Intrebare: In sferturi, am pus 2 in dreptul Turciei si Rusiei, meciurile s-au terminat dupa prelungiri/penalty-uri cu victoria respectivelor. Se va omologa x la cele doua meciuri? Ar fi chiar naspa, cred ca sunt singurul care am pus pe Rusia si Turcia...
Regulament
6. La meciurile care necesita prelungiri, eventual lovituri de departajare de la 11 m, rezultat final se va considera cel consemnat dupa 90 de minute.
