FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1141516171829»
Lari01.02.2011 15:46
Sa se joace si ultima etapa de Europa League.

 

Cand se joaca, bai, etapa aia, ca n-am gasit pe nicaieri... :huh:

 

Maye01.02.2011 15:48

Lari, cica la anu`.

Lari01.02.2011 15:51

La anu' punct com sau punct ro?

 

 

Maye01.02.2011 15:56

La anu` punct si la multi ani.

danimarcu01.02.2011 16:25

Ce atata graba, baietii?

Voi credeti ca lucrurile astea se rezolva asa,peste noapte?... :whistle:

 

red&blue_boy14.02.2011 19:25

Daniele , se mai face concurs pentru cupele europene?Nu pui meciurile din Europa League si UCL?Merci!

RobYnho15.02.2011 12:03

+ clasamentele alea.

Daniel-Ionut15.02.2011 13:54

Nici nu am stiut ca incepe Liga :|

danimarcu15.02.2011 17:51
Nici nu am stiut ca incepe Liga :|

 

Pai tocmai ai aflat!

Lasa femeile,treci la treaba... :ce_oameni:

Maye15.02.2011 21:03
+ clasamentele alea.

 

Lari22.02.2011 22:30

Bai, sunteti pregatiti, da?

Daniel-Ionut22.02.2011 22:37
Bai, sunteti pregatiti, da?

 

De ce strici surpriza :no:

Acum... pe locuri, in urmatoarele ore fiti gataaaaa, sa fiti uimiti :rolleyes:

danimarcu23.02.2011 09:18
Clasamentele concursului vor fi actualizate complet pana in data de 23.02.2011, ora 23:59

 

Nu te grabi Daniele,avem toata viata inainte!... :)

Maye23.02.2011 09:28

Chiar asa, s-au schimbat anii de cand asteptam.

Mai putem astepta.

Daniel-Ionut23.02.2011 13:25

A, pai daca nu vreti, sterg fisierele din calculator ce am facut pana acum, si le fac la finalul sezonului :rolleyes:

MoWeed23.02.2011 13:27

A fost ocupat mah :wanker: , de aia nu le-a facut pana acum

Daniel-Ionut23.02.2011 13:41

:ce_oameni:

Lumea mai si invata bah :rolleyes:

red&blue_boy23.02.2011 17:41

Era fain daca faceai si pentru fazele eliminatorii din cupele europene...

Daniel-Ionut23.02.2011 17:55
Era fain daca faceai si pentru fazele eliminatorii din cupele europene...

 

Mai este pana la 23:59, ramaneti pe pozitii :D

red&blue_boy23.02.2011 21:06

Nu la clasamente ma refer,ci daca se faceau pronosticuri si pentru cupele europene...

Dar ne multumim si cu Liga 1,care e mai tare decat Sampion Lig ! :)

Lari09.03.2011 01:39

TOATE rezultatele din seara asta mi-au intrat! Sper sa-mi mearga la fel toata saptamana! :drunk:

Maye09.03.2011 11:02

Cred ca vei castiga concursul, Lari.

Felicitari de acum !

Daniel-Ionut09.03.2011 11:07
TOATE rezultatele din seara asta mi-au intrat! Sper sa-mi mearga la fel toata saptamana! :drunk:

 

Pai inca nu s-a trecut in faza urmatoare, ca sa incepem si noi ca tot omu`...

blindica09.03.2011 20:04

Unde trebuie sa dau spaga sa se puna meciurile mai devreme :unsure: ?

danimarcu08.04.2011 18:46

Daniele,pui si tu etapa aia de maine?

Ca dimineata mai lucra omu'... :ce_oameni:

«1141516171829»