FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«191011121329»
Daniel-Ionut17.07.2010 06:25

Pentru toata lumea: se joaca doar 1, X sau 2 :excl: nu pauza/final, nu la goluri :blink:

Si inca ceva, sa va puna nentu scaraoschi sa nu va tineti de concurs daca ati inceput, si sa 'pariati' o data la 15 etape ca sa imi incurcati mie clasamentele ca va sparg! :D

steaua_radu24.07.2010 14:50

 

As fi vrut sa stiu mai multe despe acest concurs de pronosticuri. ASTEPT RASPUNS va multumesc

 

:steag_cruce_invers:

 

 

As fi vrut sa stiu mai multe despe acest concurs de pronosticuri. ASTEPT RASPUNS va multumesc

RobYnho24.07.2010 14:53
Pentru toata lumea: se joaca doar 1, X sau 2 :excl: nu pauza/final, nu la goluri :blink:

 

Ce este de neinteles ?

steaua_radu24.07.2010 21:41

:worthy:

imi cer scuze ca nu mi-am scris numele sant si eu la inceput nu am stiut. locul 1 -2-3 primesc ceva

RobYnho25.07.2010 09:39

Nu! N-are rost sa te bagi daca nu primesti nimic.

Daniel-Ionut25.07.2010 10:53
As fi vrut sa stiu mai multe despe acest concurs de pronosticuri. ASTEPT RASPUNS va multumesc

 

Uite aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=7420

*Alecs*27.07.2010 10:24

Prima etapa:

 

Vezi ca Alexbrasov are 5p, iar SteauaToronto nu a postat pronosticurile dar apare in clasament. Cum asa?

MoWeed27.07.2010 10:27
MoWeed

 

Sportul - Otelul x

International - Urziceni 2

Rapid - FC Vaslui 1

U Craiova - CFR Cluj 2

FC Timisoara - Gloria Bistrita 1

 

U Cluj - Steaua 2

Astra - Dinamo 2

 

FCM Tg. Mures - FC Brasov 1

Victoria Branesti - Gaz Metan Medias x

Tot prima etapa. Am nimerit 3 pronosticuri, dar am 2 puncte pe clasament. Cum asa?

 

Tu furi brasovenii din condei

 

 

 

@Alecs

 

SteauaToronto a postat dar, din motive necunoscute de catre mine, postarea lui e setata pe "invizibil". O vedem numai moderatorii

Daniel-Ionut27.07.2010 10:32

Corect, era prea dimineata :yawn:

Am modificat!

Tanaru` Young15.08.2010 12:52

Eu maine plec din localitate timp de o saptamana si nu voi mai putea avea acces la internet. Pentru asta , la sfatul lui Daniel, am hotarat sa postez aici pronosticurile pentru etapa "ce va sa vie" . Asadar :

 

Tanaru` Maye :

 

 

Sportul Studentesc - CFR Cluj x

Rapid Bucuresti - Gloria Bistrita 1

 

FCM Targu Mures - Dinamo Bucuresti 2

Astra Ploiesti - "U" Craiova x

Pandurii Tg.Jiu - Gaz Metan Medias 2

 

"U" Cluj - Otelul Galati 2

FC Vaslui - Steaua Bucuresti 1

FC Timisoara - Victoria Branesti 1

 

FC Brasov - Unirea Urziceni 1

 

 

LE: Tanaru` Young,pardon. Explicatia i-a fost data deja lui Mo asa ca este redundant sa continui.

MoWeed15.08.2010 15:03
Tanaru` Maye :

:)))

Tanaru` Young15.08.2010 15:41

Ma scuzati ca fac off-topic,dar ma simt dator sa-i raspund lui Mo,sa nu zica (,) ca eram beat mort :hypocrite:

Pe langa faptul ca tocmai voiam sa-i trimit un mail cu urari pentru ziua de nastere lui Maye,trebuie sa-ti spun ca mie , in cercuri restranse , mi se mai spune si Maye,aici,in oras. E doar o coincidenta,asta e clar. Cam asa ziceam eu cand eram mai mic si ... a ramas un fel de porecla.

 

Numai bine !

Stryker21.08.2010 11:51

Stryker

 

FCM TG. MURES " FC Dinamo 1948 2

FC ASTRA PLOIESTI " FC U Craiova X

CS Pandurii TG. Jiu " CS GAZ METAN MEDIAS X

 

FC U Cluj " FC Otelul GALATI 2

FC Vaslui " FC Steaua X

FC Timisoara " FC VICTORIA BRANESTI 1

 

FC Brasov " FC Unirea Urziceni 1

 

 

pare rau, dar n-am apucat sa postez la timp pt etapa 5 ... acestea-s pronosticurile mele, sper sa mai fie luate in considerare :)

blindica23.08.2010 19:58

Am 20 de puncte in total :P

Daniel-Ionut23.08.2010 19:59
Am 20 de puncte in total :P

 

Inca nu am facut si claasmentul general.

blindica23.08.2010 20:03

Am crezut ca ma sapi fiindca nu ti-am dat pet-ul acela pentru punctele in plus. *glumesc

MoWeed09.09.2010 10:26

Din cate am auzit, Pandurii-Craiova nu se va mai juca. In cazul asta, propun sa nu se mai ia in considerare rezultatul pronosticat pentru etapa asta.

red&blue_boy09.09.2010 10:33
Din cate am auzit, Pandurii-Craiova nu se va mai juca.

Se pare ca asa e.Inca 3 puncte pentru nea Piti !

Daniel-Ionut09.09.2010 10:49

Se face apel, calm, calm... mai este pana luni.

Daca nu se joaca, nu se va lua in considerare acest meci.

Maye09.09.2010 11:25

Se va juca ma, stati relax.

_yang09.09.2010 14:09
Din cate am auzit, Pandurii-Craiova nu se va mai juca. In cazul asta, propun sa nu se mai ia in considerare rezultatul pronosticat pentru etapa asta.

 

Si daca nu se joaca cum poate fi luat in considerare rezultatul ?

Stryker15.09.2010 14:32

Intrebare, sezonul acesta cum se organizeaza, tur si retur separat sau la un loc ?

Daniel-Ionut15.09.2010 14:34
Intrebare, sezonul acesta cum se organizeaza, tur si retur separat sau la un loc ?

 

Eu am zis la un loc... acum cum vreti voi hmmm.gif

Maye15.09.2010 14:41

La un loc.

Dar sa se specifice si cine este campionul de iarna.

red&blue_boy15.09.2010 17:40

Pacat ca n-ati mai facut concursul si pentru cupele europene...

«191011121329»