:evil: >>Eu l-as prefera pe "spre 23" si pe toti care sunt impotriva!Poate joaca ei mai bine sau dau mai multe goluri ca Dica,ba in locul vostru nici nu as mai scrie la adresa lui,la cate goluri importante a dat pentru Steaua!!Asta este Dica nu va place scrieti o scrisoare dar nu mai jigniti omul pe degeaba,fiecare cu stilul lui,e bine ca marca goluri,daca rata atunci ce mai ziceati,ca trebuie impuscat?sau ce?Va dat de atatea ori peste nas,nu v-a ajuns?>>> :twisted:
