FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«123429»
dee01.03.2008 15:52

ma mai primiti si pe mine, cu o mare intarziere?! :) nu voi posta primele 3 meciuri ....asta e, n-am sesizat ca s-au postat aici rezultatele, tot am asteptat sa faca Calin un topic separat asa cum ma obisnuisem:

 

Dacia Mioveni - Dinamo 2

Poli Tm. - Urziceni X

Otelul - Rapid 2

Craiova - Pandurii 1

Steaua - CFR Cluj 1x

Gloria Bz. - Poli Iasi 1

Virgil01.03.2008 20:04

L-am propus pe Adi Tanas sa modereze incepand de luni concursul. Astept ok-ul adminului.

Virgil02.03.2008 10:22

Adi Tanas a fost numit moderator concursuri prono.

calin_meduzu02.03.2008 12:35

In primul rand vreau sa-l felicit pe Adi Tanas ca este moderator.Daca ai nevoie de ajutor,pe PM sau pe yahoo messenger,zimi id tau pe PM.Oricum vreau sa stiti ca asta este ultimul concurs pe forum,din cate am inteles eu,si mai vreau sa stiti ca la acest concurs nu se mai acorda premiu,din anumite motive.

Ma bucur si pentru stelist 24/24,pentru ca ia ajuns premiul dupa multe eforturi depuse de mine,si nu ma laud,pentru ca asa este.Felicitari,si sper sa participe la concurs cat mai multi concurenti.

Multa bafta tuturor.

calin_meduzu02.03.2008 12:38

Etapa a 4-a mai bine nu se ia in considerare,ca sa nu fie probleme,pentru ca au postat ft putini.

stelist24/2402.03.2008 13:09
In primul rand vreau sa-l felicit pe Adi Tanas ca este moderator.Daca ai nevoie de ajutor,pe PM sau pe yahoo messenger,zimi id tau pe PM.Oricum vreau sa stiti ca asta este ultimul concurs pe forum,din cate am inteles eu,si mai vreau sa stiti ca la acest concurs nu se mai acorda premiu,din anumite motive.

Ma bucur si pentru stelist 24/24,pentru ca ia ajuns premiul dupa multe eforturi depuse de mine,si nu ma laud,pentru ca asa este.Felicitari,si sper sa participe la concurs cat mai multi concurenti.

Multa bafta tuturor.

 

ce-i drept ii drept)))

stelist24/2402.03.2008 13:12

as propune sa deschideti niste conturi de bani de ex. e-gold, webmoney unde lumea sa poata dona bani pentru binele site-ului)), nu de alta, dar trebuie sa facem lume fericita, stiind cat e de placut sa primesti acel fular, nu din motivul ca e gratis, ci pur si simplu la noi in R.Moldova nu se vand, poate vreo 50 de oameni au fulare, cu toate ca suntem mii de stelisti sufletisti, si zeci de mii simpatizanti care ar dori s-o vada pe Steaua sa joace macar un meci pe un stadion din Chisinau.

 

 

 

 

 

 

 

P.s. ati mai putea face bani pe reclame, daca aveti ceva intrebari ma gasiti in mess

Adi Tanas02.03.2008 15:21

Etapa a 4-a nu se va lua in considerare

Adi Tanas02.03.2008 16:02

@stlist24/24

Iti sta bine,sunt sigur ca o sa-l porti 24/24

stelistul stelist06.03.2008 20:43

cum pot sa ma inscriu in concursul de pariuri?

Adi Tanas06.03.2008 21:03
cum pot sa ma inscriu in concursul de pariuri?

 

Nu e nevoie sa te inscrii.In primul rind citeste regulamentul concursului: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=7420,si apoi poti sa participi si tu la concursul de pariuri

stelist24/2407.03.2008 11:31
@stlist24/24

Iti sta bine,sunt sigur ca o sa-l porti 24/24

 

 

asa si este))))

stelistul stelist08.03.2008 15:05

cum fac sa ma inscriu in concurs?

stelist24/2408.03.2008 16:21
cum fac sa ma inscriu in concurs?

 

 

ma ,tu esti flooder sau ce, citeste mai sus si nu posta aceeasi intrebare de sute de ori

Adi Tanas08.03.2008 17:27
ma ,tu esti flooder sau ce, citeste mai sus si nu posta aceeasi intrebare de sute de ori

 

Dai pace !!! La cineva mai greu ajunge......

stelist24/2409.03.2008 18:41
Dai pace !!! La cineva mai greu ajunge......

 

 

acu inteleg :D :D :D

stelistul stelist10.03.2008 19:23

cum aflu si eu punctele?

 

um aflu locul in clasament pe etapa?

Adi Tanas10.03.2008 19:46
cum aflu si eu punctele?

 

um aflu locul in clasament pe etapa?

 

DRAGUL meu intra aici: http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=10211

Adi Tanas10.03.2008 20:04

ROG ca toti participantii la concurs care au postat in ETAPA a 6-a sa schimbe la meciul UTA-PolTimis pronosticul ,am gresit meciul se va juca la Timisoara nu la Arad

 

PolTimis-UTA

 

P.S Imi cer scuze(m-am luat dupa GSP)

stelistul stelist12.03.2008 19:34

Poli Timisoara - UTA 1

Sergyu1615.03.2008 19:06

Am uitat sa pun numele deasupra pronosticurilor. La utilizatorul Sergyu16 as ruga daca se poate punctele sa se contabilizeze pentr blue-lion.Daca nu se poate asta este...

c.ronaldo1723.03.2008 06:50

@Adi Tanas

 

Am omis sa colorez un meci etapa aceasta. Daca se poate te rog sa imi editezi msj si sa colorezi Steaua-UTA.

 

Multumesc!

stelistul stelist14.04.2008 20:27

un lucru nu stiu si eu eu : cand se da premii in concursul asta? La sfarsitul campionatului?

Adi Tanas17.04.2008 10:15
un lucru nu stiu si eu eu : cand se da premii in concursul asta? La sfarsitul campionatului?

De obicei premiile se dau la sfirsitul campionatului,dar cu parere de rau pentru acest concurs nu vor fi premii.

 

P.S Poate vor fi premii pentru EURO 2008!!

stelist24/2402.05.2008 11:32
un lucru nu stiu si eu eu : cand se da premii in concursul asta? La sfarsitul campionatului?

De obicei premiile se dau la sfirsitul campionatului,dar cu parere de rau pentru acest concurs nu vor fi premii.

 

P.S Poate vor fi premii pentru EURO 2008!!

 

 

da da , un tricou cu Mutu... :(( ah ce prosti au fost la loviturile de la 11 m

«123429»