Mai actualizeaza cineva clasamentele?
Mai actualizeaza cineva clasamentele?
red&blue_boy
Villarreal - Dinamo Zagreb 1
PAOK - Club Brugge 1
Sheriff - AZ 2
BATE - Dinamo Kiev X
CSKA Moscova - Laussane 1
Palermo - Sparta Praga 1
Dortmund - Karpaty 1
PSG - Sevilla X
Utrecht - Napoli X
Steaua - Liverpool X
CSKA Sofia - Besiktas 2
Rapid Viena - Porto 2
Mai actualizeaza cineva clasamentele?
Nu.
In alta ordine de idei am pierdut locul 1,in principal din vina mea,ca am uitat sa joc o etapa! ![]()
Bine,ar mai fi si arbitrajul potrivnic,terenul sub orice critica si oboseala (inca nu sunt obisnuit sa joc din trei in trei zile)!... ![]()
Bine,ar mai fi si arbitrajul potrivnic,terenul sub orice critica si oboseala (inca nu sunt obisnuit sa joc din trei in trei zile)!...![]()
))))
Bine,ar mai fi si arbitrajul potrivnic,terenul sub orice critica si oboseala (inca nu sunt obisnuit sa joc din trei in trei zile)!...![]()
Eh, pe dracu'
Ai uitat din cauza vinului ala de Porto cu care ai petrecut de ziua ta. Nu mai bine il trimiteai in Romania pe adresa mea si astfel ramaneai pe primul loc?
Umbla vorba c-ar fi Champions League... ![]()
Umbla vorba c-ar fi Champions League...![]()
Umbla bine ![]()
Umbla vorba ca niste clasamente de p-aci n-ar fi actualizate... ![]()
Eram sigur ![]()
Rabdareee, sa se termine si etapa asta europeana si le fac pe toate la pachet, cadou de Mos Craciun ![]()
Maine voi reveni si cu clasamentele la zi.
Rabdareee, sa se termine si etapa asta europeana si le fac pe toate la pachet, cadou de Mos Craciun![]()
Avem incredere-n tine! Erai sigur, este? ![]()
Avem incredere-n tine! Erai sigur, este?![]()
Eram suta'n suta si de asta! ![]()
Umbla vorba c-ar fi Champions League...
Eu nu aplec urechea la zvonuri de-astea!
Asta-i unicul motiv pt care am uitat (din nou) sa joc... ![]()
cine-i campion de toamna pe aici si cand se mai actualizeaza clasamentul ?
Sa se joace si ultima etapa de Europa League.
Sa se joace si ultima etapa de Europa League.
Sau mai pe intelesul tuturor:"La anul si la multi ani!" ![]()
Sau mai pe intelesul tuturor:"La anul si la multi ani!"
Glumeam,desigur!
Sunt ferm convins ca pana de Craciun o sa avem toate clasamentele actualizate... ![]()
Am visat ca s-au actualizat clasamentele la concursul de pronosticuri.
Scuze, am gresit topicul.
Da' tu de ce nu-l faci, mah, de ce astepti tot timpu' de la altu'? ![]()
si la baschet am auzit acelasi lucru, jur!
si la baschet am auzit acelasi lucru, jur!
clar.... de anu trecut tot zice cineva
ca il pune dar na... noi inca asteptam ![]()
Baschet, bine ca mi-ati adus aminte, aaaaaaaaaaaaacu il pun ![]()
Baschet, bine ca mi-ati adus aminte, aaaaaaaaaaaaacu il pun![]()
ia la el s'a simtit....ia sa te vad nebunule care esti nebun
)
ia la el s'a simtit....ia sa te vad nebunule care esti nebun)
) na.. acum primesc berea? ![]()
daca eram pe primu loc o primeai ![]()
chiar doo ![]()
daca eram pe primu loc o primeai
chiar doo
Trebuia sa zici de la inceput!!! ![]()
![]()