FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1202122232429»
Arsenal1886Steaua194713.06.2012 14:48

Intrebare : Clasamentul se face doar la finalul turneului ? :D fara clasamente provizorii ?

gio_stgloria13.06.2012 14:59

Va tin in suspans , clasamentul il veti avea tocmai la final. Voi da totusi cateva indicii dupa grupe :)

Arsenal1886Steaua194713.06.2012 15:21

Aha :D ca sa nu putem sa facem blaturi , ai ? :))

Ronnie24.06.2012 21:42

ce pronosticuri am dat:

 

Anglia - Italia X

Vom vedea prelungiri ? DA

Se vor marca peste 2 goluri ? NU

 

Germania - Grecia 1

Vom vedea mai mult de 2 goluri ? - DA

Va inscrie Mario Gomez ? - NU

 

 

Cehia - Portugalia 2

Vom vedea prelungiri ? - NU

Va inscrie Cristiano Ronaldo ? - DA

 

La Spania-Franta am uitat sa postez. Eu zic ca merit macar o cola cu multa gheata daca nu un tricou d-ala sau ceva frumos.

gio_stgloria24.06.2012 22:29

Sa vorbesc cu Costi si poate rezolvam ceva, o inghetata, o shosetica. :D

gio_stgloria27.06.2012 11:19

Daca vreti sa vorbiti despre pronosticuri , sa va tachinati in legatura cu acest subiect etc. o puteti face aici.

Daniel-Ionut29.06.2012 13:22

Finalaaaaaaaaaa ! :judge:

blindica29.06.2012 20:02
157736477_steauacoreoboro3ot.jpg
Ronnie30.06.2012 09:47

Si tot 0-0 se termina...

blindica30.06.2012 11:06

@Ronnie: poate tot 0-0 incepe, fiindca respectivul din fotografie s-a terminat 1-0.

 

ON: Aveam si eu un scop egoist, mic, intunecat: sa am mai multe puncte ca Lari la EURO 12. :wall:

Lari30.06.2012 16:00

Blindica, tata, daca nici acu' n-ai reusit, cand, de la inceputul lunii iunie pana acu' abia am avut timp sa mananc, d-apai sa mai dau pronosticuri...

 

Si, cand ma gandesc ca mi-am stricat reputatia de la turneele finale, din cauza lipsei de timp... :wall:

drvladyk02.07.2012 15:20

Liverpool sa traiesti...

Tot pe locul 10 estii...aleo aleo aleo

 

Ronnie03.07.2012 18:28

Ii donez un punct lui Kellerman ca sa vada si el cum este sa fii mai bun decat United :D

Arsenal1886Steaua194724.07.2012 12:27

Iuhu :D zici ca sunt Barcelona :)))))

gio_stgloria24.07.2012 12:45

Ai fost beton etapa asta . :thumbup:

Arsenal1886Steaua194724.07.2012 17:10

Nu se poate termina concursul acum ? :)):whistle:

Lari24.07.2012 17:33

Baaai, nu-l nenoroci pe bietu' Blindica. :clap:

blindica24.07.2012 17:59

Dupa doua sezoane aproape de podium, anu` asta mizez pe surprize.

 

http://www.anad.gov.ro/ pentru Lari, red&blue_boy si Arian. :judge:

gio_stgloria25.07.2012 12:16

Pentru ca o sa fiu plecat cateva saptamani si nu cred ca voi avea acces la internet o sa postez de pe acum etapa a 4-a inclusiv.

Stryker04.08.2012 11:46

@ gio

 

Din pacate am uitat sa postez ieri pentru etapa curenta ... pun restul meciulor aici in speranta ca le vei lua in calcul.

 

ETAPA 3

 

FC Severin - Concordia X

Petrolul - Otelul 1

CFR - Vaslui X

Viitorul - Astra X

Steaua Bucuresti - U Cluj 1

Rapid - CSMS Iasi 1

FC Brasov - Dinamo 2

gio_stgloria04.08.2012 15:02
Cei ce ati postat mai devreme , daca vreti sa modificati ceva la etapa a 4-a lasati un mesaj aici cu meciul si pronosticul.
gio_stgloria15.08.2012 10:27

Predau stafeta pentru concursul de pronosticuri lui Arsenal1886Steaua1947 . Ma voi intoarce cu un concurs cum nu s-a mai vazut aici la urmatorul mondial. :D

danimarcu15.08.2012 10:49

Mai bine zi ca te-a interceptat DNA-ul si te dai la fund!... :D

Lari01.09.2012 12:58

Tinand cont de rapiditatea cu care se actualizeaza clasamentele, propun sa facem un concurs de pronosticuri si la alte campionate. fularultras

Arsenal1886Steaua194701.09.2012 16:28

Eu ma gandeam la PL :D

«1202122232429»