Hai, nene Virgile, nu ti-e dor de vremurile in care faceai clasamente?![]()
Nu, SuperFinule, multumesc pentru propunere. Daca as fi dorit, l-as fi anuntat direct pe Daniel. gio_stgloria mi se pare omul potrivit la locul potrivit.
Hai, nene Virgile, nu ti-e dor de vremurile in care faceai clasamente?![]()
Nu, SuperFinule, multumesc pentru propunere. Daca as fi dorit, l-as fi anuntat direct pe Daniel. gio_stgloria mi se pare omul potrivit la locul potrivit.
Etapaaaaa
S-a rezolvat .
Cum facem sa trec si eu de Lari in clasament? ![]()
La brutarie cu voi ! ![]()
@blindica
Vii cu baxul ala de bere ?
Pentru a-l intrece pe Lari dau si doua baxuri.
Post consecutiv :
-am si eu o intrebare,Lari n-are doar 5 puncte la etapa 24? ![]()
Post consecutiv :-am si eu o intrebare,Lari n-are doar 5 puncte la etapa 24?
E o gluma sau vrei sa verific din nou ? ![]()
Vineri
Otelul - Vointa 3-0
Sambata
Sportul Studentesc - CS Mioveni 0-0
Petrolul - FC Brasov 2-0
Pandurii Tg. Jiu - Steaua 1-1
Duminica
Gaz Metan Medias - Astra Ploiesti 0-0
Rapid - Dinamo 0-0
Luni
Concordia Chiajna - Ceahlaul 2-0
"U" Cluj - FCM Targu Mures 3-1
FC Vaslui - CFR Cluj 1-1
_____________________
Lari
Otelul - Vointa Sibiu 1
Sportul - Dacia Mioveni 1
Petrolul - FC Brasov x
Pandurii - Steaua Bucuresti x
Gaz Metan - Astra 1
Rapid - Dinamo x
Concordia - Ceahlaul 1
U Cluj - Tg. Mures 1
Vaslui - CFR Cluj 1
____________
@gio_stgloria : nu glumeam. ![]()
Lari ,am incercat , dar se pare ca s-a prins , poate data viitoare ![]()
Nu e bai! Din fericire, io am si chestii mai importante de facut. ![]()
Multumesc pentru remarca. ![]()
Mafia pariurilor a ajuns si aici... ![]()
Mafia pariurilor a ajuns si aici...
Acu' ca tot veni vorba, eu din cauza asta m-am retras din joc!... ![]()
Acu' ca tot veni vorba, eu din cauza asta m-am retras din joc!
Eu stiu...Mi-e ca iti cauti scuze pentru instabilitatea de la echipa, antrenori schimbati de nu stiu cate ori pe sezon, transferuri facute doar moca!!! ![]()
Saptamana viitoare imi fac casa din banii de aici
.red stie mai bine
Blindica, s-a publicat clasamentu'. Esti bine? ![]()
Am lucruri mai importante de facut, nici nu mi-am dat seama... ![]()
E bine daca s-a publicat, inseamna ca gio_stgloria isi face treaba cu strictete.
Mai nazdravanilor ! ![]()
Experienta vietii spune clar : cine e pe locul patru, ia Cupa si Campionatu'!
Mesaj de la red&blue_boy :
Salut.
Scuze de deranj. Acum m-am uitat pe clasamentul de la pronosticuri. Am vazut ca la etapa nr 28 mi-ai trecut 4 puncte. Dar cred ca am 5 rezultate prinse corect.
Multumesc!
O seara placuta!!!
______
Corect , i s-a mai adaugat un punct in clasament.
O sa va rog ca pe viitor sa nu-mi mai trimiteti mesaj daca aveti dubii cu punctajul , ci sa scrieti direct aici ca sa fie totul la vedere.
Tot de blaturi va tineti!... ![]()
Scuze gio, trebuia sa fi scris aici. ![]()
Tot de blaturi va tineti!...![]()
Ti se pare, esti obisnuit cu Liga 1 ! ![]()