FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«167891029»
Adi Tanas19.08.2009 07:21

Nu prea am timp liber,dar daca vreti voi asa tare vom face.Spunetimi ce campionate vreti si as vrea ca cineva sa ma ajute cu clasamentele.

Maye19.08.2009 10:03

Eu as sustine Anglia , Italia si Spania.Adica cele ce au fost si anul trecut.

Te-as ajuta eu cu clasamentele dar din octombrie mi se va taia timpul.

Maye07.09.2009 18:41

Salut ideea introducerii cupelor europene.

Stryker06.10.2009 13:57

S-a terminat etapa 9 si clasamentul a ramas la etapa 5 ... cand mai vedem si noi un update ceva , ca sunt curios sa vad daca sunt in primii 3 :P

ssilviu_1918.10.2009 20:53

Am intrat de etapa asta in concurs dar sunt pus pe fapte mari.Vreau titlul:))))

Stryker17.11.2009 13:21

felicitari lui keratoconus pt etapa 13 , in care a nimerit 8 din 9 :thumbsup:

KERATOCONUS17.11.2009 16:03

Merci frumos, Stryker! Insa tin sa te corectez. Nu e vorba de nimereala, ci de pura stiinta a fenomenului fotbalistic din Liga lui militica. :))

 

M-am uitat si eu mai bine pe etapa a 13-a si am observat ca userul stelistii a pronosticat 9 din 9...asta da stiinta! :bananadance:

Stryker18.11.2009 16:14

nu vazusem inca ce a facut stelistii dar bravo si lui ... trebuia sa le jucati meciurile astea la pariuri ca scoteati profit frumos :))

 

si oricum keratoconus , cu punctele din utlima etapa , cred ca ai trecut pe locul 1 , l-ai depasit si pe vecinul tau de bloc :)

KERATOCONUS19.11.2009 13:26

Cred ca Adi Tanas a uitat sau e plecat...mai degraba a doua varianta. :)

Ar putea un moderator sa deschida un topic cu etapa a 14-a din Liga I, Romania ???

 

 

PS: @Stryker...e greu sa-l depasesti pe criminalu2005, e fan Claudiu Raducanu, deci pana la final are bulan si castiga tot el. :D

MoWeed19.11.2009 13:31

@KERATOCONUS

 

Am deschis eu un topic

KERATOCONUS19.11.2009 13:37

Multumim, MoWeed! :beer2:

Adi Tanas19.11.2009 16:54
@KERATOCONUS

 

Am deschis eu un topic

 

Iti multumesc ca ai deschis un nou topic cu etapa 14

 

Am avut probleme cu netul

 

 

Stryker04.12.2009 13:24

Vedem si noi un clasament actualizat dupa etapa asta ?

 

Sa stim si noi care e situatia cu o etapa inainte de final :)

Virgil11.12.2009 09:04

@ Adi Tanas

 

Te-ai incarcat cu prea multe concursuri. Daca nu mai ai timp sa faci clasamentele, poate iti dam o mana de ajutor.

 

As dori sa stiu daca exista cineva care doreste sa-l ajute sau sa-l inlocuiasca daca Adi consimte.

 

Astept oferte.

Daniel-Ionut11.12.2009 10:02

Si ce ar trebui facut :hmmm:

Clasament / etapa / total Romania si??

 

Oricum acum se termina turul... :)

Stryker15.12.2009 09:41

s-a incheiat turul campionatului ... curios cine a castigat, ca eu sigur nu sunt acela :))

Adi Tanas15.12.2009 18:45
s-a incheiat turul campionatului ... curios cine a castigat, ca eu sigur nu sunt acela :))

miine o sa fie clasamentul

KERATOCONUS15.12.2009 20:14

Si eu sunt curios sa vad cine a castigat. :rolleyes:

criminalu200516.12.2009 09:04

noroace multumim Adi pentru tot ce faci e greu sa pierzi ceva vreme pentru asta

 

 

 

in rest dupa calculele mele keratoconus (Adi ) veciu meu nebun are 80 de puncte si eu 79 el a castigat prima reduta sa vedem cine castiga razboiul :))

 

felicitari ma !

 

apropo sper ca CL si EL vor merge pana la final ca altfel nu are rost clasamentul acum.

KERATOCONUS16.12.2009 13:49
in rest dupa calculele mele keratoconus (Adi ) veciu meu nebun are 80 de puncte si eu 79 el a castigat prima reduta sa vedem cine castiga razboiul :))

 

felicitari ma !

 

Cine vorbeste de nebunie, cel care a "sarit" cu gura pe Fane Dediu la meciul cu Unirea Alba Iulia, desi se afla la doar 2 metri distanta de gorila pastilata. :look:

 

on topic:

 

Merci pentru felicitari, ma! Ce bine e sa fii campion de iarna! :bananadance:

PS: Ii multumesc si lui Dusan Kuciak, care a inchis poarta in meciul cu spurcatii, ca altfel, terminam turul la egalitate pe primul loc cu tine. :console:

Maye18.12.2009 13:32
CLASAMENT GENERAL UEFA Champions League

 

1.Maye=54p

 

:D :D :D

Stryker18.12.2009 13:43

Felicitari castigatorului !

 

Eu dupa etapa 9 eram lider , insa am cazut in urmatoarele 8 ...

Oricum din retur sper sa-mi iau revansa ;)

Vlad Bogdan18.12.2009 17:39

La Champions League l-am luat pe Daniel-Ionut cu 1 punct. :))

La campionat 30p.

 

Nici macar nu am pus pronostic la fiecare etapa. :D

Stryker20.02.2010 13:05

GLORIA BIS" Timisoara 2

Steaua " Ceahlaul 1

Poli Iasi " RAPID 2

 

GAZ METAN " Vaslui 2

Pandurii " ASTRA X

Dinamo " U Craiova 1

 

Urziceni " CFR X

 

 

cer scuze ca am intarziat cu ele ... Adi Tanas sper sa le iei in considerare :)

ssilviu_1921.02.2010 22:37

lipseste meciul Benfica-Herta la Europa League.Sa nu uitati sa-l includeti

«167891029»