FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1181920212229»
Lari08.05.2012 21:18

Propun sa se anuleze meciul U - CFR.

blindica08.05.2012 21:21

Lari:

 

business_man_running_away_with_a_suitcas

gio_stgloria08.05.2012 22:07

Nu prea sunt la curent cu ce s-a intamplat . Stiu doar ca s-a oprit meciul si bineinteles ca n-o sa-l iau in calcul.

 

O sa actualizez clasamentul cel mai probabil pe 10 dupa ce se termina si etapa asta. Sper ca e in regula asa, sunt cu licenta acum si sunt destul de ocupat.

Lari08.05.2012 22:37
Dalen ckt de clasamente si de pronosticuri, BAFTA LA LICENTA!!! :thumbsup:
red&blue_boy09.05.2012 06:24

Bafta multa, gio !!!

drvladyk09.05.2012 09:28

Bafta multa!

drvladyk11.05.2012 17:53

4.

drvladyk 3p

 

 

n-are cum, deci nu are cum la valoarea mea sa ies ultimul, fac reclamatie:P:P

gio_stgloria11.05.2012 17:55

Se mai intampla stiu , nu e deloc corect si eu am luat 1 data sau de doua ori primul loc , e ceva la mijloc. Nu se mai satura Lari de atatea titluri.

drvladyk11.05.2012 18:17

ahaa, o fi mana in mana cu mafia pariurilor si afla din timp, retrag reclamatia daca e asa, cu astia nu ma pun:(

gio_stgloria11.05.2012 18:19

Cam dure afirmatiile se va lasa cu varsare de sange :))

blindica12.05.2012 21:46

Solicit sa se faca testare antidoping pentru Lari! :drunk:

red&blue_boy12.05.2012 22:09

La cate beri am auzit ca bea Lari pana sa poata da proba, o sa aveti ce astepta! :P

Lari12.05.2012 22:48

Fane mincinooosssuuu'!!! :tomato:

blindica22.05.2012 16:59

Felicitari si multumiri lui gio_stgloria pentru organizarea foarte buna a concursului!

 

Sunt inca in stare de soc din cauza faptului ca am ratat podiumul, pesemne c-ar fi trebuit sa-l chem pe Stoichita muuuuuuuult mai devreme, altfel ar fi stat lucrurile.

 

In sezonu` viitor ne asezam in jurul lui red&blue_boy si ascultam bine ce sfaturi are pentru pariuri pe Liga 1.

Lari22.05.2012 17:02

Multumim, Gio, pentru eforturi! :beer2:

gio_stgloria22.05.2012 17:05

Va multumesc si eu pentru participare. :beer2: A fost o placere asa ca minimul de efort pe care l-am depus a fost insesizabil pentru mine.

red&blue_boy22.05.2012 18:56

Multumim gio pentru organizare!

Felicitari tuturor participantilor.

 

In sezonu` viitor ne asezam in jurul lui red&blue_boy si ascultam bine ce sfaturi are pentru pariuri pe Liga 1.

Daca imi dai si mie un suc cand castigi, e ok. :)

Ei, le mai nimeresc si eu.

N-am jucat la pariuri niciodata, daca va vine sa credeti. :)

 

 

p.s. M-am uitat acum la ultimele etape, nu stiu, cred ca la ultimele 2 (etapa 33 si 34) mai am cate un punct in plus ( 6 si 8 puncte) :)

danimarcu22.05.2012 19:08

Pai daca joci la pariuri o sa vezi ca nu le mai nimeresti la fel...

 

Nu inteleg ce va tot laudati atata, eu mai degraba v-as urechea,campionatul asta a fost din cale afara de slab!... :D

gio_stgloria22.05.2012 19:12
p.s. M-am uitat acum la ultimele etape, nu stiu, cred ca la ultimele 2 (etapa 33 si 34) mai am cate un punct in plus ( 6 si 8 puncte) :)

Nu zic nu , o sa ma mai uit o data , n-a fost intentionat. :beer2:

 

red&blue_boy22.05.2012 19:18
Nu zic nu , o sa ma mai uit o data , n-a fost intentionat. :beer2:

Stiu. :)

Poate am gresit eu, dar asa mi s-a parut.

Oricum, nu e mare lucru, am vrut si sa nu mai zic nimic, de aia am si editat, am scris ulterior. :beer2:

 

 

@ danimarcu :tot ce-i posibil! :)

blindica22.05.2012 19:30
p.s. M-am uitat acum la ultimele etape, nu stiu, cred ca la ultimele 2 (etapa 33 si 34) mai am cate un punct in plus ( 6 si 8 puncte) :)

 

Vrei sa ne vezi zvarcolindu-ne de invidie in focurile distantei. :worthy:

red&blue_boy22.05.2012 19:37

Nu, nu! :)

Oricum, ai prins loc de Europa League. Aduci niste jucatori de la Chiajna si la anul poate-poate. :D

danimarcu22.05.2012 20:04
@ danimarcu :tot ce-i posibil! :)

 

Stiu din propria experienta ca e asa!... :P

 

Acu revenind la topic ,concursul de anul asta a fost cel mai slab din ultimii ani!

Numai blaturi ,cooperative si aranjamente.De-aia m-am retras,eu fiind un exemplu inegalabil de verticalitate si demnitate! :whistle:

red&blue_boy22.05.2012 20:35
Acu revenind la topic ,concursul de anul asta a fost cel mai slab din ultimii ani!

Numai blaturi ,cooperative si aranjamente.De-aia m-am retras,eu fiind un exemplu inegalabil de verticalitate si demnitate! :whistle:

Acum ce sa zici si tu, daca nu ai reusit sa ai complet dosarul pentru licentiere. :)

Sa inteleg ca la anul revii cu forte proaspete, cu "butoane" noi. :D

gio_stgloria30.05.2012 15:09

@Maye

 

Data limita este 8 iunie. Topicul se inchide pe 8 iunie , cu optiunea de prelungire de 1 zi in caz ca suntem putini, insa asta nu este valabil si pentru pronosticurile bonus. Acestea trebuiesc completate pana pe 8 iunie ora 18:59.

______

 

O sa va rog sa postati toate pronosticurile o data , inclusiv bonusul. Butonul de edit nu va mai functiona dupa 15 minute de la postare.

 

@misulikca

Am vazut ca ai lasat spatii limita la pronosticurile bonus , cu mentiunea ca o sa le postezi mai tarziu. Le treci aici la reclamatii inainte de 8 iunie si o sa-ti editez eu postarea.

 

Pentru alte intrebari sau sugestii nu ezitati sa scrieti aici. Bafta !

«1181920212229»