FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1272829»
Korado07.12.2013 18:39

Sa va spun sincer ca nu stiam ca se premiaza acest concurs?

Daca ar fi sa castig toti banii ma duc si fac un gest frumos, ma duc la o casa de copii si le cumpar ceva indiferent cat de putin tot conteaza pentru ei.

SteauaToronto07.12.2013 19:23
Toronto, stiu ca citesti. Viata in Romania e mai grea decat in Canada, poate omul chiar a avut probleme personale, pe care sigur nu le va descrie pe net. Eu spun sa nu fim atat de rai sa il acuzam si sa ii mai acordam o sansa pana de sarbatori.

 

e ok misulika va primi 30 $ si restul banilor fac altceva cu ei...ca oricum vad nu te intereseaza nu stai tu in 50 de dolari...asta e...sanatate.

Harald11.12.2013 13:23

Alex, te inseli, ma intereseaza premiul. Deci spune-mi te rog cum pot intra in posesia lui. Merci.

SteauaToronto11.12.2013 15:13
Alex, te inseli, ma intereseaza premiul. Deci spune-mi te rog cum pot intra in posesia lui. Merci.

 

too late

Harald11.12.2013 15:46

Din ce stiu ceilalti doi premianti au primit sau vor primi premiul; te rog sa imi spui de ce ma excluzi.

Korado11.12.2013 18:56

Ce premiu ? :)

Harald12.12.2013 10:07

UPDATE: ... SteauaToronto personal va trimite banii (70$ = 50 $ lui harald si 20 $ lui misulika) !"

 

SteauaToronto

 

astea-s.

 

LE: Alex, inca astept o explicatie oficiala.

Harald23.12.2013 18:16
cum se joaca? care sunt regulile?

pe scurt, poate cineva sa-mi spuna?

 

choli, vrei sa mai participi?

choli23.12.2013 21:13
choli, vrei sa mai participi?

 

daca imi spui cum pot juca si cine imi da lovelele, joc.

 

Harald24.12.2013 09:09

Pe scurt la fiecare etapa postezi cele 3 pronosticuri la fiecare meci, iar la final se aduna punctele si fac clasamentul. O descriere mai in detaliu care contine si un exemplu aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=32617 .

 

Anul asta jucam pentru faima si glorie pe fcsteaua.ro :)

 

Ce zici?

choli24.12.2013 09:41

imi pot alege ce meciuri vreau, din ce campionat vreau? sau trebuie sa spun doar anumite meciuri?

 

ms

 

Harald24.12.2013 09:48

Pai nu, meciurile sunt din Liga 1. La fiecare etapa postez un topic separat cu toate meciurile si pronosticurile aferente. Uite de exemplu, etapa 20 e urmatoarea: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry675464

Harald12.03.2014 15:27

Korado, la una din etape ai postat dupa ce s-a jucat, astfel ca nu am luat in considerare pronosticurile.

 

misulikca, ce faci frate, ne-ai parasit?

 

Am niste probleme personale si in urmatoarea perioada voi intra foarte rar pe net, astfel ca rog staff-ul sa mai desemneze pe cineva care sa organizeze concursul in continuare, deoarece eu nu voi mai avea disponibilitatea necesara. Voi anunta cand revin. Clasamentele sunt actualizate. Multumesc.

choli12.03.2014 18:49

pai fa si tu o propunere, ca tu stii cel mai bine cine sunt priceputii cu pronosporturi :))

Harald12.03.2014 19:57

o propun pe Dadootza :)

misulikca12.03.2014 20:36
Korado, la una din etape ai postat dupa ce s-a jucat, astfel ca nu am luat in considerare pronosticurile.

 

misulikca, ce faci frate, ne-ai parasit?

 

Am niste probleme personale si in urmatoarea perioada voi intra foarte rar pe net, astfel ca rog staff-ul sa mai desemneze pe cineva care sa organizeze concursul in continuare, deoarece eu nu voi mai avea disponibilitatea necesara. Voi anunta cand revin. Clasamentele sunt actualizate. Multumesc.

 

 

Scuzati-mi lipsa...dar am avut multe chestii de facut si am uitat,am intrat in ultimile 3-4 zile de cateva ori pe net.Revin cu cu ocazia etapei urmatoare.

choli12.03.2014 21:02
o propun pe Dadootza :)

 

foarte bine!

puneo in tema!

 

 

Harald13.03.2014 07:17

Buna Dadootza, ti-ar placea sa te ocupi de concurs etapele care au mai ramas?

Korado20.03.2014 06:00
Scuzati-mi lipsa...dar am avut multe chestii de facut si am uitat,am intrat in ultimile 3-4 zile de cateva ori pe net.Revin cu cu ocazia etapei urmatoare.

 

Nu ma astept sa castig nimic,nici nu m-am uitat pe unde am mai postat,chiar e distractiv concursul asta :)

Harald26.03.2014 13:53

am revenit, voi organiza concursul in continuare incepand cu etapa viitoare; observ ca nu a intervenit nimeni intre timp.

Harald03.05.2014 19:12

 

*** '' Viitoru Voluntari '' - sau Constanta? biggrin.gif

 

Cred ca e Voluntari, asa e pe site-ul oficial. Ei oricum joaca la Chiajna meciurile de acasa, cam confuza treaba.

Harald30.05.2014 06:45

Concursul pe sezonul acesta s-a terminat, clasamentul final este pe topicul respectiv. In caz ca observati vreo eroare, recalculam si corectam.

Mai trebuie mentionat faptul ca misulikca este castigatorul moral al acestui concurs, deoarece a fost mereu pe primul loc cat timp a participat.

 

 

Harald30.07.2014 13:43

Cred ca acest concurs are nevoie de publicitate pe prima pagina ca sa poata avea mai multi participanti.

«1272829»