Nesu este vinovat pt ratarea calificarii,in opinia unora,dar se uita cat de util a fost echipei in acest sezon de Cupa UEFA.Se uita ca daca nu era el in careu,in ultimele min la Steaua-rapid,mai mult ca sigur ieseam din competitie in sferturi...ne-am fi recunoscut invinsi de giulesteni.Atunci a fost bun Nesu,acum,cand a jucat doar 5min din 180+prelungiri cat a fost aceasta dubla mansa,e gasit tap ispasitor ca am pierdut calificarea.Este vinovat de ratarile de la Bucuresti si ca echipa a cazut psihic in min30 la Middlesbrough,cand conduceam cu scorul general de 3-0. :roll:
Cu Rosemborg calificarea a fost pierduta in Ghencea,cand s-au ratat niste ocazii exceptionale,iar in retur am crezut ca nu putem pierde,ca si joi.Din pacate n-am invatat nimic din acea experienta trista si am comis acelasi pacat.Si atunci au jucat slab toti,nu doar Nesu.
In leg cu experienta nefericita de la nationala,haideti sa-i dam in cap ca a avut emotii la meciul sau de debut. :roll:
p.s.Nu trebuie sa plece niciun jucator,ci sa intarim actualul lot
