FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1131415161729»
ssilviu_1926.11.2010 10:46

Mai actualizeaza cineva clasamentele?

red&blue_boy01.12.2010 20:04

red&blue_boy

 

Villarreal - Dinamo Zagreb 1

PAOK - Club Brugge 1

Sheriff - AZ 2

BATE - Dinamo Kiev X

CSKA Moscova - Laussane 1

Palermo - Sparta Praga 1

Dortmund - Karpaty 1

PSG - Sevilla X

Utrecht - Napoli X

Steaua - Liverpool X

CSKA Sofia - Besiktas 2

Rapid Viena - Porto 2

danimarcu01.12.2010 20:52
Mai actualizeaza cineva clasamentele?

 

Nu.

 

In alta ordine de idei am pierdut locul 1,in principal din vina mea,ca am uitat sa joc o etapa! :wall:

Bine,ar mai fi si arbitrajul potrivnic,terenul sub orice critica si oboseala (inca nu sunt obisnuit sa joc din trei in trei zile)!... :)

Daniel-Ionut01.12.2010 20:56
Bine,ar mai fi si arbitrajul potrivnic,terenul sub orice critica si oboseala (inca nu sunt obisnuit sa joc din trei in trei zile)!... :)

 

:))))))

MoWeed01.12.2010 22:59
Bine,ar mai fi si arbitrajul potrivnic,terenul sub orice critica si oboseala (inca nu sunt obisnuit sa joc din trei in trei zile)!... :)

Eh, pe dracu'

Ai uitat din cauza vinului ala de Porto cu care ai petrecut de ziua ta. Nu mai bine il trimiteai in Romania pe adresa mea si astfel ramaneai pe primul loc?

Lari06.12.2010 21:35

Umbla vorba c-ar fi Champions League... :whistle:

Daniel-Ionut06.12.2010 21:55
Umbla vorba c-ar fi Champions League... :whistle:

 

Umbla bine :notangel:

Lari06.12.2010 21:57

Umbla vorba ca niste clasamente de p-aci n-ar fi actualizate... :notangel:

Daniel-Ionut06.12.2010 21:59

Eram sigur :D

Rabdareee, sa se termine si etapa asta europeana si le fac pe toate la pachet, cadou de Mos Craciun :notangel:

Lari06.12.2010 22:37
Maine voi reveni si cu clasamentele la zi.

 

Rabdareee, sa se termine si etapa asta europeana si le fac pe toate la pachet, cadou de Mos Craciun :notangel:

 

Avem incredere-n tine! Erai sigur, este? :D

 

Daniel-Ionut07.12.2010 10:34
Avem incredere-n tine! Erai sigur, este? :D

 

Eram suta'n suta si de asta! :D

danimarcu07.12.2010 21:41
Umbla vorba c-ar fi Champions League... :whistle:

 

Eu nu aplec urechea la zvonuri de-astea!

Asta-i unicul motiv pt care am uitat (din nou) sa joc... :whistle:

Stryker10.12.2010 23:18

cine-i campion de toamna pe aici si cand se mai actualizeaza clasamentul ?

Daniel-Ionut11.12.2010 07:05

Sa se joace si ultima etapa de Europa League.

danimarcu11.12.2010 20:52
Sa se joace si ultima etapa de Europa League.

Sau mai pe intelesul tuturor:"La anul si la multi ani!" :)

danimarcu23.12.2010 18:37
Sau mai pe intelesul tuturor:"La anul si la multi ani!" :)

 

Glumeam,desigur!

Sunt ferm convins ca pana de Craciun o sa avem toate clasamentele actualizate... :whistle:

Arian12.01.2011 22:05

Am visat ca s-au actualizat clasamentele la concursul de pronosticuri.

 

Scuze, am gresit topicul.

 

 

Lari13.01.2011 06:49

Da' tu de ce nu-l faci, mah, de ce astepti tot timpu' de la altu'? :punk:

Costi13.01.2011 19:46

si la baschet am auzit acelasi lucru, jur!

kapp0ne13.01.2011 19:49
si la baschet am auzit acelasi lucru, jur!

clar.... de anu trecut tot zice cineva :ce_oameni: ca il pune dar na... noi inca asteptam :D

Daniel-Ionut13.01.2011 19:50

Baschet, bine ca mi-ati adus aminte, aaaaaaaaaaaaacu il pun :blush:

kapp0ne13.01.2011 20:21
Baschet, bine ca mi-ati adus aminte, aaaaaaaaaaaaacu il pun :blush:

ia la el s'a simtit....ia sa te vad nebunule care esti nebun :)))

Daniel-Ionut13.01.2011 21:17
ia la el s'a simtit....ia sa te vad nebunule care esti nebun :)) )

 

:))) na.. acum primesc berea? :notangel:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...0&start=540

kapp0ne13.01.2011 21:44
:))) na.. acum primesc berea? :notangel:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...0&start=540

 

daca eram pe primu loc o primeai :))

 

chiar doo :D

Daniel-Ionut13.01.2011 21:49
daca eram pe primu loc o primeai :))

 

chiar doo :D

 

Trebuia sa zici de la inceput!!! :chair::))

«1131415161729»