FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«12526272829»
vlad02.08.2013 18:05
Aaa, io am socotit asa: 3-1, deci s-au dat 4 boabe, deci media a fost de 2 goluri :D

 

MULTZAM pentru explicatii!

 

E ca intr-o casnicie. Amantul si barbatul dau la aceasi sotie. Daca femeia face de la gemeni in jos tatal copiilor este barbatul. Daca face tripleti se considera parinte si amantul.

Harald04.08.2013 07:12

Pentru ca toata lumea sa aiba sanse egale vreau sa atrag atentia asupra unui detaliu.

 

Combinatia 'sub 2.5 goluri' si 'ambele marcheaza - da' se poate realiza cu un singur scor, 1-1. Astfel ca victoria nu e posibila pentru niciuna din echipe la aceasta combinatie.

gio_stgloria05.08.2013 12:48
In ce priveste pronosticurile "futures" propun sa luam o decizie finala saptamana viitoare.

E posibil sa plec saptamana asta si nu stiu cat o sa stau fara internet . Vrei te rog sa postezi aceste pronosticuri azi sau maine ? Eventual si etapa a 5-a :D

drvladyk05.08.2013 14:46

Fa-i tot campionatu ca cine stie pe unde bantuie de n-are nici macar net...

gio_stgloria05.08.2013 14:55
Fa-i tot campionatu ca cine stie pe unde bantuie de n-are nici macar net...

 

+ o shaorma gigant fara ceapa si o cola la 0.33 Harald te rog. :)

drvladyk05.08.2013 15:02
fara ceapa . :)

 

Da' musai cu usturoi :P

Harald05.08.2013 15:09

Cred ca se duce sa se bronzeze pe litoralul romanesc :)

vlad05.08.2013 15:43
+ o shaorma gigant fara ceapa si o cola la 0.33 Harald te rog. :)

 

O shaorma gigant cu de toate!

Arsenal1886Steaua194706.08.2013 07:35

Intrebare: cand alegem echipele care se califica in EL punem la socoteala si castigatoarea/finalista cupei dupa caz ?

Harald06.08.2013 08:04

Da, cred ca asa ar fi corect, devreme ce avem campionatul si cupa la pronosticuri.

 

Am postat clasamentul primei etape. Va rog, daca observati vreo greseala, spuneti-mi si corectez.

 

Arsenal1886Steaua194706.08.2013 10:25

Cate reprezentate trimite Romania in EL anul viitor? 3 ca si anul asta ?

Harald06.08.2013 11:59

Da, doua echipe din campionat + castigatoarea cupei.

 

Am citit aici .

Arsenal1886Steaua194706.08.2013 13:18

Atunci imi poti modifica si mie te rog la pronosticuri CFR in locul Petrolului pentru EL? Nu am drept de editare :D Mersi !

SteauaToronto08.08.2013 21:29

Vineri, 16 august trimit toti banii la pronosticuri....adresele la mine pe facebook...asta e o promisiune...va dau si cu 5 $ mai mult la fiecare (interes)....de ce vineria viitoare ? ca atunci primesc salariul si mi-am calculat si am bani....

SteauaToronto08.08.2013 21:37

am muncit saptamana asta 45 de ore deci o sa am un paycheque ok saptamana viitoare si pe 16 august la prima ora trimit banii la fiecare....

Harald09.08.2013 08:25

Va rog, cei care inca nu ati postat la etapa 4 sa o faceti, mai sunt cateva ore ramase pana la inceperea primului meci.

 

Astazi, din motive obiective, nu pot inchide topicul la ora primului meci, astfel ca va rog sa nu postati dupa aceasta ora.

Harald12.08.2013 12:22

La pronosticurile pentru campionat, cupa, golgheter, etc... va rog sa puneti 4 echipe la cupe europene: 1CL + 3 EL.

 

Multumesc.

SteauaToronto13.08.2013 05:14

Astept un mesaj privat de la premianti (Harald, mariusmihet, misulikca) cu numele lor real, adresa (cu tot cu cod postal)...cred ca de informatiile astea am nevoie la western union, ca frate eu o sa am 100 $ sper sa am si bani sa platesc si taxa aia de trimitere :)))))) in fine...poate stiti voi un serviciu de trimitere ieftin sau gratis ? let me know...

drvladyk13.08.2013 06:59
Astept un mesaj privat de la premianti (Harald, mariusmihet, misulikca) cu numele lor real, adresa (cu tot cu cod postal)...cred ca de informatiile astea am nevoie la western union, ca frate eu o sa am 100 $ sper sa am si bani sa platesc si taxa aia de trimitere :)) )))) in fine...poate stiti voi un serviciu de trimitere ieftin sau gratis ? let me know...

 

La moneygram, la 100£ te costa 10 comision. Nu trebuie decat numele ca in buletin, fara adresa. Avantajos pt tine e sa trimiti unuia din ei care sa-i imparta. Eu asa ma gandeam

 

PS in uk e un pic mai scump cu western

SteauaToronto13.08.2013 14:17
@ Toronto

 

O sa iti dau datele mele, dupa ce te hotarasti cum ii trimiti si o sa ii impart eu colegilor, daca ei nu vor sa isi dezvaluie identitatea.

 

Ok vrei sa faci asa atunci iti trimit tie toti banii si tu ii imparti ? Oricum mai e pana vineri, o sa ma gandesc exact cum sa ii trimit...ori cu western union ori cu moneygram, vorbim noi pe privat.

SteauaToronto17.08.2013 07:04

ok baieti deci banii au fost trimisi 100 $ .... aveti mai jos dovada, acuma vorbiti cu Marius Mihet si va da banii omul :)

 

St_Catharines_20130816_00054.jpg

Ronnie19.08.2013 08:56

@Harald

 

La etapa a 6a ai postat de 2 ori meciul Dinamo-UCluj si ti-a scapat Brasov-Poli. :D

 

CFR Cluj - Corona Brasov

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

Dinamo - Universitatea Cluj

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

Ceahlaul Piatra Neamț - Otelul Galati

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

Gaz Metan Mediaș - Steaua

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

Concordia- Pandurii Targu Jiu

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

Astra Giurgiu - Petrolul Ploiesti

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

FC Botosani - FC Vaslui

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

Sageata Navodari - Viitorul Constanta

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

Dinamo - Universitatea Cluj

1x2:

peste/sub 2.5 goluri:

ambele marcheaza:

 

 

Harald19.08.2013 11:23

Ai dreptate, am corectat acum. Multumesc pentru atentionare.

SteauaToronto22.08.2013 22:37

Pentru Harald si misulika....

 

Fratilor vorbiti cu Marius Mihet sa va luati premiile pana acuma va luati de mine ca de ce nu trimiteam banii, i-am trimis, vorbiti cu omul sa aranjati si sa primiti.

SteauaToronto22.08.2013 23:24

@Marius

 

frate nu avea legatura de asta, tu esti om cinstit si de treaba...e vorba de dezinteresul baietilor, care m-au batut la cap ca au nevoie de bani urgent si acuma cand sunt vad ca sunt lenesi.

«12526272829»