FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«18910111229»
*Alecs*25.06.2010 20:45

Jucam doar pronosticul pentru cele 90 de minute, da?

Daniel-Ionut25.06.2010 20:47
Jucam doar pronosticul pentru cele 90 de minute, da?

 

da

Ronnie04.07.2010 15:16

Avand in vedere ca taranul de Calin a pus aceleasi rezultate ca mine am facut o mica modificare la pronosticurile mele. D-aia o sa apara "acest mesaj a fost editat bla-bla".

Daniel-Ionut04.07.2010 15:19

Mah... puteti sa modificati de 50 de ori pronosticurile pana cand incep meciurile.

MoWeed04.07.2010 20:18
Avand in vedere ca taranul de Calin a pus aceleasi rezultate ca mine am facut o mica modificare la pronosticurile mele. D-aia o sa apara "acest mesaj a fost editat bla-bla".

Realizezi ca daca vreau, pot sa editez sa fie identic cu al tau iarasi :))

Maye04.07.2010 20:25

Nu stie ba.

La Moldova inca nu o ajuns curentul asta de gandire.

 

Lua-r-ar viiturile!

sabin130704.07.2010 20:59
Lua-r-ar viiturile!

Urat. Cel putin.

Maye04.07.2010 21:14
Urat. Cel putin.

Lasa ma. In cazul lui e frumos ca face rafting.

Daniel-Ionut04.07.2010 21:18

Gata ba, liniste ca nu sunteti la voi acasa! :judge:

Ronnie10.07.2010 08:06

Avand in vedere ca labarul de Calin a pus iar aceleasi pronosticuri ca ale mele, noi 2 suntem pe primul loc. Ce primim?

MoWeed10.07.2010 09:41

Tu le-ai pus la fel ca mine moldoveanco. Eu am postat primul :))

Ronnie10.07.2010 09:58

Eu am asteptat stirile sa vad ce zice caracatita, dupa am postat.

Daniel-Ionut11.07.2010 09:20
noi 2 suntem

 

Sa va fie de bine.

Daniel-Ionut12.07.2010 08:35

Acum ca am aflat si castigatorii concursului de pronosticuri pentru Cupa Mondiala, cuplul Ronnie&MoWeed :inlove: , la final de sezon astept sa vad ce v-a nemultumit la acest concurs. Eu zic ca mi-am facut treaba bine, cu etapele si clasamente la zi.

 

Castigatori: :hooray:

Cel mai bine clasat concurent: Ronnie, MoWeed - o bere din partea mea (la amandoi desigur) :D

Cea mai bine clasata concurenta: dayra - o cafea, cico, bere in particular alaturi de organizator :shifty:

Locul 1 de cele mai multe ori in clasamentele/etapa: Ronnie, danimarcu - de cate 2 ori

Cele mai multe puncte stranse intr-o etapa: crysty14 - 12 puncte

Cele mai putine puncte stranse intr-o etapa: Maye, blindica(2ori)

"Petarda" campionatului: vevebr - 1 punct

RobYnho12.07.2010 09:19

Felicitari tuturor pariorilor! :D

MoWeed12.07.2010 09:29

A avut noroc moldoveanca ca s-a luat dupa mine.

RobYnho12.07.2010 09:32
A avut noroc moldoveanca ca s-a luat dupa mine.

 

Deci el e pasivul. Stiam, ba, ca esti un gay nenorocit. :D

MoWeed12.07.2010 09:37

Acu zici asta doar pentru ca ti-e ciuda ca te-am refuzat cand, beat fiind, imi faceai avansuri?

 

Apropo mah, cum plm poti fi aici pe 3 si cand pariezi pe bani pierzi tot? :))

RobYnho12.07.2010 09:39

Cand nu bagi bani atunci iese.

MoWeed12.07.2010 09:39

Aici te iei dupa altii mah. Asta e explicatia logica

RobYnho12.07.2010 09:41

Am si idoli.

Ronnie12.07.2010 10:57

Avand in vedere ca MoWeed e labar cer sa fiu desemnat castigator. Multumesc!

danimarcu12.07.2010 17:20
Avand in vedere ca labarul de Calin a pus iar aceleasi pronosticuri ca ale mele, noi 2 suntem pe primul loc. Ce primim?

 

Tu le-ai pus la fel ca mine moldoveanco. Eu am postat primul :))

 

Sper ca constientizati ca discutiile astea nu mai aveau loc daca intram mai repede in concurs!... :king:

Dar nu-i bai,cand incepe liga1 nu am sa ratez niciun meci.

Daca careva doreste sa se retraga,ca sa nu fie nevoit sa suporte umilinta infrangerii,o poate face din timp... :P

Daniel-Ionut12.07.2010 19:27

Propun ca pentru sezonul Ligii 1 sa platiti cate o taxa de 10 lei la mine daca vreti sa mai jucati :shifty:

RobYnho12.07.2010 20:37
Propun ca pentru sezonul Ligii 1 sa platiti cate o taxa de 10 lei la mine daca vreti sa mai jucati :shifty:

 

Merge, ma, 10 lei pentru un dat la cioc. Daca tot e criza ..

«18910111229»