FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«14567829»
Adi Tanas21.09.2008 10:42
Doresc sa va fac o propunere mai interesanta. As dori intr-o oarecare masura sa colaboram pentru a face cel mai tare concurs de predictii facut vreodata in Romania. Detin situl www.pariuri-x.ro un site cu si despre pariuri. Ce este asa deosebit este scriptul special conceput pentru un concurs de predictii. Putem face ceva deosebit impreuna. Aruncati o privire si daca va intereseaza va stau la dispozitie. Va multumesc.

 

Nu este nimeni in masura sa-mi rapsunda ?

 

Nu ne intereseaza!!!!!!!!! 

 

 

 

stelistul stelist22.09.2008 14:30
Nu ne intereseaza!!!!!!!!!

 

si totusi de ce ii raspunzi in acest mod?????????????????????????????????

Adi Tanas22.09.2008 17:50
Nu ne intereseaza!!!!!!!!!

 

si totusi de ce ii raspunzi in acest mod?????????????????????????????????

cum vreau raspund,iam spus clar ca nu ne intereseaza ca sa nu mai faca iar publicitate la siteul lui.

Pariuri25.09.2008 04:36
Nu ne intereseaza!!!!!!!!!

 

si totusi de ce ii raspunzi in acest mod?????????????????????????????????

cum vreau raspund,iam spus clar ca nu ne intereseaza ca sa nu mai faca iar publicitate la siteul lui.

 

 

Auzi poti sa stergi topicurile daca crezi ca e publicitate, in caz ca nu ai observat le plece mult tuturor modul de organizare al concursului pe site si am zis de ce sa nu facem ceva dragut impreuna ... modul in care ai raspuns a fost exact comportament de rapidist sigur esti stelist ? in fine... vad ca aici fiecare face ce vrea parca voi ati fi "patronii vegasului". O zi faina sa aveti.

Marius25.09.2008 05:19

Da-mi un PM detaliat cu propunerea ta de colaborare.

Pariuri25.09.2008 15:55
Da-mi un PM detaliat cu propunerea ta de colaborare.

 

Vezi ca ti-am trimis azi mesaj. Astept raspuns.

Adi Tanas25.09.2008 16:16
Da-mi un PM detaliat cu propunerea ta de colaborare.

 

Vezi ca ti-am trimis azi mesaj. Astept raspuns.

 

trimite-mi si mie un PM detaliat cu propunerea ta de colaborare.

Pariuri01.10.2008 18:36
Da-mi un PM detaliat cu propunerea ta de colaborare.

 

Vezi ca ti-am trimis azi mesaj. Astept raspuns.

 

trimite-mi si mie un PM detaliat cu propunerea ta de colaborare.

 

 

Scuze abia acum am vazut ceai scris, nu aveam activata optiunea de notificare prin email. Iti trimit acum un email.

Pariuri12.10.2008 07:07

V-am scris la amandoi nici un rapsuns nici o parere.

Stryker12.10.2008 17:23

un clasament ceva cu ultima etapa din Romania nu se mai face ? sa vad si eu cat de departe sunt de locul 1 :laugh:

steaua_gloria28.10.2008 12:55

in anglia nu e etapa si miercuri ?

Adi Tanas28.10.2008 17:36
in anglia nu e etapa si miercuri ?

da etapa a 10 nu va fi ,era prea tirziu s-o pun

Virgil26.12.2008 04:42

La multi ani Adi Tanas!

Adi Tanas26.12.2008 10:04
La multi ani Adi Tanas!

 

Multumesc!!!!!!

 

 Iti  urez si tie un AN NOU fericit

 

 

 

Virgil26.12.2008 17:09

Si eu iti urez un An Nou fericit!

Adi Tanas29.12.2008 11:31

Vreau sa stiu parerea voastra :Clasamentul din retur sa-l incep de la zero sau sal continui pe cel din tur(toate campionatele)

 

 

 

Lari29.12.2008 12:27

Eu cred ca ar fi mai bine ca acea ierarhie sa continue pana la sfarsitul sezonului, sa fie ca un soi de campionat. Plus de asta, ar fi corect, ma gandesc, si fata de cei cu punctaje mari, care au intuit corect evolutiile echipelor in acest sezon.

 

Dar ar fi interesant si sa se inceapa din nou, poate ca ar aduce noi concurenti care acum ar putea fi demoralizati de faptul ca primele locuri sunt prea departe de ei.

 

Oricum ar fi, pentru mine va fi ok.

MoWeed29.12.2008 16:16

Parerea mea sincera este ca ar trebui sa continuam cu punctajul acesta pana la sfarsitul campionatului.

Virgil29.12.2008 19:24

Cei aflati pe primul loc la sfarsitul turului, ar trebui sa fie declarati castigatori, iar returul sa constituie un nou concurs

Lari04.01.2009 20:22

Cum ramane pana la urma? O luam de la 0?

Adi Tanas04.01.2009 20:28
Cum ramane pana la urma? O luam de la 0?

 

da o luam de la 0

Lari04.01.2009 20:30

Sa avem succes cu totii! :beer2:

_yang07.01.2009 15:33

E valabil pentru toate campionatele sau doar pentru Romania ???

Adi Tanas07.01.2009 16:03
E valabil pentru toate campionatele sau doar pentru Romania ???

 

e valabil pentru toate campionatele,in Anglia deja am luato de la 0!

 

 

 

bodanelu08.01.2009 20:25

deci, dupa tur sunt cel mai smecher pe Romania? :D

«14567829»