FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1212223242529»
Lari01.09.2012 16:29

Cuuurva mica. :bananadance:

Lari10.09.2012 23:01

Propun un alt concurs de pronosticuri:

 

"Cand o sa se publice clasamentele?"

 

a) Inainte ca Steaua sa scape de 2gi

b) Dupa ce Steaua scapa de 2gi

:blink: c) Avem concurs de pronosticuri pe forum??? :huh:

 

fularultras:gathering::crazy:

blindius11.09.2012 05:43

Ati vazut ce zicea Ciobanul: '' eu daca nu vorbesc, fac cancer la limba''.

 

Asa e si Lari, daca nu se vede in top 3 clasament, se panicheaza, pune presiune. :whistle:

Daniel-Ionut11.09.2012 11:49

Seamana mai mult cu bulibasa Copos presiune :rolleyes:

Lari11.09.2012 12:11
Ati vazut ce zicea Ciobanul: '' eu daca nu vorbesc, fac cancer la limba''.

 

Asa e si Lari, daca nu se vede in top 3 clasament, se panicheaza, pune presiune. :whistle:

 

Eu nu sunt in top 3? Serios? :D

 

Seamana mai mult cu bulibasa Copos presiune :rolleyes:

 

Pai daca va comportati ca nationalitatile conlocuitoare, croncaniti mult si nu faceti nimic, e vina mea? :tomato:

 

@Arsenal1886Steaua1947

Stai, bre, linistit, fa-le cand poti. ;)

 

 

gio_stgloria26.09.2012 12:01

Nu uita de etapa.

gio_stgloria24.10.2012 12:42

Arsenal1886Steaua1947 mai ai timp/chef sa te ocupi de concurs ?

torontocanada31.10.2012 04:55

Auziti eu fac operatie la ochi acuma curand...si o sa fiu 2-3 saptamani doar acasa nu am voie sa fac nimic...pot eu sa fac clasamentele si sa postez imediat urmatoarea etapa daca aveti nevoie de ajutor...let me know

gio_stgloria31.10.2012 10:48

Foarte buna ideea ta si de mare ajutor. Ma anunti pe mess cand termini calculele pentru ultimele doua etape.

 

LE: Ultima etapa am postat-o eu.

gio_stgloria14.11.2012 00:46

Eu nu mai am acces in a posta o noua etapa in concursul de pronosticuri, sa o faca careva !!!

 

Meciurile le gasiti aici :

 

http://www.liga1.ro/html/etape/Etapa-16.html

SteauaTorontoN29.03.2013 20:23

Clasamentul nu a fost actualizat, si nu stiu exact de la ce etapa nu a mai fost updated...asa ca o luam de la 0 (sansa pentru cei noi)...Etapa 25 va fi prima etapa...la mine nu o sa aveti probleme cu intarzieri si calcule gresite :)

Lari29.03.2013 20:49

SPOR si BAFTA!

Harald29.03.2013 21:29

cum se fac inscrierile la acest concurs?

SteauaTorontoN29.03.2013 21:41

nu e cu inscrieri man mergi aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=32618

 

postezi un mesaj cu 1, x sau 2 la fiecare meci dar sa iti scrii numele inainte de predictii sus...la regulament se explica mai mult.

Harald29.03.2013 21:59

ok, am inteles, am citit regulamentul - deci se incepe de la 0 din etapa 25.

se acorda premii celor care termina pe podium?

SteauaTorontoN29.03.2013 22:21

da, bautura fara numar din toronto :))) nu stiu o sa vorbesc cu dragoshel sa vedem

Harald09.04.2013 08:12

deci... ati ajuns la o concluzie? :)

SteauaToronto09.04.2013 17:41

deci premiile le voi da eu:

 

Locul 1: 50 de dolari

 

Locul 2: 30 de dolari

 

Locul 3: 20 de dolari

 

Banii vor fi trimisi cu Western Union...poate ca e putin dar premiile sunt simbolice...poate anul viitor ne vom grupa mai multi si vom da mai mult...SUCCES

SteauaToronto19.04.2013 19:53

blindius esti pe primul loc frate si tu intarzii...ai avut noroc ca am fost la sala si am uitat sa inchid topicul...te las de data asta...dar data viitoare nu se va mai intampla :))))

blindius19.04.2013 21:19

Da, scuze, am avut o saptamana haos.

 

A inceput luni cu vestea ca voi fi disponibilizat chiar de 1 Mai. Aiurea suna! :))

 

Asa ca este foame de bani, pardon, de faima! Multumesc si felicitari pentru organizarea de pana acum!

SteauaToronto23.04.2013 03:25

fratilor sa verificati clasamentul sa vedeti daca am facut corect...am facut totul in graba ca muncesc acuma in 2 ore tura de noapte....

Harald23.04.2013 07:44

e foarte bun clasamentul asa cum arata acum :D

SteauaToronto30.04.2013 16:30

scuzati intarzierea o sa fac clasamentul azi sau maine...

drvladyk30.04.2013 17:49

http://www.youtube.com/watch?v=fqjcoTzhaIk

 

Ce naiba coane, pt vreo 2-3 verzisori? :))

Lari30.04.2013 18:40
scuzati intarzierea o sa fac clasamentul azi sau maine...

 

Cand poti, nu e bai.

 

«1212223242529»