Clasament la Șampion Lig se poate?
Clasament la Șampion Lig se poate?
Clasament la Șampion Lig se poate?
Rabdare ,abia in decembrie se incheie faza grupelor! ![]()
Rabdare ,abia in decembrie se incheie faza grupelor!![]()
Nu stiu ce e cu mine. Imi pierd rabdarea des.
Cred ca e de la vreme.
Ia o aspirina.
Sau iti dau tie un capac.
Intreci masura ![]()
Ia o aspirina.
Sau iti dau tie un capac.
Intreci masura
Eu cred ca iesi in avantaj la schimbul asta,Daniele!
Un capac(de inox,de exemplu) e mai scump decat o aspirina!... ![]()
Intreci masura![]()
Hai ba , atentie acolo la calcule si lasa besinile.
Daniiii , nu uitaaaa , noi vrem doar sticlaaa taaa
In clasamentul general scrie ca am 36 de puncte. Buuun, ia sa vedem:
Etapa 1. Lari - 3p
Etapa 2. Lari - 7p -10
Etapa 3. Lari - 3p -13
Etapa 4. Lari - 4p -17
Etapa 5. Lari - 3p - 20
Etapa 6. Lari - 4p- 24
Etapa 7. Lari - 3p- 27
Etapa 8. Lari - 5p- 32
Etapa 9. Lari - 4p - 36
Etapa 10. Lari - 7p - 43
![]()
Si, ca sa nu supere lideru' pe mine, la el mi-a iesit 47...
Clasamentul ala nu cuprinde ultima etapa!
Unii sunt ocupati
,probabil ca va fi actualizat inaintea etapei urmatoare...
Scuze, Daniele, am vazut ca era modificat ultima oara azi si am crezut ca ai facut si topul general... ![]()
Scuze, Daniel-Ionut, am vazut ca era modificat ultima oara azi si am crezut ca ai facut si topul general...
Asa e mai bine,sa nu se creada ca te refereai la mine!Unii ar putea crede ca aici se lucreaza la negru... ![]()
Este actualizat clasamentul pentru Liga 1 Burger/Noroc/Bergenbier/Schlossgold cu etapa 10 inclusiv?
Ai vrea tu!... ![]()
Chiar nu inteleg de ce nu se da acest topic pe mana cuiva dornic de afirmare,daca responsabilul de drept nu are niciodata vreme sa se ocupe de el!... ![]()
Spartack?
@Daniel-Ionut
Man, suntem in urma cu 2 etape la clasamentul general la Liga I. Daca nu ai timp, da un semn si rugam pe altcineva, nu e niciun bai.
Nu esti in urma cu nimic, de vineri sau joi mi se pare ca am facut clasamentul general.
Lipseste doar etapa care s-a incheiat ieri si pe care o sa o postez azi ![]()
SORRY, atunci! ![]()
Da, si nu se poate introduce un sistem de avertizare prin sms cu o zi inainte de etapa prin care sa le aminteasca participantilor? ![]()
Ca unii au uitat sa posteze pronosticurile 2 etape.
Lipseste doar etapa care s-a incheiat ieri si pe care o sa o postez azi
Ai grija Daniele cu calculele,ca etapa asta am fost tare neinspirat...
Nu mi-ar strica vreo 2 puncte in plus,asa "din greseala"... ![]()
Ai putea pune acolo in thread,unde scrie clasament general Liga 1 2010/2011 si numarul etapei la care corespunde clasamentul general ca sa elimini intrebari si nedumeriri. ![]()
Stai sa calculeze clasamentu' intai... ![]()
criminalu2005
Sahtior - Arsenal x
FK Partizan - Braga 1
Basel - AS Roma x
Auxerre - Ajax 1
Milan - Real Madrid 1
Zilina - Marseille 2
CFR Cluj - Bayern Munchen 1
Chelsea - Spartak Moscova 1
scuze de intarziere...
Daca in clasamentul general te situezi sub mine, e ok. Daca esti deasupra mea, fac gat daca ti se iau astea in considerare! ![]()
Deoarece site-ul nu a mers o buna perioada de timp, nu a fost posibil sa facem aceasta etapa.
Maine voi reveni si cu clasamentele la zi.
Suna-l, bai, pe Maine ala, sa vina odata! ![]()