Baieti, haideti sa ne calmam si sa nu lasam o suma de bani sa strice relatiile dintre noi. Eu propun ca pe acest topic sa se discute strict despre concursul de pronosticuri si alte subiecte, mai ales relatiile dintre Alex si staff-ul site-ului, sa fie dezbatute pe topicul de nemultumiri, intre voi sau oriunde altundeva. Pana la urma pentru noi, din perspectiva unor useri obisnuiti, nu este relevanta situatia din interiorul staff-ului. Oricum, eu le multumesc celor 2 moderatori ca au dat dovada de caracter si au recunoscut ca in urma banarii cei afectati suntem noi, castigatorii concursului.
