas timp, si nimic impotriva.

Dar sa va hotarati repede, pentru ca maine incep meciurile :)

Maye10.06.2010 19:51

Pai posteaza iute meciurile din weekend-ul asta.

Vorbeste si tu cu un mod si sa il inchizi maine la 16.

 

 

Daniel-Ionut10.06.2010 20:01

Pai as posta prima etapa a grupelor... dar nu pot sa deschid topic in sectiunea asta :)

Maye10.06.2010 20:10

Pai vorbeste iute cu un moderator.

sabin130713.06.2010 21:33

Un fel de offtopic cu un pic de carcoteala: Blindica, ai furat la prima etapa de pronosticuri. La Algeria-Slovenia ai zis x2. Nu te-ai putut hotari? :))

Daniel-Ionut, pe viitor zi-le si americanilor tot in romaneste, adica SUA.

 

Eu mai astept pana sa ma pronunt, sa vad ce accidentari si ce suspendari mai apar. :P

 

(eventual poate fi stearsa postarea asta, dar numai dupa ce se consemneaza)

Daniel-Ionut14.06.2010 06:14

Acum am observat :huh:

X2-ul lui blindica de la Algeria - Slovenia, nu va fi luat in considerare (se joaca 1, X sau 2).

Daniel-Ionut15.06.2010 20:13

Premii concurs de pronosticuri CM-2010:

 

- Cel mai bine clasat concurent - o bere daca il cunosc si este din Bucuresti.

- Cea mai bine clasata concurenta - un cico cafea inghetata / bere vodka(+18) in particular alaturi de organizator.

*daca organizatorul castiga concursul, primeste cate o bere de la fiecare participant, si un frappe rece alaturi de cea mai bine clasata participanta.

Maye16.06.2010 18:45

Daniel Ionut a completat pronosticurile la ora 21.36.

Astazi, 09:36 PM

 

 

Cer sa i se anuleze pronosticurile.

Daniel-Ionut16.06.2010 19:00

Hahahaaa :))

Pai eu trebuie sa pun ultimul, si sa inchid topicul :P

 

Fa reclamatie la organizator :naughty:

Maye16.06.2010 19:11

Pai si tu nu trebuie sa pun inainte de dead line?

Daniel-Ionut16.06.2010 19:15
Pai si tu nu trebuie sa pun inainte de dead line?

 

Ba da, dar am inatrziat cu 6 minute.

Maye16.06.2010 19:17

Nu conteaza.

 

In minutul 5 Uruguay-ul a avut o ocazie mare.

Daca era gol?

Maye16.06.2010 19:30

Atunci cer sa ti se anuleze pronosticul de la Africa de Sud - Uruguay.

 

Ai vazut 5 minute , deja le stiai tactica.

Ronnie19.06.2010 10:50
- Cel mai bine clasat concurent - o bere daca il cunosc si este din Bucuresti. (plateste Daniel-Ion)

- Cea mai bine clasata concurenta - un cico cafea inghetata / bere vodka(+18) in particular alaturi de Daniel-IONUT

 

In sfarsit faci si tu ceva in viata asta...

Daniel-Ionut19.06.2010 12:51
In sfarsit faci si tu ceva in viata asta...

 

:finger: ca e alaturi de mine :D

Berea da, o platesc eu.

Daniel-Ionut24.06.2010 13:56

Deoarece pentru optimi timpul de pariere va fi scurt, va rog sa fiti atenti cand voi posta etapa (adica imediat cum vom afla toate meciurile).

Maye24.06.2010 21:07

Bai amice eu plec dimineata.

 

Iti postez de acum rezultatele eventuale.

 

Sa le iei in considerare.

 

 

asadar :

 

Uruguay - Coreea de Sud 1

SUA - Ghana 1

Olanda - Slovacia 1

Argentina - Mexic 1

Germania - Anglia 2

Paraguay - Japonia 1

Portugalia - Spania 2

Brazilia - CHile 1

 

«1789101129»