FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1161718192029»
gio_stgloria22.09.2011 11:23

Weekendu asta nu mai e etapa ?

Lari22.09.2011 11:46

Bai, da' voi n-aveti de munca, de invatat, de nimic? :ce_oameni:

gio_stgloria22.09.2011 14:00

Ne facem timp pentru toate . :offtopic:

 

Daniel-Ionut22.09.2011 14:20
Ne facem timp pentru toate . :offtopic:

 

In ordinea importantei :yes:

gio_stgloria20.10.2011 12:43

clasamente , chestii , trestii ?

Lari20.10.2011 12:54

La ce-ti trebuie? N-ai jucat niciodata whist la blind?

gio_stgloria27.10.2011 20:55

Maine incepe o noua etapa.

blindica27.10.2011 21:33
Maine incepe o noua etapa.

 

Fotbalul romanesc nu conteaza :thumbsup:

red&blue_boy28.10.2011 07:59
Fotbalul romanesc nu conteaza :thumbsup:

La tine-s mai mari premiile?

Ne mutam acolo toti! :D

 

p.s. Daniele, nu mai fii suparat dupa meciul de aseara si pune etapa!!! :)

Virgil30.10.2011 16:17

Am intrat de cateva ori saptamana asta pe site si noua etapa de campionat nu era postata. Nu pot sa ghicesc cand cel care se ocupa o posteaza, asa ca azi cand am intrat etapa incepuse si moderatorul mi-a refuzat participarea.

Normal este ca etapa sa se posteze chiar lunea, indiferent de faptul ca etapa trecuta nu s-a incheiat.

Nu mai spun ca rezultatele obtinute trebuie anuntate dupa fiecare meci.

Daca Daniel nu are timp, sa spuna si sa astepte oferte de inlocuire. Asa e corect. Asa am facut si eu cand ma ocupam de aceasta rubrica.

Si ar trebui sa fie primiti toti cei care doresc sa participe. Indiferent ca au o zi vechime sau doi ani pe site.

Solicit raspunsul moderatorului.

Daniel-Ionut31.10.2011 07:01

Am zis eu ca nu sunt dispus sa las pe altcineva sa se ocupe de aceasta rubrica? Chiar astept persoane sa se ofere. Dar nu mi se parea normal ca tu sa postezi dupa ce am inchis topicul. Era nedrept fata de ceilalti useri care poate ar fi vrut sa posteze si ei dar nu aveau optiunile tale de a posta dupa ce topicul este inchis.

Virgil31.10.2011 18:05
Am zis eu ca nu sunt dispus sa las pe altcineva sa se ocupe de aceasta rubrica? Chiar astept persoane sa se ofere. Dar nu mi se parea normal ca tu sa postezi dupa ce am inchis topicul. Era nedrept fata de ceilalti useri care poate ar fi vrut sa posteze si ei dar nu aveau optiunile tale de a posta dupa ce topicul este inchis.

 

Sunt de acord, ai dreptate. Dar nu ai dreptate sa postezi abia joi sau vineri concursul, iar rezultatele fiecarui concurs maximum marti.

 

misulikca31.10.2011 18:10

Cand actualizati clasamentul?:D

Daniel-Ionut31.10.2011 18:16

Postez cand pot, cand am timp... de aceea am zis daca are cineva mai mult timp disponibil decat mine sa se ocupe.

Lari31.10.2011 18:21

Hai, nene Virgile, nu ti-e dor de vremurile in care faceai clasamente? :rolleyes:

Daniel-Ionut02.11.2011 17:12

De astazi i-am predat lui gio_stgloria concursul de pronosticuri, asa ca de acum puteti sa-i sariti lui in cap ! :D

Lari02.11.2011 17:35

@gio_stgloria

Sa ai un mandat plin de clasamente in timp real! :D

 

:thumbup:

gio_stgloria02.11.2011 18:24

S-a actualizat clasamentul. :D

blindica02.11.2011 21:47

Sugestie: gio-stgloria,eu iti dau tie puncte in plus,tu mie asemenea si am rezolvat castigatorii.:-D Succes la pronosticuri! Multumim pt munca depusa pana acum,Daniel.:-P

red&blue_boy03.11.2011 06:28

Bai, aici nu suntem in Liga lu' Mitica ! Lasati reciprocitatile!

Totul e corect! :)

gio_stgloria03.11.2011 16:26

red&blue_boy isi simte amenintata pozitia de lider :))

red&blue_boy03.11.2011 18:17

Nu, nici vorba, nici nu stiam ca sunt lider. :rolleyes:

Important e sa participi, nu conteaza ce si cum, la fel precum Steaua!

misulikca04.11.2011 17:30

In etapa a 13-a lipseste meciul Mioveni-Ceahlaul:))

gio_stgloria04.11.2011 17:37

Asa este . Se poate posta pana maine cand incepe Vointa Sibiu cu FC Brasov.

Daniel-Ionut04.11.2011 17:38
In etapa a 13-a lipseste meciul Mioveni-Ceahlaul:))

 

Da, a fost greseala mea, de fapt greasala celor de la LPF (eu de acolo luam meciurile) ca au omis meciul cand au postat programarile pentru etapa 13.

«1161718192029»