FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«1101112131429»
Daniel-Ionut15.09.2010 18:06
Pacat ca n-ati mai facut concursul si pentru cupele europene...

 

Acum zici...

*Alecs*15.09.2010 18:10

Poti incepe maine cu prima etapa din Europa League. Si din Champions League le bagam doar pe cele 5 ramase.

Daniel-Ionut15.09.2010 18:15
Poti incepe maine cu prima etapa din Europa League. Si din Champions League le bagam doar pe cele 5 ramase.

 

In 30 de minute incep meciurile, nu mai are rost.

Nu facem cupe europene.

Maye15.09.2010 18:25
In 30 de minute incep meciurile, nu mai are rost.

Nu facem cupe europene.

Pai in 30 de minute incepe tot Liga.

Fa pe Europa League si pe cele 5 etape care au mai ramas din Liga.

red&blue_boy15.09.2010 20:44
Acum zici...

Ma gandeam ca nu mai faci pe cupele europene.Dar e ok s-asa,pe Europa League si pe etapele ramase din Liga. :)

blindica16.09.2010 12:11

Offtopic: vad ca sunt singurul care a zis ca bate Sportul la Timisoara,in pronosticurile pentru Liga 1.:D

Lari17.09.2010 00:27

La locu' pe care-l ocupi... paguba-n ciuperci! :wave:

*Alecs*17.09.2010 10:03

criminalu2005 are 14p in concursul Europa League.

Daniel-Ionut17.09.2010 10:16
criminalu2005 are 14p in concursul Europa League.

 

Sunt 20 si ceva de meciuri si mai apar si greseli, merci pentru "ochiul de vultur", am modificat.

blindica17.09.2010 20:32
La locu' pe care-l ocupi... paguba-n ciuperci! :wave:

 

Nu are nici o treaba locul pe care-l ocup cu pronosticul respectiv.Mi se pare ca daca as fi pus altceva,ar fi fost ca si cum l-as fi atestat pe Contra ca fiind antrenor.E doar un joc neoficial...

ssilviu_1919.09.2010 20:16

Mi se pare o tampenie faptul ca se inchide topic-ul pt etapa odata cu inceperea primului meci.As fi vrut sa poastez etapa fara primul meci dar nu am mai reusit...

Daniel-Ionut19.09.2010 20:17

Pai se inchide topicul pentru a evita editarea pronosticurilor.

*Alecs*21.09.2010 20:00

In etapa a 8-a, pe care tu ai numit-o a 7-a, f234567k are 3p in loc de 4p, iar andrey_ptm_steaua are 4p in loc de 3p.

Daniel-Ionut21.09.2010 20:05
In etapa a 8-a, pe care tu ai numit-o a 7-a, f234567k are 3p in loc de 4p, iar andrey_ptm_steaua are 4p in loc de 3p.

 

Bah ce imi place de tine, ai un ochi de soacraaaa... :D

I-am incurcat, seamana intre ei :rolleyes:

danimarcu21.09.2010 20:10
I-am incurcat, seamana intre ei :rolleyes:

 

Ca doua picaturi de apa!... :)

 

In loc sa stai pe aici la barfe mai bine ai face odata clasamentul ala final pt Liga 1!

Vreau sa stiu daca sunt in continuare "special one" sa dau de baut ... :beer2:

*Alecs*21.09.2010 20:15

Esti. 2p avans. Dar iti sufla destui in ceafa.

danimarcu21.09.2010 20:35

Important e sa nu le suflu eu lor... :punk:

Maye24.09.2010 14:22

Mosule vrem si noi clasamentul general actualizat pe Liga 1.

 

Si mai vrem si meciurile din Liga Campionilor si Europa League.

 

Intarziatule!

*Alecs*24.09.2010 21:48

In clasamentul general, trimut are 26p, nu 24p.

danimarcu24.09.2010 22:02
In clasamentul general, trimut are 26p, nu 24p.

 

Asa frate,supervizeaza-l pe Ionut ca e cam aerian. :)

Probabil ca e indragostit... :naughty:

Maye24.09.2010 22:14

De asta stau eu asa rau in clasament.

Ma fura minorul.

danimarcu24.09.2010 22:18
De asta stau eu asa rau in clasament.

Ma fura minorul.

De-aia stau eu asa bine.

Am o combinatie cu Ionut,un punct de ici,altul de colo... :D

Maye24.09.2010 22:22

Dai o bere si te iert.

 

De acum inainte trebuie sa zicem : Multumim Alecs pentru clasament!

red&blue_boy27.09.2010 07:26

Daniele,nu pui meciurile din Europa League si Champions League?Merci! :)

*Alecs*28.09.2010 12:57

Vezi sa inchizi topicul cu meciuri din Champions League la 19:30 ca incep rusii mai devreme.

«1101112131429»