FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1151617181929»
danimarcu30.04.2011 13:48
Daniele,pui si tu etapa aia de maine?

Ca dimineata mai lucra omu'... :ce_oameni:

 

Idem azi.Ai pus concursul azi dimineata si s-au adunat 6 pronosticuri...

Propun ca de etapa viitoare sa il pui cu 5 minute inainte de a incepe etapa,iar castigatorul sa fie desemnat cel ce apuca sa posteze ...

Maye30.04.2011 16:23

La fel si aici.

Ce-i drept, ma bucur ca nu a pus etapa dupa ce a inceput. Ca nu ar fi fost prima data.

Lari30.04.2011 16:27

Bai, voua vi s-au protestele la cap? :gathering:

 

@Danimarcu

Haaai, frate, ca la cat noroc ai avut de-a Lungu' timpului, tu te-ai gasit sa vorbesti? :punk:

Daniel-Ionut30.04.2011 17:59

Am fost mai mult plecat de acasa saptamana trecuta, si nu prea am intrat pe site, scuze.

MoWeed30.04.2011 18:49

STF Daniele. Ti-e frica de competitie? :thumbdown:

danimarcu30.04.2011 19:49
@Danimarcu

Haaai, frate, ca la cat noroc ai avut de-a Lungu' timpului, tu te-ai gasit sa vorbesti? :punk:

 

Se numeste stiinta.Noroc era daca nu ratam 3 etape,eram pe locul 1 detasat! :boxing:

Si cate planuri imi facusem din banii de premiu... :whistle:

danimarcu12.05.2011 19:42
Am fost mai mult plecat de acasa saptamana trecuta, si nu prea am intrat pe site, scuze.

Ok,te scuzam! :thumbsup:

Acum,ca tot esti acasa,ai putea sa pui si tu concursul de maine?... :D

Lari05.06.2011 15:41

Clasamente finale, ceva?

Daniel-Ionut05.06.2011 16:07

Am niste probleme personale momentan, plus ca incep examenele in 2 zile, deci mai amanam putin clasamentele finale :unsure:

Maye05.06.2011 16:11
Clasamente finale, ceva?

Pai ce bai derbedeule, s-a terminat vreun camipionat?!

Lari05.06.2011 18:28
Am niste probleme personale momentan, plus ca incep examenele in 2 zile, deci mai amanam putin clasamentele finale :unsure:

 

MULTA BAFTA! :thumbup:

 

 

danimarcu05.06.2011 19:17
Clasamente finale, ceva?

 

La ce-ti trebuie tie clasament bah,ca tu nici loc de Europa League nu prinzi!...:)

Lari05.06.2011 21:48

Lucrez acu' la niste transferuri de jucatori si antrenori de o sa castig toate concursurile astea inca din tur. Dup-aia doar o sa ma distrez cu voi, hahalerelor! :bananadance:

danimarcu18.07.2011 18:19

 

1.red&blue_boy - 145p

 

2.Lari - 143p

 

3.Arian 142p

 

Mi se pare mie sau nu e nici urma de un anume "danimarcu" in acest trio?

 

Treaba ta Daniele,sa nu zici ca nu te-am prevenit!Eu ma duc la TAS ,iar daca nici aia nu-mi dau castig de cauza ma retrag din fotbal! :innocent:

Daniel-Ionut18.07.2011 18:28

Nici urma de danimarcu :))

danimarcu sa isi aduca 4-5 jucatori sa faca tiki taka sezonul asta.

Daniel-Ionut04.08.2011 13:29

ATENTIE :excl:

 

Pentru pe parcursul unui sezon, multi intra aici, posteaza pronosticurile pentru o etapa, iar apoi nu mai intra, sau isi fac cont azi, posteaza, si uita sa mai intre pe site, de azi, am adaugat in regulament ca si la celelalte concursuri de pe forum, au dreptul sa participe doar cei care au cel putin 1 an de activitate pe forum.

 

Bafta !

red&blue_boy26.08.2011 07:00

Nu pune cineva etapa 5 ?

Lari26.08.2011 07:02

Bai, da' potoliti-va, bai!

 

Lumea mai tre' sa si bea, mai tre' sa traga si chiulu'...

 

Ia Apostol, vorba lu' mucles!

 

:ce_oameni:

danimarcu27.08.2011 11:05

Poate jucam 2 in 1 etapa viitoare... :gathering:

Maye27.08.2011 11:38

Stai ba , ca numai ieri a inceput etapa.

Daniel-Ionut27.08.2011 11:51

Imi cer scuze pentru aceasta etapa, dar am avut ceva de lucru, sper sa nu mai intampinam asemenea probleme pe viitor.

blindica27.08.2011 12:35

Eu te sustin, ''bai Daniele''. Oricum,eu uitasem ca-i etapa si c-ar trebui sa trec pe aici.Din punctul meu de vedere,tot cel mai bun moderator ai ramas :kisstogether: In continuare iti faci treaba fara repros pe concursul de pronosticuri :D

danimarcu01.09.2011 10:56

De ce nu il invatati pe ratacitul de Bogdinho sa joace ?

Nu e prima oara cand pune dubla:

 

CS GAZ METAN MEDIAS " FC Steaua x2

 

Cum i se iau in calcul pronosticurile astea?

Sau voi doar va faceti ca il luati in seama?... :)

Daniel-Ionut01.09.2011 14:17

Simplu, nu se puncteaza sansele duble.

danimarcu16.09.2011 17:56

La ultimul concurs ai scris :

Romania Liga 1, Etapa 7 [26 sep 20:15] si m-ai indus intr-o grava si impardonabila greseala! :spank:

 

Grija mare baiete, am investit meleoane anul asta!... :D

«1151617181929»