FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«12345629»
Adi Tanas22.06.2008 07:38
Intrebare: In sferturi, am pus 2 in dreptul Turciei si Rusiei, meciurile s-au terminat dupa prelungiri/penalty-uri cu victoria respectivelor. Se va omologa x la cele doua meciuri? Ar fi chiar naspa, cred ca sunt singurul care am pus pe Rusia si Turcia...

 

Regulament

6. La meciurile care necesita prelungiri, eventual lovituri de departajare de la 11 m, rezultat final se va considera cel consemnat dupa 90 de minute.

Virgil27.06.2008 15:16

A mai ramas un singur meci in cadrul concursului de pronosticuri organizat cu ocazia Campionatului European de Fotbal/2008: finala.

 

Cum pentru semn exact dupa 90 de minute se va acorda un singur punct, podiumul e cunoscut in proportie de 2/3.

 

1. criminalu2005 =30p

 

2. dee =28p

 

3. c.ronaldo17 =26p

...Adi Tanas =26p

 

Felicitari Deei si criminalu(lui)2005. Felicitari si locului 3 care va fi ocupat fie de c.ronaldo17, fie de Adi Tanas.

dee27.06.2008 15:41

ms Virgil, dar te-ai cam pripit cu felicitarile, nu-s chiar atat de sus :)

 

C.Ronaldo are 23 +4 +bonus 3 = 30pct, deci la egalitate cu Criminalul2005 pe primul loc, in timp ce Adi ar trebui sa fie pe locul 2- 23 +4+bonus2= 29pct.

 

Felicitari tuturor!

criminalu200527.06.2008 18:07

nu am calculat treaba calumea, asteptam sa o faca Adi, dar sa stiti ca sunt 2 meciuri ,e si finala mica. oricum pe partea de internationale fac legea cum zicea pretenu meu stryker :)

c.ronaldo1727.06.2008 18:08

@criminalu

 

Am impresia ca nu se joaca finala mica la Euro.

dee27.06.2008 18:09

finala mica? pai turcii deja-s acasa, sarbatoresc cu baclavale, iar Adi probabil si-a luat concediu :)

vezi ca C.Ronny vine tare din urma... deci, fii atent cu cine face legea :P.

criminalu200528.06.2008 14:24

my bad atunci ( in legatura cu finala mica ) oricum cred ca adin ne face din tastatura prea a ajuns el unde e acum :))

 

ce sa zic bafata tuturor nustu cum o sa facem departajarea la final...sau cine stie...pacat oricum de sferturile alea unde am facut 0 aia e sa castige cel mai bun :)

 

pt dee eu am castigat c.l. daia am zis ca fac legea si in topuri ma gesesti in top 10 la fiecare concurs...

Adi Tanas28.06.2008 16:38
my bad atunci ( in legatura cu finala mica ) oricum cred ca adin ne face din tastatura prea a ajuns el unde e acum :))

 

ce sa zic bafata tuturor nustu cum o sa facem departajarea la final...sau cine stie...pacat oricum de sferturile alea unde am facut 0 aia e sa castige cel mai bun :)

 

pt dee eu am castigat c.l. daia am zis ca fac legea si in topuri ma gesesti in top 10 la fiecare concurs...

 

@criminalu2005

ce vrei sa zici,ca va amagesc?ce vina am eu ca ai luat 3puncte in ultimele 2 etape.

criminalu200528.06.2008 18:10

era o gluma Adi :))

 

faci o treaba super buna ! serios!

 

bafta tuturor e doar un joc si mai ales fara premiu :)

Adi Tanas28.06.2008 18:23
era o gluma Adi :))

 

faci o treaba super buna ! serios!

 

bafta tuturor e doar un joc si mai ales fara premiu :)

 

da,e doar un joc si ma bucur ca la sfirsit a devenit mai interesant(lupta pentru primele locuri).

sper ca la concursul urmator sa fie premii(fular,tricou sau chiar un bilet la un derby)

stelistul stelist28.06.2008 18:28
da,e doar un joc si ma bucur ca la sfirsit a devenit mai interesant(lupta pentru primele locuri).

sper ca la concursul urmator sa fie premii(fular,tricou sau chiar un bilet la un derby)

 

si ramanem tot cu speranta :confused:

Adi Tanas20.07.2008 18:39

Propun ca in acest an sa adaugam la concursul de pronosticuri campionatul Angliei,Spaniei,Italiei...si altele,sa fie niste pronosticuri simple fara sansa dubla numai 1,x,2,fara meci colorat si fara bonusuri pentru primii clasati.

Astept raspunsurile si ideile voastre.

MoWeed20.07.2008 18:42

Eu sunt de acord mai ales cu eliminarea bonusului pentru cine a postat primul. Nu pot cu totii sa bantuie toata ziua pe aici pentru a posta primii in concursul de pronosticuri.

Presupun ca vei face un clasament separat pentru fiecare campionat nu?

f234567k20.07.2008 18:47
Propun ca in acest an sa adaugam la concursul de pronosticuri campionatul Angliei,Spaniei,Italiei...si altele,sa fie niste pronosticuri simple fara sansa dubla numai 1,x,2,fara meci colorat si fara bonusuri pentru primii clasati.

Astept raspunsurile si ideile voastre.

Iti sustin ideea.

c.ronaldo1720.07.2008 19:27

Si eu il sustin pe Adi pt aceasta propunere, dar iti va fi foarte greu sa faci toate campionatele. Va fi mult de munca :)

 

C.Ronny vine tare din urma... deci, fii atent cu cine face legea :P.

 

Dee, eu sunt un fel de Rapid-Giulesti, campionul moral al campionatului :))

Adi Tanas21.07.2008 17:05
Presupun ca vei face un clasament separat pentru fiecare campionat nu?

Da,voi face pentru fiecare campionat clasamentul.Ramine dara sa alegeti campionatele.

Adi Tanas22.07.2008 09:47

Astept propuneri ce capionate ati vrea sa pun.

c.ronaldo1722.07.2008 10:06

Anglia

f234567k22.07.2008 11:41

Germania

Stryker23.07.2008 17:58

e o idee buna cea cu campionatele straine , dar nu se mai joaca cu duble si colorate sa inteleg ??

Adi Tanas23.07.2008 19:00
e o idee buna cea cu campionatele straine , dar nu se mai joaca cu duble si colorate sa inteleg ??

da,se va juca simplu numai 1,x,2

MoWeed23.07.2008 23:03
Astept propuneri ce capionate ati vrea sa pun.

Anglia, Italia, Spania, Germania, Franta....

Parerea mea!

criminalu200527.07.2008 06:08

eu zic ca pe langa Romania sa fie maxim 3 anglia, spania , italia restul sunt mult mai jos....

 

 

 

Virgil28.07.2008 15:54

Propun ca prima etapa sa fie considerata de incalzire, iar rezultatele ei sa nu fie validate. :)))

Adi Tanas28.07.2008 16:43
Propun ca prima etapa sa fie considerata de incalzire, iar rezultatele ei sa nu fie validate. :)))

De ce?

«12345629»