@ Casillas
Nu ca asta e obsesie.Ai tu ce ai cu portarii.Ai fost impotriva lui Hamutovsky,acum nu-l vrei nici pe Carlos.
Se pare ca esti singura fata careia nu-i e simpatic Carlos.
@ Casillas
Nu ca asta e obsesie.Ai tu ce ai cu portarii.Ai fost impotriva lui Hamutovsky,acum nu-l vrei nici pe Carlos.
Se pare ca esti singura fata careia nu-i e simpatic Carlos.
OPRITAAAAA!!!!
O PARTE DIN NESU... :lol:
SI O ALTA PARTE DIN Carlos... ![]()
In primul rand Carlos .. si mai sunt vreo 2..
Se pare ca va dati seama cine trebuie sa paraseasca Steaua .Sunt de acord cu voi:Nesu & Carlos
Forza Steaua spre cl
Carlos ar fi timpul sa ne lase si sa mearga de unde a venit
Si eu zic la fel
![]()
credeti ca avem un lot atat de bogat incat s-a paraseasca echipa Carlos si Nesu?
Daca pleaca Carlos ce punem in poarta.Cernea sau plasa porti? :lol: :lol:
nici unul. marturisesc ca n-am inteles prea bine transferul lui Coman dar daca tot a venit sa fie bun venit. avem un lot inca destul de putin numeros asa ca solutia nu e renuntarea la jucatorii care pe moment nu dau randament ci aducerea unora mai buni. Carlos, nesu sau oprita ne pot ajuta in meciurile din cupa Romaniei sau in campionat cu adversari mai modesti. in plus e posibil ca acestia sa-si revina. sa nu uitam ca acum ceva vreme evolutiile lui nesu sau oprita erau apreciate deci potential exista la acesti jucatori. imi amintesc ca la inceput si de Lovin se spunea ca n-are valoare de Steaua si uite ca totusi e o solutie care functioneaza bine.
Ce aveti fratilor cu Carlos ? Sa nu uitam ca si "din cauza lui" am ajuns pana in semifinalele cupei UEFA . A facut foarte multe meciuri bune . Ca orice portar are si punctele lui slabe :plonjeaza tarziu dupa minge , in rest e sigur pe el , nu balbaie mingea(exceptie face meciul tur din UEFA cu Rapid cand a fost accidentat) , in rest greseli monumentale nu a facut. Mie de exemplu mi`a placut de Hamutovski doar in primul an al sau la Steaua , dupa care a lasat`o mai moale . Si Hamutovski avea o problema : desi era un portar inalt,nu iesea atat de bine pe centrari si nu era chiar sigur pe el.
Eu unul am foarte multa incredere in Carlos. E un portar cu potential , are reflexe(dar la suturile de la distanta e cam slab). Ar trebui sa fie mai ponderat in ceea ce priveste viata extrasportiva si totul va decurge bine.
eu cred ca v.Hamutovski a fost mai bun ca,Carlos.si sant de parere ca trebuia pastrat.Carlos trebui sa plece doar cand va veni alt portar.si nesu e bun dar cam haotic mai trebuie lucrat cu el ,da e de viitor
Ar trebui sa avem un portar mai valoros decat portughezul si apoi sa-i dorim plecarea.
Hai sa ne punem de acord ca la golurile lui a gresit de fapt echipa.
Nu e singurul raspunzator pentru golurile primite si nici pentru faptul ca uneori a fost introdus incomplet refacut medical in poarta.
Probleme incepe sa apara la scara globala,rar mai vezi portari care sa fie constanti in fotbalul de azi,de acum valoarea unui portar se vede dupa varsta de 27-28 de ani,acestia putand sa joace pana la o varsta inaintata(Exemple: Kahn,Lehmann).
Steaua are un portar tanar , care s-a vazut ca are un mare potential,Toma.
Inainte sa plece Carlos,trebuie sa vina un portar care a vazut multe la viata lui.
nesu nusth dc il mai tine ca nu face nimica :!:
steaua_7 esti penibil, antrenoru lui Standard a spus ca Nesu a fost unul dinte cei mai buni jucatori din cele 2 manse.