FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1171819202129»
Virgil05.11.2011 16:15
Hai, nene Virgile, nu ti-e dor de vremurile in care faceai clasamente? :rolleyes:

 

Nu, SuperFinule, multumesc pentru propunere. Daca as fi dorit, l-as fi anuntat direct pe Daniel. gio_stgloria mi se pare omul potrivit la locul potrivit.

 

Daniel-Ionut08.03.2012 10:59

Etapaaaaa

gio_stgloria08.03.2012 13:32

S-a rezolvat .

blindica28.03.2012 18:47

Cum facem sa trec si eu de Lari in clasament? :innocent:

red&blue_boy29.03.2012 05:25

La brutarie cu voi ! :D

gio_stgloria29.03.2012 08:37

@blindica

 

Vii cu baxul ala de bere ?

 

 

blindica29.03.2012 10:07

Pentru a-l intrece pe Lari dau si doua baxuri.

blindica08.04.2012 10:24

Post consecutiv :

-am si eu o intrebare,Lari n-are doar 5 puncte la etapa 24? :tomato:

Lari08.04.2012 11:21
:yeahh:
gio_stgloria08.04.2012 12:47
Post consecutiv :

-am si eu o intrebare,Lari n-are doar 5 puncte la etapa 24? :tomato:

E o gluma sau vrei sa verific din nou ? :D

blindica08.04.2012 12:54

Vineri

 

Otelul - Vointa 3-0

 

Sambata

 

Sportul Studentesc - CS Mioveni 0-0

Petrolul - FC Brasov 2-0

Pandurii Tg. Jiu - Steaua 1-1

 

Duminica

 

Gaz Metan Medias - Astra Ploiesti 0-0

Rapid - Dinamo 0-0

 

Luni

 

Concordia Chiajna - Ceahlaul 2-0

"U" Cluj - FCM Targu Mures 3-1

FC Vaslui - CFR Cluj 1-1

_____________________

 

Lari

 

Otelul - Vointa Sibiu 1

 

Sportul - Dacia Mioveni 1

Petrolul - FC Brasov x

Pandurii - Steaua Bucuresti x

 

Gaz Metan - Astra 1

Rapid - Dinamo x

 

Concordia - Ceahlaul 1

U Cluj - Tg. Mures 1

Vaslui - CFR Cluj 1

 

____________

 

@gio_stgloria : nu glumeam. :greedy:

gio_stgloria09.04.2012 08:02

Lari ,am incercat , dar se pare ca s-a prins , poate data viitoare :D

Lari09.04.2012 11:13

Nu e bai! Din fericire, io am si chestii mai importante de facut. :D

blindica09.04.2012 11:30

Multumesc pentru remarca. :(

red&blue_boy09.04.2012 18:22

Mafia pariurilor a ajuns si aici... :D

danimarcu09.04.2012 19:19
Mafia pariurilor a ajuns si aici... :D

 

Acu' ca tot veni vorba, eu din cauza asta m-am retras din joc!... :gathering:

red&blue_boy09.04.2012 19:26
Acu' ca tot veni vorba, eu din cauza asta m-am retras din joc!

Eu stiu...Mi-e ca iti cauti scuze pentru instabilitatea de la echipa, antrenori schimbati de nu stiu cate ori pe sezon, transferuri facute doar moca!!! :P

gio_stgloria09.04.2012 21:59

Saptamana viitoare imi fac casa din banii de aici ;).red stie mai bine

Lari25.04.2012 11:49

Blindica, s-a publicat clasamentu'. Esti bine? :D

blindica25.04.2012 11:51

Am lucruri mai importante de facut, nici nu mi-am dat seama... :blink:

E bine daca s-a publicat, inseamna ca gio_stgloria isi face treaba cu strictete.

gio_stgloria25.04.2012 16:53

Mai nazdravanilor ! :inlove:

blindica25.04.2012 18:08

Experienta vietii spune clar : cine e pe locul patru, ia Cupa si Campionatu'!

gio_stgloria04.05.2012 17:54

Mesaj de la red&blue_boy :

 

Salut.

Scuze de deranj. Acum m-am uitat pe clasamentul de la pronosticuri. Am vazut ca la etapa nr 28 mi-ai trecut 4 puncte. Dar cred ca am 5 rezultate prinse corect.

Multumesc!

O seara placuta!!!

 

______

 

Corect , i s-a mai adaugat un punct in clasament.

 

 

O sa va rog ca pe viitor sa nu-mi mai trimiteti mesaj daca aveti dubii cu punctajul , ci sa scrieti direct aici ca sa fie totul la vedere.

danimarcu04.05.2012 18:10

Tot de blaturi va tineti!... :D

red&blue_boy04.05.2012 21:15

Scuze gio, trebuia sa fi scris aici. :)

 

 

Tot de blaturi va tineti!... :D

Ti se pare, esti obisnuit cu Liga 1 ! :D

«1171819202129»