FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1121314151629»
Maye04.10.2010 12:00

Clasament la Șampion Lig se poate?

danimarcu04.10.2010 12:31
Clasament la Șampion Lig se poate?

Rabdare ,abia in decembrie se incheie faza grupelor! :whistle:

Maye04.10.2010 16:22
Rabdare ,abia in decembrie se incheie faza grupelor! :whistle:

Nu stiu ce e cu mine. Imi pierd rabdarea des.

Cred ca e de la vreme.

Daniel-Ionut04.10.2010 16:36

Ia o aspirina.

Maye04.10.2010 17:15

Sau iti dau tie un capac.

Daniel-Ionut04.10.2010 17:26

Intreci masura ;)

danimarcu04.10.2010 17:47
Ia o aspirina.

 

 

Sau iti dau tie un capac.

 

 

 

Intreci masura ;)

 

Eu cred ca iesi in avantaj la schimbul asta,Daniele!

Un capac(de inox,de exemplu) e mai scump decat o aspirina!... :D

Maye04.10.2010 19:51
Intreci masura ;)

Hai ba , atentie acolo la calcule si lasa besinile.

 

Daniiii , nu uitaaaa , noi vrem doar sticlaaa taaa

Lari06.10.2010 19:25

In clasamentul general scrie ca am 36 de puncte. Buuun, ia sa vedem:

 

Etapa 1. Lari - 3p

Etapa 2. Lari - 7p -10

Etapa 3. Lari - 3p -13

Etapa 4. Lari - 4p -17

Etapa 5. Lari - 3p - 20

Etapa 6. Lari - 4p- 24

Etapa 7. Lari - 3p- 27

Etapa 8. Lari - 5p- 32

Etapa 9. Lari - 4p - 36

Etapa 10. Lari - 7p - 43

 

:hmmm:

 

Si, ca sa nu supere lideru' pe mine, la el mi-a iesit 47...

danimarcu06.10.2010 19:33
:hmmm:

 

Clasamentul ala nu cuprinde ultima etapa!

Unii sunt ocupati :ce_oameni: ,probabil ca va fi actualizat inaintea etapei urmatoare...

Lari06.10.2010 19:40

Scuze, Daniele, am vazut ca era modificat ultima oara azi si am crezut ca ai facut si topul general... :alcoholic:

danimarcu06.10.2010 20:03
Scuze, Daniel-Ionut, am vazut ca era modificat ultima oara azi si am crezut ca ai facut si topul general... :alcoholic:

Asa e mai bine,sa nu se creada ca te refereai la mine!Unii ar putea crede ca aici se lucreaza la negru... :D

blindica15.10.2010 15:55

Este actualizat clasamentul pentru Liga 1 Burger/Noroc/Bergenbier/Schlossgold cu etapa 10 inclusiv?

danimarcu15.10.2010 16:13

Ai vrea tu!... :D

Chiar nu inteleg de ce nu se da acest topic pe mana cuiva dornic de afirmare,daca responsabilul de drept nu are niciodata vreme sa se ocupe de el!... :thumbdown:

 

 

Spartack?

Lari18.10.2010 21:42

@Daniel-Ionut

Man, suntem in urma cu 2 etape la clasamentul general la Liga I. Daca nu ai timp, da un semn si rugam pe altcineva, nu e niciun bai.

Daniel-Ionut19.10.2010 10:11

Nu esti in urma cu nimic, de vineri sau joi mi se pare ca am facut clasamentul general.

Lipseste doar etapa care s-a incheiat ieri si pe care o sa o postez azi :P

Lari19.10.2010 10:41

SORRY, atunci! :look:

sabin130719.10.2010 11:03

Da, si nu se poate introduce un sistem de avertizare prin sms cu o zi inainte de etapa prin care sa le aminteasca participantilor? :smartass:

Ca unii au uitat sa posteze pronosticurile 2 etape.

danimarcu19.10.2010 11:06
Lipseste doar etapa care s-a incheiat ieri si pe care o sa o postez azi :P

 

Ai grija Daniele cu calculele,ca etapa asta am fost tare neinspirat...

Nu mi-ar strica vreo 2 puncte in plus,asa "din greseala"... :innocent:

blindica20.10.2010 12:23

Ai putea pune acolo in thread,unde scrie clasament general Liga 1 2010/2011 si numarul etapei la care corespunde clasamentul general ca sa elimini intrebari si nedumeriri. :D

Lari20.10.2010 13:09

Stai sa calculeze clasamentu' intai... :ike:

criminalu200503.11.2010 19:06

criminalu2005

 

Sahtior - Arsenal x

FK Partizan - Braga 1

Basel - AS Roma x

Auxerre - Ajax 1

Milan - Real Madrid 1

Zilina - Marseille 2

CFR Cluj - Bayern Munchen 1

Chelsea - Spartak Moscova 1

 

scuze de intarziere...

Lari03.11.2010 19:39

Daca in clasamentul general te situezi sub mine, e ok. Daca esti deasupra mea, fac gat daca ti se iau astea in considerare! :bananadance:

Daniel-Ionut20.11.2010 20:45

Deoarece site-ul nu a mers o buna perioada de timp, nu a fost posibil sa facem aceasta etapa.

Maine voi reveni si cu clasamentele la zi.

Lari24.11.2010 12:10

Suna-l, bai, pe Maine ala, sa vina odata! :D

«1121314151629»