I-am lasat pentru grupa D si pentru doua bonusuri. Voi aveti inca doua bonusuri in plus si 12 partide pe care ei nu le-au jucat , plus cele ce s-au desfasurat deja. In total un avantaj potential de 18 puncte doar din pronosticuri + 10 puncte din cele doua bonusuri pe care ei nu le au .
Eu zic sa lasam asa , dar daca se declara mai multi nemultumiti o sa le editez posturile si le sterg bonusurile...
LE : ca sa impacam si capra si varza , cei ce au postat dupa termen vor primi doar 3 puncte pentru cel mai bun atac si 5 pentru cea mai buna aparare. Printr-un calcul simplu voi puteti aduna la finalul grupelor un maxim de 24 de puncte din pronosticuri , ei doar 6, iar din bonusuri voi 20 , ei 8.
Multi dintre cei ce au intrat azi in concurs au facut-o la rugamintea mea si le multumesc. 