ma mai primiti si pe mine, cu o mare intarziere?!
nu voi posta primele 3 meciuri ....asta e, n-am sesizat ca s-au postat aici rezultatele, tot am asteptat sa faca Calin un topic separat asa cum ma obisnuisem:
Dacia Mioveni - Dinamo 2
Poli Tm. - Urziceni X
Otelul - Rapid 2
Craiova - Pandurii 1
Steaua - CFR Cluj 1x
Gloria Bz. - Poli Iasi 1
