Jucam doar pronosticul pentru cele 90 de minute, da?
Jucam doar pronosticul pentru cele 90 de minute, da?
Jucam doar pronosticul pentru cele 90 de minute, da?
da
Avand in vedere ca taranul de Calin a pus aceleasi rezultate ca mine am facut o mica modificare la pronosticurile mele. D-aia o sa apara "acest mesaj a fost editat bla-bla".
Mah... puteti sa modificati de 50 de ori pronosticurile pana cand incep meciurile.
Avand in vedere ca taranul de Calin a pus aceleasi rezultate ca mine am facut o mica modificare la pronosticurile mele. D-aia o sa apara "acest mesaj a fost editat bla-bla".
Realizezi ca daca vreau, pot sa editez sa fie identic cu al tau iarasi ![]()
Nu stie ba.
La Moldova inca nu o ajuns curentul asta de gandire.
Lua-r-ar viiturile!
Lua-r-ar viiturile!
Urat. Cel putin.
Urat. Cel putin.
Lasa ma. In cazul lui e frumos ca face rafting.
Gata ba, liniste ca nu sunteti la voi acasa! ![]()
Avand in vedere ca labarul de Calin a pus iar aceleasi pronosticuri ca ale mele, noi 2 suntem pe primul loc. Ce primim?
Tu le-ai pus la fel ca mine moldoveanco. Eu am postat primul ![]()
Eu am asteptat stirile sa vad ce zice caracatita, dupa am postat.
noi 2 suntem
Sa va fie de bine.
Acum ca am aflat si castigatorii concursului de pronosticuri pentru Cupa Mondiala, cuplul Ronnie&MoWeed
, la final de sezon astept sa vad ce v-a nemultumit la acest concurs. Eu zic ca mi-am facut treaba bine, cu etapele si clasamente la zi.
Castigatori: ![]()
Cel mai bine clasat concurent: Ronnie, MoWeed - o bere din partea mea (la amandoi desigur) ![]()
Cea mai bine clasata concurenta: dayra - o cafea, cico, bere in particular alaturi de organizator ![]()
Locul 1 de cele mai multe ori in clasamentele/etapa: Ronnie, danimarcu - de cate 2 ori
Cele mai multe puncte stranse intr-o etapa: crysty14 - 12 puncte
Cele mai putine puncte stranse intr-o etapa: Maye, blindica(2ori)
"Petarda" campionatului: vevebr - 1 punct
Felicitari tuturor pariorilor! ![]()
A avut noroc moldoveanca ca s-a luat dupa mine.
A avut noroc moldoveanca ca s-a luat dupa mine.
Deci el e pasivul. Stiam, ba, ca esti un gay nenorocit. ![]()
Acu zici asta doar pentru ca ti-e ciuda ca te-am refuzat cand, beat fiind, imi faceai avansuri?
Apropo mah, cum plm poti fi aici pe 3 si cand pariezi pe bani pierzi tot? ![]()
Cand nu bagi bani atunci iese.
Aici te iei dupa altii mah. Asta e explicatia logica
Am si idoli.
Avand in vedere ca MoWeed e labar cer sa fiu desemnat castigator. Multumesc!
Avand in vedere ca labarul de Calin a pus iar aceleasi pronosticuri ca ale mele, noi 2 suntem pe primul loc. Ce primim?
Tu le-ai pus la fel ca mine moldoveanco. Eu am postat primul
Sper ca constientizati ca discutiile astea nu mai aveau loc daca intram mai repede in concurs!... ![]()
Dar nu-i bai,cand incepe liga1 nu am sa ratez niciun meci.
Daca careva doreste sa se retraga,ca sa nu fie nevoit sa suporte umilinta infrangerii,o poate face din timp... ![]()
Propun ca pentru sezonul Ligii 1 sa platiti cate o taxa de 10 lei la mine daca vreti sa mai jucati ![]()
Propun ca pentru sezonul Ligii 1 sa platiti cate o taxa de 10 lei la mine daca vreti sa mai jucati![]()
Merge, ma, 10 lei pentru un dat la cioc. Daca tot e criza ..