FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«13456729»
Virgil28.07.2008 17:46

Simplu. Pentru ca am facut doar 3 puncte. :)))

Adi Tanas28.07.2008 18:32
Simplu. Pentru ca am facut doar 3 puncte. :)))

ce crezi ca eu am facut mai multe puncte? :biggrin:

Virgil28.07.2008 19:06

Pai tocmai din acest motiv. Hai mai ca glumesc. :)

 

criminalu200530.07.2008 09:32

pt ca voi pleca in concediu si nu vreau sa pierd etape sau pronosticuri te rog sa postezi cate 2 etape majoritatea cred ca vor pleca in vacanta poate gasesti o solutie...pls

AdrianUltras2512.08.2008 22:09

Nu bagati si campionatul frantei?

MoWeed15.08.2008 19:16

@Adi Tanas

 

Am vazut ca in pronosticurile pentru etapa 1 din Anglia mai multi useri, inclusiv tu, au colorat un meci. Parca se schimbase regulamentul....sau schimbarea e valabila doar la Liga 1?

Adi Tanas15.08.2008 19:24
@Adi Tanas

 

Am vazut ca in pronosticurile pentru etapa 1 din Anglia mai multi useri, inclusiv tu, au colorat un meci. Parca se schimbase regulamentul....sau schimbarea e valabila doar la Liga 1?

 

 

 

Nu regulamentu e acelasi ca in Liga1,eu am pus REPLY si nici nu am observat ca e colorat.

 

 

 

MoWeed15.08.2008 19:26

Aha, am inteles...mersi

CojaN15.08.2008 19:41

A aparut melodia mad - the concert in forma de ton de apel?

Daca da, as vrea si eu un site de unde sa o pot procura (merci)

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

criminalu200518.08.2008 13:29

Pana la urma vor fi premii la pronosticurile pe Liga 1?

c.ronaldo1722.08.2008 19:18

Lipseste un meci la etapa a 3a din Anglia sau Manchester United nu joaca?

Adi Tanas23.08.2008 11:25
Lipseste un meci la etapa a 3a din Anglia sau Manchester United nu joaca?

 

da M.U nu joaca 

steaua_gloria23.08.2008 11:46

Nu bagati si bundesliga?

Adi Tanas23.08.2008 15:28
Nu bagati si bundesliga?

nu

c.ronaldo1723.08.2008 16:05

@Adi

 

Man.United joaca luni, tot in aceasta etapa la P`mouth.

Adi Tanas23.08.2008 16:08
@Adi

 

Man.United joaca luni, tot in aceasta etapa la P`mouth.

uitate mai atent la etape si ai sa vezi ca totul e in ordine

c.ronaldo1723.08.2008 17:14

Ah, greseala mea.

steaua_gloria31.08.2008 21:57
Nu bagati si bundesliga?

nu

De ce esti asa transant ? De obicei se dau explicatii :)

Adi Tanas01.09.2008 07:46
Nu bagati si bundesliga?

nu

De ce esti asa transant ? De obicei se dau explicatii :)

 

Sunt deja prea multe campionate.Vor mai fi CL si UEFA

steaua_gloria01.09.2008 08:29

@ Adi Tanas

 

ms

MoWeed01.09.2008 17:50

@ Adi Tanas

 

La etapa din Anglia lipseste derby-ul Liverpool-Manchester United

criminalu200513.09.2008 05:54

inca nu ai / ati raspuns la intrebarea mea...

Vor fi premi la pronosticuri si daca da la ce campionate....

Adi Tanas13.09.2008 17:57
inca nu ai / ati raspuns la intrebarea mea...

Vor fi premi la pronosticuri si daca da la ce campionate....

eu nu-ti pot spune daca vor fi premii sau nu,trebuie de intrebat pe cei de sus(admin,moderatorii ..).

Pariuri-x.ro13.09.2008 19:33

Doresc sa va fac o propunere mai interesanta. As dori intr-o oarecare masura sa colaboram pentru a face cel mai tare concurs de predictii facut vreodata in Romania. Detin situl www.pariuri-x.ro un site cu si despre pariuri. Ce este asa deosebit este scriptul special conceput pentru un concurs de predictii. Putem face ceva deosebit impreuna. Aruncati o privire si daca va intereseaza va stau la dispozitie. Va multumesc.

Pariuri21.09.2008 10:37
Doresc sa va fac o propunere mai interesanta. As dori intr-o oarecare masura sa colaboram pentru a face cel mai tare concurs de predictii facut vreodata in Romania. Detin situl www.pariuri-x.ro un site cu si despre pariuri. Ce este asa deosebit este scriptul special conceput pentru un concurs de predictii. Putem face ceva deosebit impreuna. Aruncati o privire si daca va intereseaza va stau la dispozitie. Va multumesc.

 

Nu este nimeni in masura sa-mi rapsunda ?

«13456729»