Si din nou arbitrul e impotriva lu' nea Mircea . Daca nu ar fi arbitrii astia Sahtior ar fi campioana universului
.
Luce atacă arbitrul!
La conferinta de presa Mircea Lucescu l-a criticat pe arbitrul spaniol Velasco Carballo pentru că a lasat să se execute ultimul corner, in afara timpului de prelungire anuntat de la margine de al 4-lea oficial. "Centralul a gresit in final. Erau trei minute de prelungire, iar Chelsea a inscris golul victoriei sale după trei minute si 40 de secunde".



