Ei, sa nu exageram, cred ca am inceput un pic sa devin antipatic in discutiile despre premiile concursului trecut (zic eu indreptatite).
Doar un pic da' te iertam. Despre premiile alea vreau sa stiu cine poate primi banii si sa distribuie la restu? Tu, Lari? Ca nu pot trimite in 4 locuri ma costa 10 lire de tranzactie deci prefer sa trimit unei singure persoane.
