Intrebare : Clasamentul se face doar la finalul turneului ?
fara clasamente provizorii ?
Intrebare : Clasamentul se face doar la finalul turneului ?
fara clasamente provizorii ?
Va tin in suspans , clasamentul il veti avea tocmai la final. Voi da totusi cateva indicii dupa grupe ![]()
Aha
ca sa nu putem sa facem blaturi , ai ? ![]()
ce pronosticuri am dat:
Anglia - Italia X
Vom vedea prelungiri ? DA
Se vor marca peste 2 goluri ? NU
Germania - Grecia 1
Vom vedea mai mult de 2 goluri ? - DA
Va inscrie Mario Gomez ? - NU
Cehia - Portugalia 2
Vom vedea prelungiri ? - NU
Va inscrie Cristiano Ronaldo ? - DA
La Spania-Franta am uitat sa postez. Eu zic ca merit macar o cola cu multa gheata daca nu un tricou d-ala sau ceva frumos.
Sa vorbesc cu Costi si poate rezolvam ceva, o inghetata, o shosetica. ![]()
Daca vreti sa vorbiti despre pronosticuri , sa va tachinati in legatura cu acest subiect etc. o puteti face aici.
Finalaaaaaaaaaa ! ![]()

Si tot 0-0 se termina...
@Ronnie: poate tot 0-0 incepe, fiindca respectivul din fotografie s-a terminat 1-0.
ON: Aveam si eu un scop egoist, mic, intunecat: sa am mai multe puncte ca Lari la EURO 12. ![]()
Blindica, tata, daca nici acu' n-ai reusit, cand, de la inceputul lunii iunie pana acu' abia am avut timp sa mananc, d-apai sa mai dau pronosticuri...
Si, cand ma gandesc ca mi-am stricat reputatia de la turneele finale, din cauza lipsei de timp... ![]()
Liverpool sa traiesti...
Tot pe locul 10 estii...aleo aleo aleo
Ii donez un punct lui Kellerman ca sa vada si el cum este sa fii mai bun decat United ![]()
Iuhu
zici ca sunt Barcelona
)))
Ai fost beton etapa asta . ![]()
Nu se poate termina concursul acum ? ![]()
![]()
Baaai, nu-l nenoroci pe bietu' Blindica. ![]()
Dupa doua sezoane aproape de podium, anu` asta mizez pe surprize.
http://www.anad.gov.ro/ pentru Lari, red&blue_boy si Arian. ![]()
Pentru ca o sa fiu plecat cateva saptamani si nu cred ca voi avea acces la internet o sa postez de pe acum etapa a 4-a inclusiv.
@ gio
Din pacate am uitat sa postez ieri pentru etapa curenta ... pun restul meciulor aici in speranta ca le vei lua in calcul.
ETAPA 3
FC Severin - Concordia X
Petrolul - Otelul 1
CFR - Vaslui X
Viitorul - Astra X
Steaua Bucuresti - U Cluj 1
Rapid - CSMS Iasi 1
FC Brasov - Dinamo 2
Predau stafeta pentru concursul de pronosticuri lui Arsenal1886Steaua1947 . Ma voi intoarce cu un concurs cum nu s-a mai vazut aici la urmatorul mondial. ![]()
Mai bine zi ca te-a interceptat DNA-ul si te dai la fund!... ![]()
Tinand cont de rapiditatea cu care se actualizeaza clasamentele, propun sa facem un concurs de pronosticuri si la alte campionate. ![]()
Eu ma gandeam la PL ![]()