Pacat ca n-ati mai facut concursul si pentru cupele europene...
Acum zici...
Pacat ca n-ati mai facut concursul si pentru cupele europene...
Acum zici...
Poti incepe maine cu prima etapa din Europa League. Si din Champions League le bagam doar pe cele 5 ramase.
Poti incepe maine cu prima etapa din Europa League. Si din Champions League le bagam doar pe cele 5 ramase.
In 30 de minute incep meciurile, nu mai are rost.
Nu facem cupe europene.
In 30 de minute incep meciurile, nu mai are rost.Nu facem cupe europene.
Pai in 30 de minute incepe tot Liga.
Fa pe Europa League si pe cele 5 etape care au mai ramas din Liga.
Acum zici...
Ma gandeam ca nu mai faci pe cupele europene.Dar e ok s-asa,pe Europa League si pe etapele ramase din Liga. ![]()
Offtopic: vad ca sunt singurul care a zis ca bate Sportul la Timisoara,in pronosticurile pentru Liga 1.![]()
La locu' pe care-l ocupi... paguba-n ciuperci! ![]()
criminalu2005 are 14p in concursul Europa League.
criminalu2005 are 14p in concursul Europa League.
Sunt 20 si ceva de meciuri si mai apar si greseli, merci pentru "ochiul de vultur", am modificat.
La locu' pe care-l ocupi... paguba-n ciuperci!![]()
Nu are nici o treaba locul pe care-l ocup cu pronosticul respectiv.Mi se pare ca daca as fi pus altceva,ar fi fost ca si cum l-as fi atestat pe Contra ca fiind antrenor.E doar un joc neoficial...
Mi se pare o tampenie faptul ca se inchide topic-ul pt etapa odata cu inceperea primului meci.As fi vrut sa poastez etapa fara primul meci dar nu am mai reusit...
Pai se inchide topicul pentru a evita editarea pronosticurilor.
In etapa a 8-a, pe care tu ai numit-o a 7-a, f234567k are 3p in loc de 4p, iar andrey_ptm_steaua are 4p in loc de 3p.
In etapa a 8-a, pe care tu ai numit-o a 7-a, f234567k are 3p in loc de 4p, iar andrey_ptm_steaua are 4p in loc de 3p.
Bah ce imi place de tine, ai un ochi de soacraaaa... ![]()
I-am incurcat, seamana intre ei ![]()
I-am incurcat, seamana intre ei
Ca doua picaturi de apa!... ![]()
In loc sa stai pe aici la barfe mai bine ai face odata clasamentul ala final pt Liga 1!
Vreau sa stiu daca sunt in continuare "special one" sa dau de baut ... ![]()
Esti. 2p avans. Dar iti sufla destui in ceafa.
Important e sa nu le suflu eu lor... ![]()
Mosule vrem si noi clasamentul general actualizat pe Liga 1.
Si mai vrem si meciurile din Liga Campionilor si Europa League.
Intarziatule!
In clasamentul general, trimut are 26p, nu 24p.
In clasamentul general, trimut are 26p, nu 24p.
Asa frate,supervizeaza-l pe Ionut ca e cam aerian. ![]()
Probabil ca e indragostit... ![]()
De asta stau eu asa rau in clasament.
Ma fura minorul.
De asta stau eu asa rau in clasament.Ma fura minorul.
De-aia stau eu asa bine.
Am o combinatie cu Ionut,un punct de ici,altul de colo... ![]()
Dai o bere si te iert.
De acum inainte trebuie sa zicem : Multumim Alecs pentru clasament!
Daniele,nu pui meciurile din Europa League si Champions League?Merci! ![]()
Vezi sa inchizi topicul cu meciuri din Champions League la 19:30 ca incep rusii mai devreme.