FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sugestii si reclamatii in legatura cu concursul de pronosticuri

«15678929»
MoWeed08.01.2009 21:07

Ce ti-au crescut gradele mah... :crazy:

MoWeed23.02.2009 11:50

@Adi Tanas

 

La etapa 27(8-retur) din Premier League lipseste meciul lui Manchester United cu Tottenham

Adi Tanas23.02.2009 13:04
@Adi Tanas

 

La etapa 27(8-retur) din Premier League lipseste meciul lui Manchester United cu Tottenham

 

la etapa 27 au fost aminate doua meciuri :Sunderland v Tottenham Hotspur(7 martie) si Manchester United v Portsmouth(22 aprilie)

 

 

Stryker02.03.2009 15:28

locul 2 nu se premiaza pe aici ? :laugh:

bucka88_steaua23.04.2009 02:51

 

la etapa 26-a Liga I Romania am postat cu numele bucka88

si la etapa 27-a Liga I Romania am postat cu numele bucka88_steaua :hypocrite:

v-as ruga dak puteti sa imi puneti punctele in numele bucka88_steaua dak nu asta e....oricum eram un caz pierdut pt concursul acesta doar k sa invat pt urmatoarele dak se va mai face :D

 

 

Stryker05.05.2009 19:45

 

 

Poli Iasi – Arges 1

RAPID – OTOPENI 1

Vaslui – Pandurii 1

"U" Craiova – GAZ METAN 1

CFR – Timisoara X

 

cu o zii intarziere ...

 

 

 

Stryker15.05.2009 22:16

 

GLORIA B-TA – Pandurii X

Poli Iasi - GAZ METAN 1

Farul – Arges 2

CFR – Brasov 1

 

Vaslui – OTOPENI 1

Otelul – Urziceni 2

Dinamo – Timisoara X

 

iar am intarziat :| ... daca sunt luate in considerare bine , daca nu , asta e ...

 

 

Stryker09.08.2009 21:53

grea etapa asta a 2-a din Liga 1 ... cand vedem si noi un clasament ceva ?

Adi Tanas10.08.2009 07:09
... cand vedem si noi un clasament ceva ?

 

azi

 

 

 

Maye11.08.2009 13:08

Azi?

Robinson Rufay Zapata11.08.2009 14:11
Azi?

 

 

Adica maine :D

MoWeed11.08.2009 14:14

Lasati omu in pace mah. Clasamentul o sa apara la un moment dat. Oricum nu conteaza cate puncte ai decat la clasamentul final

Robinson Rufay Zapata11.08.2009 14:26
Lasati omu in pace mah. Clasamentul o sa apara la un moment dat. Oricum nu conteaza cate puncte ai decat la clasamentul final

 

Mo , din partea mea sa nu fie cu suparare , eu doar am scris ca o gluma postarea. Ca o continurare ironica. Mie nici nu imi pasa de clasament. Pun doar pronosticuri sa vad daca am ochi de cunoscator :D

MoWeed11.08.2009 14:28

@Robinson Rufay Zapata

 

Si eu pun la fel, doar ca sa vad daca le nimeresc. Dar am scris mai ales pentru cei care ar fi tentati sa mai scrie. Poate Adi are probleme si nu poate intra chiar acum...

KERATOCONUS11.08.2009 15:03

Eu pun la pronosticuri ca sa castig...experienta. :D

 

PS: Oricum, n-avem nicio sansa, deoarece ne bate vecinul meu de bloc, criminalu2005. :))

Maye11.08.2009 15:15
@Robinson Rufay Zapata

 

Si eu pun la fel, doar ca sa vad daca le nimeresc. Dar am scris mai ales pentru cei care ar fi tentati sa mai scrie. Poate Adi are probleme si nu poate intra chiar acum...

Na nu te supara Mo :)

Oricum vroiam doar sa vad daca sunt peste tine :D

MoWeed11.08.2009 15:48

N-ai cum mah :D

Maye11.08.2009 16:10

Lasa ca o sa vezi tu , sa vina numai Adi Tanas` cu clasamentul.

Robinson Rufay Zapata11.08.2009 18:07
Lasa ca o sa vezi tu , sa vina numai Adi Tanas` cu clasamentul.

 

 

Va certati degeaba , "cel mai Nostradamus" dintre toti sunt ei :D

Stryker12.08.2009 12:09

 

intrebare pt Adi tanas : cum se face anul asta , tot cu tur si retur separat ?

 

PS: Oricum, n-avem nicio sansa, deoarece ne bate vecinul meu de bloc, criminalu2005. :))

 

asta ramane de vazut ... ;)

KERATOCONUS12.08.2009 12:35

Azi se joaca restanta din prima etapa(Vaslui - Gaz Metan). In notificarea primita prin e-mail, contand pentru etapa-1, Liga 1, Romania, nu era inclusa si aceasta partida. Unii au trecut meciul, insa unii nu. Noi, cei care nu am trecut meciul, ce facem?

 

 

Adi Tanas13.08.2009 06:15
intrebare pt Adi tanas : cum se face anul asta , tot cu tur si retur separat ?

 

da va fi tot cu tur si retur

 

 

 

Maye18.08.2009 22:00

Campionatele externe vor mai face parte din concurs?

Lari18.08.2009 22:24

Cu scuzele de rigoare, Adi Tanas, nu vreau sa fiu inteles gresit: daca nu (mai) ai suficient timp la dispozitie, da un semn, poate te ajuta cineva.

 

Inca o data, nu ma intelege gresit. Iti apreciez munca, imi imaginez cat timp iti ia sa faci atatea clasamente. Ma gandeam doar sa intind o mana de ajutor printr-o sugestie. Nu de alta, dar, decat sa se piarda vremea prin coltul vesel, mai degraba am incerca sa atragem oamenii de pe-acolo sa te ajute cu aceasta sectiune.

Stryker18.08.2009 22:50
Campionatele externe vor mai face parte din concurs?

 

Ar fi interesant un concurs pe cupele europene , ca nu s-a mai facut demult unul

«15678929»